Какъв тип съпруга сте?

  • 11 932
  • 239
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 571
Ама той и негов не е бе ВИли Joy Стои я.Да ми е чист,подреден,уютен.Сега съм нон стоп висяща в къщи,не на врата на ММ hahaha

# 61
  • Мнения: 21 547
 За детето, може да се каже. Не съм особено очарована от тоя факт, но си е факт.

# 62
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Аз се чудя, как можеш да се изкажеш за мъжа си така "а мъже под път и над път"...
То, че е вярно, сигурно е така. Но ако не беше ТОЗИ мъж, ти нямаше да имаш ТОВА дете и да живееш в ТОЗИ дом, значи този мъж не е просто някакъв си, който е лесно заменим...

Ето това визирах в почудата си по-назад-омъжила си се за даден мъж, по любов най-вероятно, но с лека ръка го игнорираш и/или го поставяш на последно по важност място Crazy Crazy Crazy

# 63
  • Мнения: 571
Адел,свят широк-хора различни Peace Всеки преценява защо,кога,дали или Peace

# 64
  • Мнения: 7 947
Аз се чудя, как можеш да се изкажеш за мъжа си така "а мъже под път и над път"...
То, че е вярно, сигурно е така. Но ако не беше ТОЗИ мъж, ти нямаше да имаш ТОВА дете и да живееш в ТОЗИ дом, значи този мъж не е просто някакъв си, който е лесно заменим...

Ето това визирах в почудата си по-назад-омъжила си се за даден мъж, по любов най-вероятно, но с лека ръка го игнорираш и/или го поставяш на последно по важност място Crazy Crazy Crazy

Ееех, стига и ти - нали не вярваш, че не й пука за мъжа й! Ако трябва да подреждам - грижа - то и при мен мъжа на последно място отива.

# 65
  • Мнения: 653
Ако чуя, че за половинката си съм последна грижа би ми станало мъчно. И обратното.
Но действително
свят широк-хора различни Peace

# 66
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Аз се чудя, как можеш да се изкажеш за мъжа си така "а мъже под път и над път"...
То, че е вярно, сигурно е така. Но ако не беше ТОЗИ мъж, ти нямаше да имаш ТОВА дете и да живееш в ТОЗИ дом, значи този мъж не е просто някакъв си, който е лесно заменим...

Ето това визирах в почудата си по-назад-омъжила си се за даден мъж, по любов най-вероятно, но с лека ръка го игнорираш и/или го поставяш на последно по важност място Crazy Crazy Crazy

Ееех, стига и ти - нали не вярваш, че не й пука за мъжа й! Ако трябва да подреждам - грижа - то и при мен мъжа на последно място отива.
Не съм казала, че не й пука за мъжа й.
Но на мен ми би ми станало тъпо, ако мъжа ми си мисли "първо децата, после дома, а жени-колкото щеш"....та нали аз съм майка на децата му. Аз така ги виждам нещата, този мъж, освен, че ти е съпруг е и  баща на детето ти. И ми звучи неуважителна тази реплика.
За това и така коментирах, а не с цел заяждане, или обида.

# 67
  • Мнения: 7 947
Ако чуя, че за половинката си съм последна грижа би ми станало мъчно. И обратното.
Но действително
свят широк-хора различни Peace

Е, заеби детето - ти ще си  първа, споко  Peace
Аз пък очаквам тоя мъж да е достатъчно голям, за да се грижи за себе си и да помага за дете и дом. Не аз да го дундуркам.

Adellle - много жени вярват, че като са майки на децата - стават Богини.

# 68
  • Мнения: 653
Не става въпрос за дундуркане, а за елементарно уважение.

Е, заеби детето - ти ще си  първа, споко  Peace
Осъзнаваш ли сама колко си проста и вулгарна?

# 69
  • Мнения: 7 947
Не става въпрос за дундуркане, а за елементарно уважение.

Е, заеби детето - ти ще си  първа, споко  Peace
Осъзнаваш ли сама колко си проста и вулгарна?

Е, какво съм ти виновна, че не разбираш написаното и пишеш тъпотии, като ти отговорят - другите прости били?! Защото на Мира - точно от ум - така й скочихте.

