Скъсана язовирна стена, бедстващо село Бисер

  • 28 938
  • 369
  •   1
Отговори
# 330
  • Sofia
  • Мнения: 4 101
На Костов кокошото дупе, да не използвам друг израз, боли, боли... Що не пита данъкоплатците къде искат да им харчи парите? Да не би да ги е питал с референдум дали са съгласни да му плащат на партията разходите?  Whistling

На Костов думите изобщо не искам да ги коментирам - този не е добре.


Offroad:

1.Говорих с кметицата на с.Бисер.....Имат нужда от ПЕРАЛНИ МАШИНИ ,перилни препарати и всякаква битова химия!За разлика от печките,пералните могат да се инсталират на ОБЩЕСТВЕНО място(кафе,кметство,училище...)където всички ще могат да я ползват.Пералните може да не са нови,но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО работещи.Ако някой има ненужна,но работеща също е добре дошла!Много ви моля да се уверите,че са работещи.Да не се получи "ама тя си работеше последния път!"...една ненужна и трудоемка хамалогия на скрап!

# 331
# 332
  • София
  • Мнения: 221
На Костов кокошото дупе, да не използвам друг израз, боли, боли... Що не пита данъкоплатците къде искат да им харчи парите? Да не би да ги е питал с референдум дали са съгласни да му плащат на партията разходите?  Whistling
Костов е абсолютно прав, и аз съм съгласна парите  от моите данъци да отидат там, но да се каже, това не са пари на ГЕРБ , това са наши пари. ГЕРБаджийски щяха да са ако Цвичко и Бате се бръкнат и извадят от портмонето си. Това са пари, които им трябват, партийни пари  този 1млн накрая ще го извадят пак от нас

# 333
  • Мнения: 2 559
На Костов кокошото дупе, да не използвам друг израз, боли, боли... Що не пита данъкоплатците къде искат да им харчи парите? Да не би да ги е питал с референдум дали са съгласни да му плащат на партията разходите?  Whistling
Костов е абсолютно прав, и аз съм съгласна парите  от моите данъци да отидат там, но да се каже, това не са пари на ГЕРБ , това са наши пари. ГЕРБаджийски щяха да са ако Цвичко и Бате се бръкнат и извадят от портмонето си. Това са пари, които им трябват, партийни пари  този 1млн накрая ще го извадят пак от нас
Добре де, ще го извадят, ами Костов, Сергейчо и т.н. като хем ги вадят от нас, хем пък не си ги дават...

# 334
  • Мнения: 599
На Костов кокошото дупе, да не използвам друг израз, боли, боли... Що не пита данъкоплатците къде искат да им харчи парите? Да не би да ги е питал с референдум дали са съгласни да му плащат на партията разходите?  Whistling
Костов е абсолютно прав, и аз съм съгласна парите  от моите данъци да отидат там, но да се каже, това не са пари на ГЕРБ , това са наши пари. ГЕРБаджийски щяха да са ако Цвичко и Бате се бръкнат и извадят от портмонето си. Това са пари, които им трябват, партийни пари  този 1млн накрая ще го извадят пак от нас

Точно ГЕРБаджийски са - на партията. Всички знаем откъде идват парите за партиите - от нас.
А ако се бяха бръкнали, щяха да са парите от "цвицко" и "бате", а нямаше да казват партийни. Щом една партия е готова да се раздели с парите си в полза народу, кои сме ние да й пречим?
Ама за някои е по-важно да се плюе, а не да се действа и помага  ooooh!

# 335
  • София
  • Мнения: 221
И любимата ни Европа също отказва да помогне, защото издънките на ГЕРБ проличаха. Както казва Костов, на третата година винаги при всички управления си проличава, кой какво върши.
За протокола, аз съм превела пари ,изпратила дрехи в Червен кръст. Т.е  не съм заета само с това да се възхищавам  на действията на партията водач....

# 336
  • Мнения: 599
За протокола, аз съм превела пари ,изпратила дрехи в Червен кръст. Т.е  не съм заета само с това да се възхищавам  на действията на партията водач....

Нали не мислиш, че си единствената дейна в това начинание  ooooh! Намерила с какво да се хвали.

# 337
  • София
  • Мнения: 221
За протокола, аз съм превела пари ,изпратила дрехи в Червен кръст. Т.е  не съм заета само с това да се възхищавам  на действията на партията водач....

Нали не мислиш, че си единствената дейна в това начинание  ooooh! Намерила с какво да се хвали.
Да съм написала че съм единствената.

# 338
  • Мнения: 2 559
не съм заета само с това да се възхищавам  на действията на партията водач....
офффф  ooooh!

# 339
  • Мнения: 3 034
Всичко ли се подреди с пострадалите хора, че опряхме до политически спорове? написала съм каквото мисля, не ме вълнува политическата окраска на останалите, а ако всяка партия се беше раздлеила с по един милион, ехеее...

За уреди ли ще се събират пари сега или от офф роуд ще карат стари работещи? Защото и в темата за пловдивския старец трябва да купим уреди, та да разпределя финансите.  newsm78

# 340
  • Мнения: 2 559
От Офроуд-а май намериха 1-2 перални - стари, работещи, сега мисля и препарати за почистване ще карат. Видях в продавалника, че има перални по 50-80лв, пише, че работят. Може да организираме нещо  newsm78

# 341
  • Мнения: 3 034
Те нали мислеха да ги слагат в общо помещение да ги ползват всички? Ако са намерили две, май стигат засега. Защото напролет ще трябва да се събират пари за покъщнина, ми се струва. тези хора не може вечно да живеят по съседи... Освен там да пита, който има регистрация какво трябва и как ги виждат нещата, сега ли да купим от Продавалника или по-нататък като тръгнат да се връщат хората по (който има все още) домовете си... То и за тези, на които рухнаха къщите колко още пари ще трябват. Аз така и не разбрах последно какви обезщетения или парични дарения ще получат от властимащите, освен този милион.  Rolling Eyes

# 342
  • Мнения: 2 559
Ами в такъв случай да изчакаме за сега. Офроуд-аджиите ще ходят на място и ще има информация от какво се нуждаят хората в момента, а и по-нататък...
Аз онзи ден гледах, че вече им изплатиха парички за загубените животни.  Peace

# 343
  • Мнения: 3 827
И любимата ни Европа също отказва да помогне, защото издънките на ГЕРБ проличаха.

отказва да помага , защото щетите са минимални , а по-голям мизерник от Костов няма , как изобщо има очи да коментира ..

# 344
  • Мнения: 3 034
Ясно, ще чета и аз в офф роуд форума да знам накъде отиват нещата.

За животните добре. Дано и за къщите им помогнат, че иначе...  Rolling Eyes И като си помисля, че тепърва тия снегове ще се топят... Само да няма жертви още.

Общи условия

Активация на акаунт