Скъсана язовирна стена, бедстващо село Бисер

  • 28 923
  • 369
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 825
Леле този който разпитва жителят на с.Бисер не е добре...колко флегматично разпитва човека...Чак ме дразни, хората са в паника, той бавно бавно си задава въпросите, нали не му е на главата и застрашен животът..
Е ти какво искаш? Да приплаква и да се притръшква ли? Все пак неговата работа е да измъкне максимално ясна и полезна информация за слушателите си, а не да чупи пръсти.

# 16
  • Мнения: 0
http://mdbook.bg/index.php/start/news/1632-bedstvievselobiser

Бедствие в село Бисер (Харманлийско)

 По предварителна информация на зрители, обадили се в ефира на БТВ от с. Бисер, Харманлийско, приливна вълна е заляла селото. Според обадилите се около 600-700 души са в капана на водата. Смята се, че причината за това наводнение е скъсана стена на язовир Иваново. Хората са се качили на втория етаж от къщите си, а водата продължава да приижда и да залива селото. Николай Николов от Гражданска защита съобщи, че са изпратени два екипа и началникът на Генералния щаб на армията е в готовност да бъдат вдигнати няколко хеликоптера, които да спасят бедстващите.

# 17
  • Мнения: 26
Не се изисква до такава степен да е съпричастен в мъката на другите, но не смятам че е подходящо да прави толкова дълги паузи между въпросите и с най-безразличен тон да разпитва, хората са притеснени за живота си.

# 18
# 19
  • Мнения: 15 216
Дано спасят хората!  Praynig

# 20
  • Мнения: 10 547
Господ да спаси хората, защото вероятността да го направят други хора....
Това е невероятен ужас, не пожелавам на никого да го изживее.

# 21
  • Мнения: 60
Ужасно, дано всичко се оправи бързо, поне да не беше тоя студ.

# 22
  • Мнения: 46 520
Дано включат повече от 1 хеликоптер, в този студ нямат време за др.  Praynig

# 23
  • Мнения: 3 861
Дано се размине без жертви, а иначе .... какво ще правят тези хора без домове не знам.

# 24
  • Мнения: 677
Ми те от 9 часа сутринта пътуват тия хеликоптери. До обяд дали ще стигнат??????? Дано да няма жертви, ама сутринта тия дето се обадиха бая бяха паникьосани. Горките хора Cry Confused

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
 Praynig

# 26
  • Мнения: 4 464
По Хоризонт - изведени са около 15 души, но не е ясно какво се случва с хората в ниската залята част от селото.
Говори се, че там има жертви.
Военна техника все още не е дошла.

# 27
  • Мнения: 1 252
 Praynig Praynig Praynig дано да няма жертви. Преживявала съм такъв ужас.

Хеликоптерите не са излетели заради времето.

# 28
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Дано няма жертви Praynig
В такива моменти си казвам,че в ежедневието се ядосваме за глупости,има много по-страшни неща и животът ти може да се преобърне на 180 градуса точно за един миг.Моля се на Бог,и на що годе адекватност от страна на специалистите

# 29
  • Мнения: 2 481
 Praynig Praynig Praynig PraynigГоспод да пази хората,по селата живеят повече възрастни хорица,господи помагай,дори хеликоптерите не можели да тръгнат  ooooh! ooooh! ooooh! ужас ужас ужас

Общи условия

Активация на акаунт