Моето мъжле нападам, за да мога с тестче положително да го изненадам - тема 91

  • 23 096
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 429
pettesa, благодаря добре.
Днес съм на ежемесечната консултация. Имах 3 ехографа и това беше. Нещо се сдухвам с начина им, но няма как. Живот и здраве заради Мерт тук трябва да раждам.

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 97
Добро утро! Пожелавам Ви невероятен ден с много усмивки и щастливи мигове!
V_K, PalicaHug и както се казваше в една песен : Хайде честито и всичко най най... и продължението на тази песен е за всички вас :блясък в очите дай,дай,дай всичко поискай сега е момента,ще ти се сбъдне на 100 %

# 707
  • Мнения: 731

joli24  welcome welcome welcome много е неприятно това което е трябвало да преживеете,но сега кураж и съвсем скоро ти желая  EFP EFP EFP
palica  newsm44 newsm44 newsm44 `честити ти насищащи се чертички!  Hug
Витлеемка  Hug скоро и вашето чудо ще дойде!Пожелавам да е много скоро!
toni St  желая ви още дълги години все така да се обичате!
Тука пак имам съмнение,че тази година зимата няма намерение да си отива  Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 876
V_K, честито!  Hug Желая ти безпроблемни 9 месеца и пухкаво бебе на финала!  Heart Eyes

Palica, казах ли ти аз! Няма от какво да се притесняваш, сигурно просто си била с по-късна ову.  Flutter Айде сега официално честито, желая и на теб лека бременност и красив финал!   bouquet

# 709
  • Мнения: 410
Благодаря на всички ви за топлото посрещане  Hug  Hug Hug
Така като ви чета и направооо ми идва да се прибера и.....да почваме с опитите  Laughing

# 710
  • Мнения: 2 038
Здравейте, прекрасни
V_K  newsm44 newsm44 newsm44 Това беше новината! Браво на теб, момиче, тихичко честито,  сигурна съм, че всичко ще е наред. Не знам защо, но повечето ми приятелки, които родиха наскоро имаха отлепвания, но пък родиха прекрасни бебчета Simple Smile
Palica, само така! Много стиснати палчета всичко да е наред  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Витлемка, бързо възстановяване на мъжа ти  Hug
Джоли 24, добре дошла, welcome много скорошен успех ти желая Simple Smile
Тони_Ст - честито! Много да се обичате и да се умножавате!
Каролке, не бързай. Щом не чакаш за 14-ти, защо искаш да си развалиш хубавата изненада за Св. Валентин?
Някой няма ли да не чака за днес?  newsm78 Че както сме се подкарали ...
Мен ме мъчи жесток грип, направо ще пукна. Не знам дали да се надявам, че нещо е станало тоя месец. На всичкото отгоре ми е лошо и повръщам, а ММ все ме пита да не съм бременна. Е, аз от къде да знам, като О ми беше преди 2-3 дни...
Прегръщам ви  Hug

# 711
  • Мнения: 477
Здравейте на всички!
Много хубави новини тези дни -БРАВО!!!
В.К. - Невероятно!Честито!Сега за да те успокоя малко или много ще ти кажа, че моята майка е карала "цветна" бременност с мен.Четири месеца е била по болници, със страшни кръвоизливи, нооо ей ме на - магаре и половина, живо и здраво!  Mr. Green Стискам палци и успех!  Hug
Палица - честити чертички и на теб и лека и безпроблемна бременност ти пожелавам! Simple Smile
Златенце, Жоли - добре сте ни дошли!Скорошен успех!  welcome
Аууу Тони, много години, много нещо бе!  Crazy   Mr. Green Честито ви и от мен !
 Витлеемка имаш палци и от мен всички да бъде наред накрая!  Hug
КаролчеHug
Блонди някой нов психарски сън няма ли?  Laughing
Лек и усмихнат ден на всички!
 Heart Eyes

# 712
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Joli24 , добре дошла и дано скоро да гушкаш сладко бебче  Hug Hug Hug, кураж миличка.
Петеса, как да не пишем, пешим си - гледам поне по веднъж на ден да напиша нещичко. Иначе и аз бивам, днес в късния следобед съм на ЖК, което ме подсеща, че днес на преглед беше и Блонди.
В_К, честито , пожелавам ти успешна бременност, па макар и на легло - заслужава си  Hug Сега разбирам защо имаше усещане, че си бременна  - просто ти си била такава от доста повече време, отколкото си предполагала.
Ралица, честито и на теб, пожелавам ти лека бременност с най-пухкавия финал на края.

# 713
  • София
  • Мнения: 225
Блонди някой нов психарски сън няма ли?  Laughing
hahaha И аз чакам новият сън... следващият епизод на сериала  Joy   Hug

# 714
  • Мнения: 405
Благодаря на всички ви за топлото посрещане  Hug  Hug Hug
Така като ви чета и направооо ми идва да се прибера и.....да почваме с опитите  Laughing
Не се съмнявам, че с всеки изминат ден идеята няма да става по-ясна...
И то, само защото темата е страхотна и дава кураж   bouquet  bouquet Hug
Добре дошла Joli!!!

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
joli24, ужасно е това, което си преживяла  Cry Дано скоро да имаш добри новини за темичката  Praynig Hug

palica, newsm44 newsm44 newsm44 Браво, момиче! Ей такива неща обичам да чета сутринта! Честита втора чертичка и нека се превърне в сладко пухче след няколко месеца  Hug

toni_St, честита годишнина! бъдете все така един до друг в добрите и трудните моменти, обичайте се и нека тази година получите най-прекрасния подарък за годишнината ви   bouquet

shanel1982
, радвам се да те видя - отдавна не се беше разписвала.  Hug Наслаждаваш ли се на ритничетата  Heart Eyes Защо се ядосваш за ехографите? Не може ли да си заплатиш и да ти правят допълнителни?

Давайте все в тоя дух с положителните тестчета babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 716
  • Мнения: 7 118
Joli, добре дошла при нас! Минала си през сериозно изпитание, но вярвам, че всичко ще се нареди!  Praynig Hug

# 717
  • Мнения: 27 524
Ралица-Палица, браво, радвам се за теб  Hug

Жоли, добре си дошла и да не се задържаш много  Hug

Дидолинке, чудо на чудесата - днес няма  Mr. Green Аз и почти не спах, че след малко съм на преглед и треска ме тресе.

Ей, тва да се ражда на дърти години не си е работа  ooooh!  Иначе с болницата всичко е ок, нищо, че е частна, имаме допълнителна здравна застрохвка и тя покрива всичко на 100 процента (стая с две легла, де, единичната не, ама не е проблем това).

# 718
  • Мнения: 2 802
Joli, добре дошла при нас! Минала си през сериозно изпитание, но вярвам, че всичко ще се нареди!  Praynig Hug

А дУклад ... така по терчики само няма да стане  Crossing Arms Mr. Green Забравих за кога не чакахте мадам  Hug

Дони  Hug  ми то не останало много ...  Praynig Hug

Блонди  всичко ще е наред Praynig

Жиржи цветна както винаги  Hug

# 719
  • София
  • Мнения: 187
Минавам на бързо да ви видя!!! smile3503
V_K честито и от мен!!! Стискам палци и ти пожелавам една лека бременност и накрая жив и здрав бебок!!! newsm30    Hug Hug Hug Hug Hug
А за другите пускам розов прашец, дано да ви е на късмет!!!
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Общи условия

Активация на акаунт