за или против кафето

  • 2 131
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 125
Пиех кафе през цялото време на бременността - сутрин даже с 1 цигара и да чукна на дърво имам здраво и бясно детенце.

# 16
  • Мнения: 668
И първия път, и сега пия кафе, но по 1-2 на ден.

# 17
  • Мнения: 2 000
Аз никога не съм пила кафе, но си мисля, че по едно кафе на ден не може да навреди нито на майката, нито на бебето.

# 18
  • Мнения: 1 489
Пиех рядко,защото просто не ми беше вкусно.А и кафе без цигара не мога,така че ....
Но мисля,че по едно кафе на ден не е фатално.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
az po принцип не пия кафе(отскоро започнах де), но като бях бременна ми се случваше да ми се допие Rolling Eyes Мисля, че ако е по 1 на ден няма да има проблем Peace

# 20
  • Мнения: 191
няма проблем да пиеш кафе стига да не е 6 кафета на ден Naughtyна мен лично ми се пиеше от гледна точка на това че ми падаше кръвното .

# 21
  • Мнения: 4 629
Не е препоръчително да се пие кафе. Аз за цялата си бременност съм изпила няколко кафета. При желание и с добра мотивация с всичко се свиква. А за това доколко е вредно безкофеиновото кафе незнам

# 22
  • Мнения: 1 581
На мене добре, че всичко вредно ми миришеше лошо, че особено от кафето не знам как щях да се отказвам  Rolling Eyes  Пийвала съм няколко пъти капучино или мляко с нес, но наблягах на чай лайка и липа, мноооого добре ми понасяше. Само дето много ми се спеше през цялата бременност  Tired

# 23
  • Мнения: 2 663
Можеш да пийваш по едно на ден ,но с мляко и да е по-лекичко,не е доказано научно  да е вредно нито за бебето нито за теб.Аз си пия по едно такова,но не всеки ден ,а като ми се припие,общо взето през ден два.Сега дори ми е  ниско кръвното и доктора ми каза да пия!

# 24
  • Мнения: 1 503
Аз от месец пия по една чаша мляко с малко кафенце,но откакто забременях нещо се отвратих от кафето(а преди си пиивах по2-3 тъй като ми е малко ниско кръвното).Мисля ,че не е много вредно newsm78освен ако кръвното не е високо

# 25
  • Мнения: 1 559
Аз пия заместител на кафе,натурално е,нещо като инка.. bowuu

# 26
  • Мнения: 2 910
Аз преди да забременея не пиех кафе, а само мляко с нес, тъй като чистото кафе не ми харесва, но след като забременях отказах и млякото с нес, тъй като много ми се допушваше. Сега пия 3 в 1.
Ако не прекаляваш с кафето ,т.е. по 1 на ден, мисля, че няма да има проблем.

# 27
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Аз попитах докито можели да пия кафе ,а тя ми отговори, че може по едно на ден и то безкофеиново.Една приятелка ми каза ,че гледала предаване, в което казали, че безкофеиновото било по-вредно от кофеиновото - влияело на сърцето  Mr. Green .Къде истината незнам, но аз си пия безкофеиново с мноооого мляко.

# 28
  • Мнения: 145
Благодаря ви 

# 29
  • Мнения: 5 790
И аз пиех по 1-2 кафета с мляко или със сметана, защото ми беше много ниско кръвното. А пък и обичам кафенце сутрин с цигарка...

Общи условия

Активация на акаунт