"Форумен Опит"

  • 7 165
  • 190
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 17 546
Добави и някаква храна за мозъка. За баланс.  Peace
Форума Mr. Green
Цъ, той се храни с мозъци, не храни тях...

# 136
  • Мнения: 448
Мхм, иска и моя, щом почнах за Боб да говоря. Ама няма му дам Mr. Green Не скуката в 12.42 яде мозъци.

# 137
  • Мнения: 122
Добре, бе Бижу, изяш един шоколад, да му се не знай и яденето твоят мозък! Достави си му серотонина и като свърши мача използвай и енергията Peace

# 138
  • Мнения: 448
Аз на моя ще му купя една кутия шоколади, че утре ще разбера какви учебници ми трябват за изпита по немски, че като дете го знаех перфектно и трябва да питам Мозъчко. де го е заровил пустия му език.

# 139
  • Мнения: 2 161
Аз не виждам смисъл от трупане на форумен опит, защото той какво ще ти донесе? Нищо. Нито повече пари, нито слава, нито скъпи нови ботуши, нищо! Можеш да си пишеш каквото си искаш и когато си искаш, пред когото си искаш. Тук йерархия няма. Е, разбира се, нежни души като мен са били наранявани от груби думи. Обаче попивам сълзите си с дантелена кърпичка и пак храбро продължавам напред. И ти така, мила. Кураж! Нищо не могат да ти направят, освен да ти оплюят монитора.

# 140
  • Мнения: 2 175
Шанел, не съм съгласна..
На някои тук им донесе пари.. Wink Laughing
На други - скъпи ботуши от разпродажба..
Опит си трябва - и да намираш и да манипулираш..Все ти носи някакви ползи, нали? Wink)

# 141
  • Мнения: 7 947
Аз пък се забавлявам с форумския си опит  Laughing

# 142
  • Мнения: 230
...СребрЙОООО,много ме задълбочи в съждителните си ,много Crazy мислия ,майна....Освен съчетание и отчитане на табличен опит ,и приемането на предавателския протокол нищо друго не съзирам във въпросите ти Thinking
Клеченето у форума си е клечене!

# 143
  • Мнения: 329
Маре, не се напрЕгай да не разстегнеш менискус.  Joy

А Chanel колко е права... Все едно ми е бръкнала в черепната кутия.

Наясно съм със себе си. Интересно ми беше да чуя и вашите разсъждения.
Както и съм наясно, че понятието "форумен опит" за мен е пълен въздух под налягане.
Прави ми впечатление, че, спрямо мен поне, се употребява винаги, когато не съм си
подложил старателно бузката и не съм приготвил бонбонче за форумните величия,
които ми крещят: "Млъкни най-сетне, за да мога да се разстеля върху ти като олио".
В превод този "форумен опит" означава: "Искам да спреш щото ме дразниш"!
Еми и аз искам Майбах, ама няма. Поносимост и опция scroll му е майката.  Wink
Но лекции на тема "Виж ся, тряя си мълчиш, щото много приказваш и на нас това не ни се нрави"...
винаги ще са безрезултатни при мен. Лош ученик съм. Point final.  Heart Eyes

# 144
  • Мнения: 10 547
Спокойно! С упоритост и постоянство ще станеш и ти един лабрадор /може и немска овчарка, тях харесвам повече/.

# 145
  • Мнения: 230
Аржооооооо, Flutter Flutter ......няма......ама Thinking

# 146
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Argent , от далеч се опитва да разбуни кошера  Grinning А темата му е отмъщение за това, че постоянно е притиснат между две кълки, и ако успее да се изхлузи по някакъв начин, веднага се нартриса между следващите две  hahaha

# 147
  • Мнения: 230
Па,захапахте майната Mr. Green

# 148
  • Мнения: 4 569
Не осирайте темата със спам. Интересна е.

# 149
  • Мнения: 329
Argent , от далеч се опитва да разбуни кошера  Grinning А темата му е отмъщение за това, че постоянно е притиснат между две кълки, и ако успее да се изхлузи по някакъв начин, веднага се нартриса между следващите две  hahaha

Да си притиснат между две кълки хич не е лошо и мога само да благославям за това, не да отмъщавам.  Heart Eyes luvbed

 offtopic  Нека експозицията продължи!

Общи условия

Активация на акаунт