Новите ви книги - 10 тема

  • 57 273
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
gundie, ще чакам отзиви за "Елегантността на таралежа" от Мюриел Барбери, решила съм да си я купя...

 За "Елегантността.." има отзиви много из темите. Потърси отзивите на svet65. Тя така красиво описва. Приисква ти се непременно да прочетеш книгата, за която говори.
 А дори да не получиш отзиви, прочети "Елегантността на таралежа". Няма да съжаляваш.  Peace

# 196
  • Варна
  • Мнения: 37
gundie, ще чакам отзиви за "Елегантността на таралежа" от Мюриел Барбери, решила съм да си я купя...

Тази книга много ме впечатли. Накара ме да мисля и силно ме развълнува, което не се получава често.

# 197
  • Мнения: 431
Момичета, аз съм я търсила, но никъде не е в наличност, можете ли да ми подскажете откъде мога да я купя? Мерси!   bouquet

# 198
  • София
  • Мнения: 961
Момичета, аз съм я търсила, но никъде не е в наличност, можете ли да ми подскажете откъде мога да я купя? Мерси!   bouquet

Беше изчерпана, но преди месец отново пуснаха тираж и я имаше по книжарниците. Скоро ли си проверявала?

# 199
  • Мнения: 150
Момичета, аз съм я търсила, но никъде не е в наличност, можете ли да ми подскажете откъде мога да я купя? Мерси!   bouquet

В Хеликон я има в наличност.

http://www.helikon.bg/books/115/148474_elegantnostta-na-taralezha.html Laughing

# 200
  • Мнения: 431
Мерсиии!! Не, не беше скоро, беше преди 4-5 месеца. Ясно! Simple Smile Благодаря ви!

# 201
  • Мнения: 143
И аз се сдобих с "Мемоарите на една гейша" от Списание Журнал за жената.

# 202
  • Мнения: 143
Меичка , добър избор Peace Направо ти завиждам за втората книга. Дощя ми се да я прочета пак Grinning
Aз започвам тази, да си упражнявам английския Wink
                                      
                                                          

Откъде си взе тази книга? Гледах филма и бих я прочела:)

# 203
  • Мнения: 0
И аз имам същото питане за книгата от горния пост.

# 204
  • Мнения: 0
Последното ми попадение е "Мемоарите на една гейша", заедно със списание Журнал. В процес на четене съм, но тъй като филма много ми харесва съм сигурна, че и книгата ще ме впечатли много! Ще споделям мнение после Mr. Green Heart Eyes

# 205
  • Мнения: 10 703
Някой има ли впечатления от "Стръв"  newsm78

# 206
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
От Bookcrossing:

# 207
  • София
  • Мнения: 65
   

# 208
  • Мнения: 4 070
Интересна ми е книгата за Костурица, ама май не бих си я купила, но искам да я прочета,чакам отзиви и ще я търся в библиотеката.

# 209
  • Мнения: 0
Моля да препоръчате леко, но не глуповато четиво за разпускане.
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт