Белла Виста-Синеморец

  • 29 376
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 53
Ние резервирахме за края на август.От тур агенцията казаха,че тази година анимацията ще е  на български език.Да попитам знаете ли тази година каква ще е цената на шезлонг и чадър?

# 46
  • Мнения: 2 558
Някой може ли да сподели отзиви за Ол инклузива в Белла Виста?

# 47
  • Варна
  • Мнения: 323
Някой може ли да сподели отзиви за Ол инклузива в Белла Виста?

Ние бяхме там септември миналата година. Храната беше супер, вътрешния басейн също. Анимацията си беше на БГ език, малкия беше много доволен. Нямам никакви оплаквания.  Hug

# 48
  • Мнения: 53
Да има скоро завърнали се от Белла Виста? Grinning

# 49
  • Мнения: 6
Здравейте! А може ли мнение за плажа, дали е хубав?

# 50
  • Мнения: 52
Ако има някой завърнал се нека сподели впечатления от тази година

# 51
  • София
  • Мнения: 2 881
Бяхме в началото на сезона - всичко беше повече от прекрасно! Храна по много и разнообразна, единствено липсваше разнообразие откъм риба. Плажът е страхотен там. През септември сме отново там. На рецепция бяха страшно любезни момичетата, което вече е все по-рядко.

# 52
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
Не ми хареса че водата на плажа Бутамята е доста мръсна и чадърите/поставени на височина 1,50/ и шезлонгите там също бяха много наблъскани. Затова се наложи да ходим  на плаж на Силистар , където водата е уникална. Но в сезона не достигат чадърите и  шезлонгите.

А плажовете пренаселени ли са и има ли свободни зони със собствени чадъри?

# 53
  • Мнения: 0
Бяхме в хотела в средата на юли.Хотела не е лош. Стаите са големи и банята е хубава има детски кът и детски 2 площадки и детски басейн с бебешка част със сенник. Сменят кърпите всеки ден, но те бяха доста захабени. Хареса ми местоположението на хотела. Стаята ни беше от северната страна и по тази причина сме доволни, че не чувахме шумотевицата около басейна/която е целодневна/ и беше приятно прохладно в стаята по цял ден. Много ми харесаха двете тераси на 4 и 5 етаж , едната беше балдахини и 2-те с  прекрасна гледка към морето. Харесаха ми разнообразието и тематичните вечери за храната в ресторанта  и обслужването на персонала /с малки изключения-някои ястия се предлагаха по няколко пъти и не бяха пресни, но за БГ това го приемат за нормално/. Личи си, че има намеса на чуждестранен мениджмънт защото сервитьорите много се стараеха в почистването. Харесаха ми и аниматорите, които много се стараеха да забавляват децата и възрастните гости.Анимацията беше и на български език.Единственото, което разваляше пейзажа на красивия залив и идеалното местоположение на хотела беше атмосферата около басейна. Беше направо отвратителна. Недостатъчната площ пред хотела и басейните беше причината да няма никакво място за да се мине между шезлонгите, туристите лежат почти един върху друг,а музикалното озвучаване от pool bar-a беше с много лошо качество и в съчетание с виковете на туристите и аниматорите беше ужас. За съжаление заради децата и басейните ни се налагаше 2 дни да плажуваме там и беше ужасно.
От Sky терасата се виждаше парка около басейна на съседния апарт- хотел Аполония и там нещата изглеждаха доста по цивилизовано. Хората си лежаха спокойно пред басейна, а децата им дори караха колела в парка пред хотела.Не знам как е като качество но може би следващия път бих избрала този хотел защото там наистина човек може да си почине, а не да се намира в атмосфера като в претъпкан автобус.
Не ми хареса че водата на плажа Бутамята е доста мръсна и чадърите/поставени на височина 1,50/ и шезлонгите /цената е 15лв./там също бяха много наблъскани. Затова се наложи да ходим  на плаж на Силистар , където водата е уникална. Но в сезона не достигат чадърите и  шезлонгите.
По принцип в Синеморец много няма какво да се прави и вечерите прекарвахме в хотела. Всяка вечер имаше различна шоу програма от аниматорите и на децата им харесваше. Но на мен ми се струваше леко скучно вечерно време.

