Белла Виста-Синеморец

  • 29 371
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 114
Аууу, мъжът ми ще ме линчува,ако няма български вестник в близост #2gunfire

# 16
  • Мнения: 10 616
Има вестници в селото, за рецепция не помня.
Освен това анимацията зависи не от хотела, а от тур-агента - моля имайте го предвид.
На Съни травел явно не им се занимава да я организират и затова е само на чужди езици.

# 17
  • софия
  • Мнения: 757
Миналото лято бяхме в Синеморец- наистина си е скучно селото, но пък спокойно. Ние не бяхме в Бела Виста, но си плащахме в зоната за чадъри и шезлонги, до нас бяха хората от Бела Виста. Беше фраш там. А пред платените чадъри и шезлонги не даваха да се слагат кърпи или лични чадъри. Спасителите масово изпращаха хората точно в зоната на Бела Виста.
В Синеморец има много приятни хотелчета и къщи, добри ресторанти. Аз лично не бих отседнала лятото в хотел АИ.

# 18
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
Вече започвам сериозно да се замислям дали да резервираме.Това с вестниците е много кофти, защото и ние без вестник и списание не можем.Спряхме се на Белла Виста, защото се намира на юг.Наши познати миналата година бяха на море в Царево и казаха, че плажа не бил хубав и ходили в Синеморец.Ние 2006 г.ходихме на плаж в Синеморец и ни хареса.Тази година ми се искаше да сме на АИ,защото вече май ми писна да ходим по заведенията и да поръчваме и за обяд и за вечеря, да чакаш докато стане храната, да се чудиш какво да си избереш.Ние 3 години подред ходим на Лозенец и сега ми се искаше да сменим.Там също няма голямо разнообразие, но пък е спокойно и не е пренаселено като в Китен и Приморско.За Слънчев бряг има доста предложения, но ние искаме да сме по на юг, защото ще ходим след 18 юни.

# 19
  • София
  • Мнения: 401
Здравей,bandi.Интересува ме вие в каква стая бяхте настанени, защото и ние сме 2 възрастни и 2 деца и мислим за двойна стандартна стая.Водата в басейна беше ли топличка?А във вътрешният басейн знаеш ли как е , ако случайно има ден в който да не става за плаж?За запазването на масата само за навън ли става на въпрос,или въобще за ресторанта?Това се сещам засега да питам,почти сме се решили да резервираме,единствено ме притеснява анимацията за децата като не е на български език, дали ще им е интересно
За вида на стаята не съм сигурна,но в самото запитване до съни турс бях посочила 2 деца. Във вътрешния басейн водата беше около 27-8 градуса,а може и повече,защото дори ми беше топла за плуване. За запазването на маса,става въпрос за вечеря и само за външната тераса.Вътре винаги имаше места,тъй като всеки иска да е навън и при голяма заетост на хотела,някои трябва да седят вътре Wink. На анимация за децата не сме разчитали.Външните детски кътове са2 и малки. Иначе за няколко часа следобед надуват на баскетболното игрище надуваем замък-батут. По-големите деца могат да се възползват от тенис и баскетбол(безплатни). Иначе вечерната програма(на сцената) беше от шведи, аматъори(в по-голямата си част на английски). В закрития детски клуб персоналът беше български.Храната-трябва да си  доста претенциозен,за да не я харесаш  bouquet

# 20
  • Русе
  • Мнения: 856
bandi, ние бяхме август 2011г. на Белла Виста и нямаше батут. Ако имаше моите деца щяха да бъдат много доволни.

# 21
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
Момичета ,благодаря за отговорите!  bouquetДо кря на седмицата ще решаваме дали да резервираме.Ще пиша пак какво сме решили.

# 22
  • Мнения: 753
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=78

Момичета, не виждам цени за периода в края на юни? newsm78

# 23
  • Мнения: 38
2011 година в началото на сезона бяхме на "Белла Виста",на нас лично много ни харесва атмосферата в хотела и ходим няколко поредни години, а и в началото на сезона не е много натоварено.Имаше голям батут пред детския клуб, но това беше в началото на сезона ,не знам защо след това го е нямало.Всичко написано е напълно вярно.Вестници на рецепцията няма.Водата във външния басейн е много студена ,но предполагам през август се стопля:))Има детски басейн той е топъл защото е плитък.Всеки ден стаите се почистват и са с добър размер.Дори тези 2+2 са много големи.Има вътрешен басейн и е топъл има и джакузи.
Ако някой търси забавления извън хотела ще остане разочарован ,няма такива ,не може да става сравнение с Царево и Созопол.Това са градове.Синеморец е малко село и доста отдалечено. .Най-близкия град е Царево на около 25,30 километра ,но пътя не е от най-добрите:)).
Новото от предни години е ,че след обяда има сандвичи и пица ,а също и десерти,приготвени на място.Анимацията беше на шведски всяка вечер имаше представления.Тази година също мисля да резервираме.Пожелавам на всички мечтаното лято да бъде реалност!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
лятото на 2011 ходихме 2 пъти - май и септември /някакви празници имаше и се събираха по 4 дни/, офертите бяха изключително атрактивни и за ниската цена, която плащахме бяхме повече от доволни  Peace
Май месец имаше два батута - надуваем на баскетболното игрище и пружина обиколена с мрежа в ъгъла между детския кът и люлките. Септември ги нямаше и двата  Rolling Eyes Анимацията за децата беше на български, а скандинавски аматьори бяха вариететната програма за големите  Rolling Eyes Вестниците наистина са далеч, но то друго няма какво да се прави, та за един вестник може да се поразходите до селото. Водата на външния басейн е студена, дори и на детския  Rolling Eyes който е плитък, но има опъната тента и не успява да се нагрее от слънцето. За сметка на това вътрешния е топъл, а в джакузито си е направо жега  Tired. От големината на стаите, чистотата, персонала и храната съм изключително доволна, а това, че бяхме в слаб сезон отчитам като ОГРОМЕН плюс. Тази година отново бихме отишли, много сме доволна.

Приятна изненада за мен бе, че при повторното ни ходене персонала ни позна ни ни поздравяваха като стари приятели Grinning

# 25
  • sofia
  • Мнения: 114
Благодаря ви за мненията  bouquet
 Живи и здрави юли сме там,пък ако не ни хареса следващата година на друго място...но аз съм положително настроена Peace

# 26
  • sofia
  • Мнения: 114
 Пуснах запитване и към друг тур оператор,за да сравня,но останах  Shocked

"като цената за тройна стая за 8нощ., на база All Inclusive е  2570 лв." #Crazy

# 27
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
Здравейте!Ние тази година се отказахме от Синеморец, но ще чакаме за отзиви  и живот и здраве догодина ще сме там!Резервирахме 5 дена в Поморие, комплекс Релакс  All Inclusive и после 5 дена в Лозенец в едно студио.

# 28
  • Мнения: 3 271
Здравейте!Ние тази година се отказахме от Синеморец, но ще чакаме за отзиви  и живот и здраве догодина ще сме там!Резервирахме 5 дена в Поморие, комплекс Релакс  All Inclusive и после 5 дена в Лозенец в едно студио.
Дано сте видя ли All в Релакс защото си е закуска обяд и вечеря няма междини хранения и анимация.

# 29
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
Да,видяхме, затова резервирахме само 5 дена и най-вече да се видим с едни приятели, които ще бъдат там!

Общи условия

Активация на акаунт