Белла Виста-Синеморец

  • 29 390
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • България
  • Мнения: 988
Моля, да споделите впечатления от този сезон.
Благодаря!  Hug

# 61
  • България
  • Мнения: 988
Някой знае ли какви са цените на чадър и шезлонги тази година?

# 62
  • Мнения: 433
Някой знае ли какви са цените на чадър и шезлонги тази година?
И аз много бих искала да знам,защото на 30-ти пътуваме!Дано някой се включи!

# 63
  • София
  • Мнения: 936
Здравейте! Аз също се интересувам от повече впечатления от този сезон.

# 64
  • България
  • Мнения: 988
Някой да е успял да резервира скоро за края на август? Няма места във Визит и Booking, а от сайта на хотела не ми отговарят.

# 65
  • Мнения: 5 435
Опита ли чрез СЪни турс?

Ако някой е ходил да даде пресни отзиви и ние много се чудим дали да резервираме там?!

# 66
  • България
  • Мнения: 988
Опитах, но за нашите дати няма места. Резервирах в Блу Ориндж. Догодина ще резервирам навреме в Белла Виста  Wink.

# 67
  • Мнения: 5 435
Ние резервирахме за началото на септември! Живи и здрави ще пиша какво е положението. Hug

# 68
  • Мнения: 7 773
Някой знае ли какви са цените на чадър и шезлонги тази година?

само чадър - 8лв на 1ва и 2ра линия, 5лв на трета
15лв чадър с два шезлонга навсякъде

# 69
  • Мнения: 255
Някой знае ли какви са цените на чадър и шезлонги тази година?
И аз много бих искала да знам,защото на 30-ти пътуваме!Дано някой се включи!
2 шезлога + чадър 10 лв /от хотела дават талон за 5 лв. отстъпка

# 70
  • Мнения: 5 435
Има ли някой в Белла Виста в момента, за да даде информация от извора дет се вика? Rolling Eyes
Другата седмица го дават да гърми и трещи, дано не провали почивката на тези, които ще ходят тогава.  Peace

# 71
  • Мнения: 433
Здравейте!
 Ние се върнахме на 04.09 от Белла Виста и съм много доволна.През 6-те дни,в които бяхме времето ни беше страхотно,валя само последната нощ,но на сутринта все едно не беше валяло.Хич не ни се тръгваше.Синеморец много ни хареса-спокойно,приятно.В Ахтопол също се разходихме-и там много ни хареса.Ходихме до Резово,обиколихме почти всички плажове в близост-Силистар,Велека и Бутамята,до който е и хотела.До Липите не отидохме,не ми се катереше с дете на 1 годинка.Друг път.
 В хотела е чисто,храната е разнообразна,анимацията е на ниво и е и на български.Ако някой има конкретни питания да пита!  Hug

# 72
  • Мнения: 811
Белла виста ни отказаха настаняване 2+2 в една стая, искаха да ни сложат в 2 стаи, при което цената ставаше двойна и ни отказаха.
Не можахме да ги убедим за 4-мата в една стая, не можело и точка, а гледам предни години е можело .
За щастие има други хотели които искат да ни вземат парите Simple Smile иначе ни се ходеше до Синеморец Simple Smile

# 73
  • sofia
  • Мнения: 114
Пробвайте през ТУИ .

# 74
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Прясно-прясно, отчет от тази година. В Бела Виста бяхме преди шест години и се бях заклела да не стъпя повече там. Обаче мъжът ми ме изненада с вече платена почивка, така че си наруших обещанието  Mr. Green

Резултатът - хотелът приятно ме изненада. Добро обслужване - откъм хигиена, ресторант, аниматори - всички се стараеха. Прекрасен парк - в комбинация с горите на Странджа и плажната ивица - просто прекрасно място. Басейните - чисти, храната - вкусна (при предишното ни посещение имаше много разнообразна храна, но видимо си личеше, че недояденото предишния ден се пре-сготвяше на нещо друго, сега изборът не беше толкова голям, но не оставяха такова впечатление). Аниматорите се стараеха много - и спортни занимания, и занимания с децата, и вечерни представления.

Плажът - почистваха го два пъти с машини, докато бяхме там. Хотелът поема цената на чадърите, така че ако искаш и шезлонги - плащаш само за тях.

Единственото, което не са променили, е липсата на паркинг. При все, че от другата страна на улицата има платен паркинг срещу символичната сума от 4 лв на ден, служителите на хотела биват инструктирани да не го споменават на туристите. Не знам какво делят със собствениците на паркинга, но явно са във вражда.

DARSANH, не зная защо са Ви отказали. Питах на рецепция за мои роднини, с деца на 6 и 3 години - казаха, че няма проблем да са в една стая. В стаята, в която бяхме, имаше две разтегателни диванчета и достатъчно място за разгъване. Може би просто не са имали подобна свободна стая към този момент.

А, и да не се шашкате - на плажа са изникнали нови кръчми, в едната се подвизава някакъв местен оркестър. Много, ама много фалшиво, дори думите на песните не знаят, така че си е интересно преживяване да ги чуеш  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт