Скъсана язовирна стена, бедстващо село Бисер

  • 28 943
  • 369
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 18 049
Ясно, ще чета и аз в офф роуд форума да знам накъде отиват нещата.

За животните добре. Дано и за къщите им помогнат, че иначе...  Rolling Eyes И като си помисля, че тепърва тия снегове ще се топят... Само да няма жертви още.

Може ли линк към този форум?


Благодаря desex!  bouquet

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 14:04 от Хексе

# 346
# 347
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

Благодаря, че пускаш линка, пускай го по-често.


Искам да кажа, че съобщиха, че вече перални машини имали достатъчно. Получили са и 20 тона помощи от Турция, които включват и храни и дрехи.

Съобщават за строителни материали само. Много се надявам с добри архитекти, да направят едно китно селце с измазани къщи. Да помогнат и не тези с неизмазаните къщи.



Както разбирам, напролет ще им се помогне и за къщите, стабилни и здрави. Дано само хора има.

# 348
  • Мнения: 812
Момчетата са страхотни,нямам думи просто  Heart Eyes Мисля,че няма нищо лошо в това да се дадът помощи и да се облекът и не пострадалите от бедствието,все пак там всички са бедни и пенсионери и налади им стигат средствата за всичко необходимо Peace

# 349
# 350
# 351
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Новината гледам е от вчера.

# 352
  • Sofia
  • Мнения: 4 108
Ъпдейт от мен от днес -Offroad  в момента ще събират предимно ПЕРАЛНИ и БИТОВА ХИМИЯ/КОНСУМАТИВИ.

# 353
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ъпдейт от мен от днес -Offroad  в момента ще събират предимно ПЕРАЛНИ и БИТОВА ХИМИЯ/КОНСУМАТИВИ.

Перални казаха, че са получили достатъчно, е някоя и друга в повече няма да е лошо, но защо да мъкнат. Доколкото знам големите вериги са подарили.

Перилни препарати и консерви и да са доста вповече няма проблем.

# 354
  • Мнения: 2 376
Завивки трябват ли  все още?

# 355
  • Мнения: 2 559
Засега май не. Изпратиха се доста одеала, а и няколко фирми четох, че са дарили чисто нови.  Peace

# 356
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 284
сутринта спасените  от колата баща и син бяха в телевизията  Tired
оказа се, че ако пострадалите са от с. Бисер имат право на помощ и обезщетение за колата, а те не са от селото и нямат право.  Tired

такава ли я измъдриха?

# 357
  • Мнения: 2 259
Има ли спедиторска фирма транспортираща помощи  безпалтно?
Май някъде се коментира,но не помня.
Искам да пратя някой неща.

# 358
  • Sofia
  • Мнения: 4 108
Има ли спедиторска фирма транспортираща помощи  безпалтно?
Май някъде се коментира,но не помня.
Искам да пратя някой неща.


Еконт

# 359
  • Мнения: 1 525
сутринта спасените  от колата баща и син бяха в телевизията  Tired
оказа се, че ако пострадалите са от с. Бисер имат право на помощ и обезщетение за колата, а те не са от селото и нямат право.  Tired

такава ли я измъдриха?
Май така се получава. Всички помощи са за пострадалите от с. Бисер. А за съседните села? За пострадали като това семейство?

Общи условия

Активация на акаунт