Белла Виста-Синеморец

  • 29 379
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 295
Белла виста ни отказаха настаняване 2+2 в една стая, искаха да ни сложат в 2 стаи, при което цената ставаше двойна и ни отказаха.
Не можахме да ги убедим за 4-мата в една стая, не можело и точка, а гледам предни години е можело .
За щастие има други хотели които искат да ни вземат парите Simple Smile иначе ни се ходеше до Синеморец Simple Smile

И при мен така, а така ме грабна добрата цена за юли месец  Sad

# 76
  • Мнения: 5 435
Някой да има пресни впечатления от хотела това лято?  Интересува ме храната, анимацията и дали външния и вътрешен басейн стават за къпане? Миналата година бяха под всякаква критика.

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 5 925
Белла виста ни отказаха настаняване 2+2 в една стая, искаха да ни сложат в 2 стаи, при което цената ставаше двойна и ни отказаха.
Не можахме да ги убедим за 4-мата в една стая, не можело и точка, а гледам предни години е можело .
За щастие има други хотели които искат да ни вземат парите Simple Smile иначе ни се ходеше до Синеморец Simple Smile

И при мен така, а така ме грабна добрата цена за юли месец  Sad
Дами, а на каква възраст са децата ви? Ние от няколко години ползваме услугите на хотела, а последните 3 точно в конфигурация 2+2, но каката е под 12, а малкият е почти бебе. Предполагам, че вашите деца са тийн  newsm78 ... дали това е причината?

# 78
  • Мнения: 1 295
Може и това да е причината. Каката е на 15 , а синът е на 11.Но все ми се струва, че е удачно да помислят и за настаняването на семейства като моето. От снимките се вижда, че има стаи с два фотьойла, които стават  на легло и при условие, че децата ми са дребни и слаби за възрастта си съм съгласна да спят там, но не, не можело. Ами тогава да вземат да сложат по един диван вместо тези разтегателни фотьойли  newsm78

# 79
  • София
  • Мнения: 6 210
Плажът - почистваха го два пъти с машини, докато бяхме там. Хотелът поема цената на чадърите, така че ако искаш и шезлонги - плащаш само за тях.
Това е интересна новина! Резервирах през Съни Турс, но не знаех за тази опция. Дали знаеш за всички почиващи ли е валидно?
Почивахме в този хотел през 2012 г. Тогава имаше запазена зона, но тя можеше да се ползва само от чужденците, не важеше за резервации през Съни.

# 80
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Плажът - почистваха го два пъти с машини, докато бяхме там. Хотелът поема цената на чадърите, така че ако искаш и шезлонги - плащаш само за тях.
Това е интересна новина! Резервирах през Съни Турс, но не знаех за тази опция. Дали знаеш за всички почиващи ли е валидно?
Почивахме в този хотел през 2012 г. Тогава имаше запазена зона, но тя можеше да се ползва само от чужденците, не важеше за резервации през Съни.

Когато ние бяхме там (края на юни - началото на юли), важеше за всички почиващи в хотела. Оставям някаква вероятност това да отпада в силния сезон, но се съмнявам. И ние резервирахме през Съни турс.

Някой да има пресни впечатления от хотела това лято?  Интересува ме храната, анимацията и дали външния и вътрешен басейн стават за къпане? Миналата година бяха под всякаква критика.

Храната беше вкусна, сравнително разнообразна, имаше тематични дни (напр. мексиканска, азиатска, българска кухня). Аниматорите се стараят много, и им се получаваше, доколкото успях да видя. Ние детска анимация не ползвахме, че малчо нещо се темерутеше, но поне отстрани изглеждаше като да са добри. Басейните бяха ок за мен - чисти и топли.

Но това е моето мнение и то касае началото на сезона.

# 81
  • София
  • Мнения: 6 210
Много ти благодаря, Рися  Hug! Ние ще почиваме по-късно през август, но родителите ми ще са там от 11-ти и ще взема да звънна в Съни Турс да разпитам.

# 82
  • Мнения: 5 435
Миналата година басейните бяха с ледена вода и толкова миришеше на химикали, че направо очите те заболяват. Да не би да са правили някакви промени, защото не си спомням да е имало тематични вечери, но ние ходихме началото на септември, може и заради това да е.  Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 6 210
През 2012 г. почивахме там пак в края на м. август. Всяка вечер имаше някаква тематика, а басейните бяха идеални. Изобщо прекарахме страхотна почивка и заради това се насочвам отново към хотела. Миналата година го изпуснах и заради това резервирах още през декември  Mr. Green.

Редактирам се, звъннах в Съни Турс. Обясниха ми, че на рецепция получаваме талон. С него за чадър и два шезлонга, ще плащаме 10 лв.  вместо 15 лв.

Последна редакция: ср, 05 авг 2015, 11:25 от Вени***

# 84
  • Варна
  • Мнения: 708
Здравейте мами, ние отиваме след няколко дена на Белла Виста и сме с бебе на 7месеца и половина. Чудя се там къде ще мога да топля храна и пюрета, мисля да взема електрическа кана за вода. Освен това сме захранени с пюрета домашно производтсво и се чудя там как мога да й приготвям такива. Поне закуската и обяда трябва някак да ги правя, следобяда сме на каша която лесно се приготвя. Мисля да си взема пасатора, че мойта не харесва парченца. Четох някъде че с горещата вода от каната можело да се стерилизират шишета и биберони. Вие как процедирахте там? Има ли достъп до микровълнова, че да знам дали да вземам стерилизатора? Мога ли да й пасирам храна от ресторанта, примерно задушени зеленчуци малко месце ги сливам с водичка да падне солта и така..?

# 85
  • Мнения: 5 435
Нямам спомен, но в ресторанта би трябвало да има микровълнова. Все пак една електрическа кана би ти свършила работа.

# 86
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Електрическа кана ние си носехме. Всъщност навсякъде си носим, аз преди да си изпия кафето, не съм човек и не е честно да ме показват на хората, все пак са дошли да си почиват, а не да сънуват кошмари  Mr. Green Не са ни създавали проблем.

Микровълнова със сигурност има в ресторанта. Предполагам, че ще можете да се разберете с персонала за стерилизирането.

Виж, за пасатора не зная.  newsm78 Защо не позвъните в хотела и да питате?

# 87
  • Варна
  • Мнения: 708
За пасатора вече съм решила че ще го взема защото с вилица не мога така да го направя особено когато слагам месо. Ще взема да звънна да питам има ли микров. в ресторанта която е за общо ползване. Кана вече намерих назаем, ще взема. По принцип закуската й няма голяма нужда от пасиране но на обяд ядем месо, картофи.... и ще трябва. Плодови пюрета ще взема, а там винаги мога да обеля и паирам и суров плод ако има подходящи.

Общи условия

Активация на акаунт