Последна редакция: нд, 28 юли 2013, 15:05 от Mery B

# 54
  • Мнения: 0
Лично на мен плажът до хотел Бела Виста ми се струваше пренаселен. Там има и свободна зона, но не знам как е. Има и други плажове като Силистар /  на разстояние 6 км./ и този, където е устието на река Велека /на 2 км./, които са много красиви и по-спокойни. Там също има свободна зона.

Последна редакция: нд, 28 юли 2013, 14:58 от Mery B

# 55
  • Мнения: 433
Сега откривам темата...  ooooh!
Ние сме резервирали още през март от 30 август,5 нощувки.Искахме от 20,но нямаше свободни места  #Crazy Дано не е толкова пренаселено тогава на плажа,че няма да можем да обикаляме много другите плажове,защото сме с детенце на годинка.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Сега откривам темата...  ooooh!
Ние сме резервирали още през март от 30 август,5 нощувки.Искахме от 20,но нямаше свободни места  #Crazy Дано не е толкова пренаселено тогава на плажа,че няма да можем да обикаляме много другите плажове,защото сме с детенце на годинка.
плажът е много малък и вероятно ще бъде препълнен в "силния сезон".
Иначе аз много харесвам и горещо прапоръчвам този хотел. Ходим в него вече вероятно пета поредна година, а понякога и дори по два пъти за по 3-4-5 дни.
Приятно изкарване.

# 57
  • Мнения: 433
Сега откривам темата...  ooooh!
Ние сме резервирали още през март от 30 август,5 нощувки.Искахме от 20,но нямаше свободни места  #Crazy Дано не е толкова пренаселено тогава на плажа,че няма да можем да обикаляме много другите плажове,защото сме с детенце на годинка.
плажът е много малък и вероятно ще бъде препълнен в "силния сезон".
Иначе аз много харесвам и горещо прапоръчвам този хотел. Ходим в него вече вероятно пета поредна година, а понякога и дори по два пъти за по 3-4-5 дни.
Приятно изкарване.

Благодаря!  Hug
Моля те разкажи малко по-подробно.Стаите как са,ресторанта достатъчен ли е за гостите.Има ли проблем с паркираето,защото разбрах,че паркинга е за около 10 коли.А стръмно ли е много към плажа и вие на свободна зона ли плажувате?Аз много се ядосах като разбрах,че няма места от 20-ти август,но после си казах,че май е по-добре от 30-ти,защото ще е понамаляла лудницата.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Стаите са просторни и чисти, ресторанта е с достатъчно места, паркирането е проблем, но ще паркирате някъде по улицата, Плажа е съвсем на близо и не, не е стръмно. Лично ние ходим в начало и край на сезона /края на май и средата на септември/  когато обаче плажа чисто празен. Освен с атрактивни цени, началото и края на сезона ни привлича и с факта, че тогава хотела е пълен с българи, а през останалото време сасамо немци.
ами, това е

# 59
  • Мнения: 433
Стаите са просторни и чисти, ресторанта е с достатъчно места, паркирането е проблем, но ще паркирате някъде по улицата, Плажа е съвсем на близо и не, не е стръмно. Лично ние ходим в начало и край на сезона /края на май и средата на септември/  когато обаче плажа чисто празен. Освен с атрактивни цени, началото и края на сезона ни привлича и с факта, че тогава хотела е пълен с българи, а през останалото време сасамо немци.
ами, това е
Благодаря ти много   bouquet
Е,дано и по "наше" време има повече българи.Ние ще сме с приятелско семейство,но все пак.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт