Моето мъжле нападам, за да мога с тестче положително да го изненадам - тема 91

  • 23 098
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 193
V_K честито  Hug стискам палци всичко да е наред и ти желая една страхотна бременност   bouquet
Ралица-Палица радвам се за теб Hug честити чертички, лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!

# 721
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Добро утро, милички   bouquet
Ралица, честита ти магистралка, много се радвам! Нека след 9 месеца гушкаш красиво и здраво бебче  Hug
Тони, честит празник! Пожелавам ти още дълги години любов, семейно щастие и скоро бебче в коремче   bouquet
Неродена мома, нямах никакви промени в цикъла, беше си обилен и със съсиреци 1-вите 2 дни. Още не мога да го повярвам Simple Smile
Момичета, просълзихте ме! Благодаря ви за подкрепата и милите думи! Обичам ви  Hug Hug Hug

# 722
  • Мнения: 601
Здравейте, здравейте Simple Smile Как сте, прекрасни мои... ако знаете само колко ми липсвахте! Първо искам да ви благодаря за прекрасните пожелания, все още не съм изчела всичко, но за пореден път се убеждавам, че няма други като вас. Вие ми помогнахте да мина през всичко, бяхте с мен винаги, когато изпадах в размисли и страсти, отзовавахте се, когато имах проблем, утешавахте ме, когато имах нужда... Е, благодаря ви, без вас нямаше да успея. Сега вече сме си в нас и се гушкаме и всеки път, в който погледна този малък човек се сещам за вас и си мисля как всяка- до една, ще се похвали с най- безценния подарък. Искам да ви кажа, че никога не съм и предполагала, че съм способна на толкова голяма любов, това е най- прекрасното нещо в живота ми. Толкова съм щастлива, никой друг и нищо друго няма значение. Това е щастие, което сигурна съм, всяка една от вас ще изпита, а някой за втори и трети път Simple Smile
Сега да ви разкажа какво се случи с нас и защо роих секцио... Значи, когато ви писах, че може да се наложи секцио, се притесних много. Помолих моя доктор да ми направи секцио и да не ме мъчат, но се оказа, че нещата не са толкова прости. Въпросната вечер той ми каза, че е дежурен някъде... Сещате се колко притеснена бях, а и съм си малко паника, че прибрах се аз, разревана, ядосана, притеснена, все едно, че някой беше умрял. Седнахме да говорим с Милото какво да правим... две нощи обаче имах контракции и то през примерно 5-6-10 минути, но не регулярни и това още повече ме притесняваше, а и почти не усещах бебка. Решихме да отидем на един преглед и на запис на тонове в ОБ, за да видим дали все пак има за какво да се притесняваме. Отидохме, веднага като ме прегледа докторът каза, че бебето е голямо и, че главата му стърчи, но поиска и запис на тонове. Включиха ме на апарата и ощее докато ме включваше една от акушерките каза, че това бебе е много голямо и хич не е добре разположено. Започна записа, но на мен ми направи впечатление, че тоновете постоянно варираха. Попитах какво става, но ми казаха да с еуспокоя и, е след малко докторът ще дойде. Той дойде, погледна тоновете, взе стол, седна до мен и ми каза: "Виж сега, Зайко, тоновете на бебето се губят при всяка една контракция, а те сега дори не са много силни. Не мисля, че можеш да родиш нормално, а и за бебето няма да е добре... Ако искаш ще те мъча, но виж, ти можеш сама да напипаш главата му... " След тези думи вече не знаех какво да мисля или направя. Поисках да говоря с таткото. С него решихме да направим, това което е най- добре и за мен, и за детето. Приеха ме, за да ме следят и 3-4 часа след това започнаха контракциите, веднага свикаха екипа и в 00:01 часа вече си имахме най- прекрасното момиченце на света Simple Smile Така се развиха при нас нещата. Казаха, че всичко й е наред, а мен само това ме интересуваше  Heart Eyes На другия ден, обаче, се оказа, че тя имала някакъв син кръг около устата ( цианоза) и повишени левкоцити... За цианозата я сложиха на кислородна палатка, а за левкоцитите на антибоитик. Побъркаха я от бодене милата, а аз що рев изревах пред бокса. Както и да е, важното е, че всичко свърши благополучно и за двете ни и вече сме си в нас и си се радваме.
Все още нямам много време да седна да ви изчета, но при първа възможност ще го направя Simple Smile На профила ми във фейсбук има доста снимки, а по- късно ще кача и в албумчето, да я видите Simple Smile
Още веднъж ви благодаря за всичко, сигурна съм, че всяка една ще успее. Целувам ви и ви прегръщам  Hug Hug Hug

