Скъсана язовирна стена, бедстващо село Бисер

  • 31 416
  • 369
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 19 057
Praynig Praynig Praynig PraynigГоспод да пази хората,по селата живеят повече възрастни хорица,господи помагай,дори хеликоптерите не можели да тръгнат  ooooh! ooooh! ooooh! ужас ужас ужас

В това село живеят предимно млади хора, доколкото прочетох.

# 31
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 775
 Praynigза всички ,които бедстват Praynig

# 32
  • Мнения: 0
Ето последни новини от БНТ : http://mdbook.bg/index.php/start/news/1632-bedstvievselobiser
Ужасно е...

# 33
  • Мнения: 2 502
Възрастни ,млади,деца ,всички , които живеят там дано оцелеят.  Praynig Praynig Praynig  
 Ужас

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 585
5 водолази и алпинист от Пловдив потеглиха към Бисер! (ВИДЕО)



http://www.marica.bg/show.php?id=75285

# 35
  • Мнения: 5 248
Отново по Хоризонт(имат коресподент там).
Язовирната стена е спукана още преди 6 години, оттогава инстутициите(община, мин.на отбраната) си прехвърлят отговорността за собствеността и съответно не са взети никакви мерки.
По непотвърдена информация има жертви и отново непътвърдено - скъсала се е втора стена, но не запомних за кое село става въпрос Cry.
Продължават за извеждат хора.
Няма военни още, доколкото разбрах хеликоптерите не са пригодени за такова време, но въпреки това са излетели от Крумово.

# 36
# 37
  • Варна
  • Мнения: 196
Ужасен ден за България! Моля се за всички!  Praynig

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Паника! Вече има жертви от бедствието в Хасковско   Tired


http://www.-spam093-/138770/%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0 … %82%D0%BE-%D0%B2/

# 39
  • София
  • Мнения: 12 239
Боже, ужас! То навсякъде е ужасно да ти се случи такова нещо, но в България да попаднеш в беда и да чакаш помощ е ужас. Малко пари, никаква спасителна техника, от години никакви тренировки на населението и планове, само гол ентусиасъм и смелост на спасителните екипи. Господ да пази и бедстващите и спасителите!
ББ вместо да търчи на място да хване да си върши работата, аман! ОТ София ще е в пъти по-полезен в организацията.

# 40
  • Някъде там...
  • Мнения: 4 355
Марица прелива. В Свиленград и сгрдата на МВР е под вода - залят е първия етаж.

# 41
  • Мнения: X
Току що ми се обадиха от Любимец. Там също улиците са заляти, дори по по-високите места, а в по-ниските, до Марица, и първите етажи. Но няма опасност за хората.
Казаха, че в Бисер било много лошо положението. Сформират доброволчески отряд и отиват да помагат.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 585



Шок! Втори язовирна стена се скъса!


http://bg.time.mk/read/28ce5236b1/eb3ca463db/index.html

# 43
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 41 858
прави ли ви впечатление, че няма нищо по новините? няма лента за новините... няма предавания от мястотот на събитието... нищо...  Tired пълно информационно затъмнение  Tired

# 44
  • Варна
  • Мнения: 19 057
прави ли ви впечатление, че няма нищо по новините? няма лента за новините... няма предавания от мястотот на събитието... нищо...  Tired пълно информационно затъмнение  Tired

Вярно, че няма нищо. Само "светски" предавания. Но пък и предполагам още не са стигнали спасителните екипи до мястото, т.е. няма новини..

Общи условия

Активация на акаунт