# 70
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Adellle - много жени вярват, че като са майки на децата - стават Богини.
Не знам в какво вярват много жени, но аз вярвам в това, че щом си избрал даден човек, за да създадеш семейство с него, не е нормално да го слагаш на последно място в никакъв случай.
Да, детето ти има нужда от теб като родител, приятел, покровител, учител и прочие, но то ще порасне един ден и ще напусне дома ти, за да създаде своето семейство. И ако ти през това време, упорито си пренебрегвал половинката си, то тя/ той, няма да има желание да остане с теб, защото се е чувствал излишен...и накрая оставаш сам. Дори и да останете двойка с въпросния човек, емоционално ще си сам.
Така виждам нещата аз, разбира се.
Не случайно темата е "какъв тип СЪПРУГА сте", а не каква майка, домакиня, приятелка, служителка.
Щом съществува думата съпруга, значи се отнася към съпруга, а не към морето от мъже, което съществува.

# 71
  • Мнения: 7 947
Е, кой говори за пренебрегване?  Wink Защо все нещата за вас са или черно, или бяло? Айде излезте малко от тоя късометражен филм!

С прибирането вкъщи - първо детето събличам и оправям, после поподреждам дома, слага се  вечерята и накрая отделям време за приказки с половинката. ТИ?

# 72
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Е, кой говори за пренебрегване?  Wink Защо все нещата за вас са или черно, или бяло? Айде излезте малко от тоя късометражен филм!

С прибирането вкъщи - първо детето събличам и оправям, после поподреждам дома, слага се  вечерята и накрая отделям време за приказки с половинката. ТИ?

Аз първо целувам половинката. Детето ми не е сакато и се съблича само. Домът ми е подреден, така че не се налага всеки път, когато се прибирам да си подреждам дома. Вечерята я слагаме заедно, като и през това време си говорим.
Не са черни  или бели нещата. Говоря принципно и конкретно за пренебрегване. Защото, дори и нещо малко, което в твоите очи е незначително, то за мъжа ти може да е удар под кръста. Примерно (не говоря за теб, а за ситуация, на която съм била свидетел), г-жата се прибира с детето си (втори клас), мъжа й  отваря вратата, навежда се да я целуне, тя го отблъсква и му казва "първо трябва да съблека детето"....Ем, давам ти неслучайно точно този пример, защото това е твоя ред, когато се прибереш вкъщи, за да ме разбереш правилно.

# 73
  • Мнения: 2 754
Ако чуя, че за половинката си съм последна грижа би ми станало мъчно. И обратното.
Но действително
свят широк-хора различни Peace

Е, заеби детето - ти ще си  първа, споко  Peace
Аз пък очаквам тоя мъж да е достатъчно голям, за да се грижи за себе си и да помага за дете и дом. Не аз да го дундуркам.

Adellle - много жени вярват, че като са майки на децата - стават Богини.

Не става въпрос за дундуркане, а за внимание. Нищо не пречи, обгрижвайки детето, да се обърне внимание и на мъжа - целувка, усмивка, прегръдка - дреболийки, които топлят душата. Да не говорим, че и за детето е полезно да дели вниманието на мама с някого, особено, ако е само - като моето и твоето.

# 74
  • Мнения: 571
Адел,детето пораства и напуска дома.Но същото може да се каже и за мъжа нали така Peace По всяко време може да му хрумне някоя лудост и да за*бе всичко-и дом и дете и жена Peace
Това имах предвид.За мен е важно да ми е уютно и приятно където живея,детето ми да е здраво,щастливо и обичано.Мъжа си не пренебрегвам,но ако трябва да избирам или подреждам вече съм го направила в по-горен пост.
Никой не казва,че не ми дреме за него щото всеки може да го замести.Принципно като МЪЖ,чисто физически спрямо мен всеки би могъл.Като баща на именно това дете/и бъдещото ни/никой никога не би могъл.Малко буквално ми възприе думите,а и аз явно крайно съм се изразила.
Не се мисля за богиня,че съм родила дете.Напротив.Това е нещо съвсем естествено и нормално.И именно заради това не претендирам и не изисквам нищо кой знае какво от половинката.
За това и казах,е всеки с разбиранията,мечтите,желанията и светоусещането си
А да не говорим и колко много мъже предпочитат жената да е оправила къщата и да се е грижила за детето пред някакви лигави целувки,опипваници и подобни.Това съм чувала от мъже в разговор.Какво го топли да го гушне като детето е насрано,гладно и къщата е на горе с краката,а дори хляб няма на масата....

Общи условия

Активация на акаунт