Моето мъжле нападам, за да мога с тестче положително да го изненадам - тема 91

  • 23 099
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 191
Ралица  fingerscrossed
Карола  fingerscrossed
ВК  fingerscrossed Искрено се радвам за теб! Преди време те подкрепих и се опитах да ти вдъхна спокойствие и кураж, направих го от сърце и много се радвам на успеха ти сега  Simple Smile   bouquet  Добре че не се отказах да чета темата тогава, защото сега нямаше да разбера за щастливия ти успех Simple Smile Всичко ще бъде наред, вярвай Simple Smile  Hug

# 691
  • София
  • Мнения: 1 197
Дубрутруууууу
KaRoLa Crossing Arms много бързаш .... дано се окаже че напразно си се разочаровала Praynig Praynig Praynig
Витлиемка Hug Hug Hug първо бъди силна! в тая ситуация жените трябва да сме силните! второ при кого ще правите операцията? нали знаеш че за това има един човек - Кацаров Peace трето възстановяването го водят 6 месеца като след третия вече има шансове за подобрение Peace уж първите три можело и да се влоши спермограмата Rolling Eyes и само за твое успокоение ще разкажа отново как мъжчето претърпя такава операция при Кацаров на 09.12.2008, а Ого го направихме на 12. 1 2009 Crazy така че нищо не се знае! вие решете проблема пък то когато му е писано може да ви изненада и много по рано Praynig Peace Hug
V_K   Hug Hug Hug това всъщност е една прекрасна новина Hug Hug Hug вярвам че вашето чудо - изненада ще е добре и ще си се гушкате след 7 месеца Peace Praynig Hug знам че не няма да е лесно ако се наложи да лежиш, но всичко си заслужава Peace свекърва ми е лежала 6 месеца заради мъжчето и сега съм и ужасно благодарна за това Wink Mr. Green Heart Eyes пожелавам ти възможно най - леката и спокойна бременност и усмихнато слънчице в прегръдките ти след нея Hug Hug Hug
силно стиснати палци за нуждаещите се, успех на ловуващите и силни прегръдки за всички Hug Hug Hug
желая ви усмихната, успешна, любовна, позитивна и вълшебна седмица Wink Hug Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 1 501
V_K , наистина страхотна новина.Каква изненада само Grinning. Всичко ще  бъде наред  Peace.
Аз искам да ви питам следното - от както пия Агнес-а проблеми повече не съм имала от към кървене извън М. Днес ми е 19-ти ден от цикъла , а от 2 дена някъде усещам много засилена цервикална слуз. Направо съм мокра постоянно. Преди също съм имала , но сякаш не е било толкова много. Да е овулация примерно не изключвам , понеже не знам сега с билковите табл. кога ще ми дойде , но ако имам ову на 19-ти ден пак не ми харесва . Отделно пък теста за ову не показа 2 еднакви черти.Целта ми беше да докарам М да е около 30 дена , а не както беше преди на 20 средно. Много странно наистина с това течение. Доста е обилно. Четох някъде , че цервикалната слуз по време на овулация е няколко дена преди и след самата ову, но не съм убедена , че правилно съм запомнила.

# 693
  • Мнения: 731
Palica,Pettesa честита ви двучертичкова радост!  Hug
Златенце  welcome
Каролка  fingerscrossed и ти да ни зарадваш утре!
V_K направо такава бомба хвърли с тази новина  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy .Пожелавам ти една прекрасна бременност с един пухкав завършак,а ако трябва да лежиш-ще лежиш пък! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 694
  • София
  • Мнения: 225
Добро утроо,
Леле страхотна тема си имаме Simple Smile Само двучертичкови новини и новини без две чертички направо с тупкащи сърчица  Hug
В К Страхотна новина мила, мноооооооооого ме зарадва, и ти с твоите предчувствия, знаела си си просто. Сега малко повече почивка и всичко ще е наред  Hug
Витлеемка на теб куреж... Както каза Атадар чудото ще се случи когато трябва...  Hug

# 695
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
V_K това е направо чудо ... нямам думи ... много, много се радвам и много стискам палци всичко да е наред миличка, ти го заслужаваш  Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug
Знаех си че ще повлека крак, Каролче ти си следващата  Praynig Praynig Praynig
Витлеемка бъди силна мила, най-добре сега не мислите за бебеправенето, за да не си вкарвате допълнителни притеснения, всичко ще си дойде на мястото  Hug
Атадарче Hug гуш-гуш Яна, пу-пу ...
Шанелче, Тикве, Звездичке, Роксана как сте? вече не пишете  Cry Hug Hug Hug,
Шехинче, то това нашето ми прилича на орисия ... аз ли съм орисницата  newsm78  Hug
Ренденце не свърши ли таз командировка, липсваш  Hug,

Меце, Блонди, Яже, Плодчe, Дони, Дианка, Кукле, Фейт, Пуфче, Сигма, Перуника, Аника, Бени, Дидолина, Форест, Жоржи, Петре ... .... и ВСИЧКИ ...
ВСИЧКИ, ВСИЧКИ ..... (не пропускам никой да знаете)  
   txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 696
  • Мнения: 410
Здравейте на всички дами от мен  Hug Записвам се да следя тази темичка, тъй като скоро стават седем месеца откакто родих моето момиченце, което за нещастие скоро след това стана ангелче. Препоръчителния от докторите срок на изчакване за друго детенце мина, тъй като родих секцио, остава сега аз да събера кураж и да се преборя със страха иииии..... да започнем с опитите пък каквото сабя покаже  Simple Smile
На всички бременни мами пожелавам лека и безпроблемна бременност с много здрави и пухкави бебчета, а на тези които очакват своето чудо дано скоро имат хубави новини  Hug  Praynig Hug

# 697
  • Мнения: 87
Здравейте! Сега направих теста и определено се вижда по ярка черта макар, че е все още розова но не ти трябва фантазия за да я видиш EFP Много съм щастлива и не мога да повярвам, че стана от първият месец. Благодаря ви за стиснати палци и дано до края на темата  още няколко положителни теста да се появят. Голям подарък си направих ме този месец понеже имаме годишнина от както сме заедно и се чудех какво по голямо нещо да му подаря  Laughing а то какво стана. Утре си записах час за доктор. Не знам дали трябва да се притеснявам, че чак на 7 и най-вече на 8 ден от закъснението ми показа чертичка и се надявам всичко да е наред.  Много съм щастлива newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.

# 698
  • в пералнята
  • Мнения: 1 037
Ехеее, два дни не съм влизала и толкова хубави работи съм изтървала.
В_К, честити две чертички, сакче и сърчице на веднъж. Всичко ще бъде наред, само почивай.
Честито положително тестче на Петеса. Скоро да ръснеш при нас.
Честито и на Палица за хубавите новини.

Засилихме я тази година най-накрая.  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 Mr. Green

# 699
  • Варна
  • Мнения: 2 455
V_K, страхотна новина! Hug Hug Hug Честито тупкащо сърчице, мила и леко бременеене! Hug Hug Hug

Палица, честита магистралка! Hug

Витлиемка, бъди силна! Hug Не бързай да отписваш годината, защото нищо не се знае, може пък дядо Коледа да те чака или с двучертичково тестче или с ембрионче с тупкащо сърчице. Praynig Praynig Praynig

Сега да ви почерпя, че днес с моята половинка правим 12 г. откакто сме заедно

# 700
  • Мнения: 11 533
V-K, прочетох те късно снощи, нямах възможност да пиша, но цяла нощ съм те мислила. Това са чудесни новини, толкова изненадващи, но явно не много.... шапка ти свалям за предчувствието  Hug  Силно вярвам, както и останалите момичета, че всичко ще е наред с вас двамата (бебчо и ти). Ще разкажеш ли за МЦ - чела съм, че при цветна бременност той е доста по-различен от обичайния и няма как да не заподозреш, че има нещо необичайно.
Ралица, много се радвам за наситената чертичка, стискам палци за първия преглед  Hug
тони, още дълги, дълги години да сте заедно, скоро и четирима   bouquet
joli, добре дошла. Много си изстрадала, но се надявам животът скоро да ти се реваншира.
Темата много ми харесва  smile3501

# 701
  • Северозапада
  • Мнения: 5 487
Добро утро!
Много е хубаво да прочетеш такива новини в понеделник сутрин. Оправя ти се настроението за цяла седмица
V_K, честито тупкащо сърце! Това бебче вече е доказан борец.
Palica, честито и на теб!
joli24, добре дошла! Съжалявам за случилото се  Cry
Zlatence welcome
toni_St, честита годишнина! Желая ви да сте винаги щастливи заедно!
Витлиемка   spoko може да получиш неочаквана изненада

# 702
  • Мнения: 3 758
Joli 24, добре дошла!
Palica, браво за положителното тестче от първия месец! Страхотен подарък! Лека и безпроблемна бременност и пухкав бебок на финала!
Toni St,честита годишнина! Дано всички твои мечти станат реалност!

# 703
  • Мнения: 2 802
Уауууу ... ето тава се казват новини  Shocked Mr. Green Hug Тихичко честито ВК много, много, много се радвам за теб миличка ... мисли положително, почивай си сега, а останалото остави в ръцете на този от горе. Той явно мисли за теб и не те е забравил  Hug Пожелавам ти най-леката и безпроблемна бременност, и след вече около 7 месеца ... едно пуФкаво бебче  Hug

Палица ясна е работата, тихичко честито  Hug, въпреки, че ако отидеш утре още нищо няма да се види  Heart Eyes

Каролче ... не бързай мила, дано утре имаш най-хубавият подарък  Praynig Hug

toni_St Това се казва годишнина  Crazy Да сте все така влюбени и щастливи и скоро да допълните с още едни член семейството  Praynig Hug

joli24 Радвам се да те видя вече тук  Hug Виждам, че си намерила вече сили и кураж да продължиш напред, което много ме радва. Пожелавам ти да не се задържаш повече и от месец тук и следващия да си с един хубав положителен тест  Praynig Hug

Естелче Добре съм мила, наглеждам ви постоянно и ви мисля всички. Дебелея си вече много добре  Blush но за сега само на коремче  Mr. Green Още малко остана и излизам от първото тримесечие, чак не ми се вярва, а тази седмица ще отскоча да си направя един БХС за мое успокоение  Praynig Hug

Витлиемка С теб сме мила, най-важното сега е всичко да мине добре и мъжът ти да се възстановиколкото се може по-бързо  Praynig Hug

Хубав ден на всички  Hug Hug Hug

# 704
  • Мнения: 888
Ех, че хубави новини!!! Направихте ме невероятно щастлива  1stroller
VK прекрасна изненада! Всички ти стискаме палци всичко да е наред до края и съвсем скоро да гушкаш едно прекрасно бебче!
Петеса, Ралица, много се радвам за вас!
Joli24 добре дошла! Оттук нататък само хубави емоции да има  Hug
Каролче, стиснати палчета за теб и за другите нечакащи Praynig

Общи условия

Активация на акаунт