# 723
  • Мнения: 2 802
Имам Надежда ... радвам се, че вече с бебека сте добре и вкъщи - всички заедно  Hug Ще чакаме снимки задължително  Flutter

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Имам надежда, изчетох на един дъх разказа ти! Имали сте премеждия, било ти е много трудно сигурно! Важното обаче е, че всичко вече е наред и се гушкате с малкото съкровище! Нека да расте жива и здрава малката принцеса, в безгрижни игри и детски смях!  Hug

# 725
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Имам Надежда, едно голямо гуш  Hug Hug Hug, радвам се че вече всичко при теб и бебка е наред.

# 726
  • Мнения: 2 357
Привет!  Hug
Хващам последните странички Mr. Green
В К, стискам палци, мило! Praynig Hug
Тони, честит празник!!!   bouquet Hug
Имам надежда  Hug ама пък всичко си заслужава, нали?!?  Heart Eyes Hug
Момичета, моят 2 седмичен цикъл свърши, беше някакъв ужас, май май, пак ще имам проблеми с хормоните  Cry ooooh!
А в тия студове, с това малко човече, къде да ходя за направления, специалисти, изследвания... няма кой да ми помага да го гледа...на пролет, живот  здраве ще ходя пак по лекари Tired

Сега да Ви помоля за подкрепа на Коки в един конкурс  Heart Eyes До сега никога не е печелил, а все го намърдвам някъде  Mr. Green ък ми е хубав бееее, що не го избират  Laughing

Коко ще става фотомодел

Хубав ден на всички! Hug

# 727
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Имам надежда, радвам се, че вече сте си у дома с бебка. Hug

Блонди, Рокси, стискам палчета за прегледите днес и ви чакаме на отчет. Praynig Praynig Praynig

# 728
  • Мнения: 3 499
Палица, честита по - наситена чертичка. Пожелавам ти лека бременност. Hug
joli24, съжалявам за това, което си преживяла. Дано скоро видиш двете черти и след 9 месеца гушкаш сладко и здраво бебче Praynig
Тони, честита годишнина.  bouquet Много, много, много семейно щастие и любов!  bouquet  bouquet
Роксана, Шанел, Блонди, палци за ЖК.
Имам надежда, Рая е много сладка (разгледах снимките във ФБ). Радвам се, че вече всички сълзи са зад гърба ви и от сега нататък ви желая само сълзи от радост с малката сладурана.
Аника, имаш подкрепа за Коко Hug

# 729
  • Мнения: 27 524
Ох, благодаря ви палците, ама току-що получих от доктора ми писмо, че кръвният тест е показал завишен риск от Тризомия 21, ужасно се притесних, главата ме заболя страхотно веднага. Нямам резултати да ги видя, ще ги взема от него, но амнито ми е сигурно. От цялата му бележка написана, само това разбрах. Тия доктори да не ходят на курс по нечетливи почерци  ooooh!  Ох, ужас  Cry 

# 730
  • Мнения: 405
Блонди, едва ли само от кръвния тест се показва...
Сигурно го знаеш, но се взимат в предвид всички фактори- изследвания, възраст на родителите, вдлъбнатината на тила на бебето, и не знам какво още, за да препоръчат амниоцентеза.
Поговори си хубаво с доки, надявам се да не се наложи  Hug

# 731
  • Мнения: 706
 Здравейте и от мен  Heart Eyes
Сега успях да ви изчета и много ме зарадвахте  newsm18 .
В_К - честито ти  сърчице мила  newsm51 .Малко неочаквано си го разбрала , но организмът си го е подсказвал през цялото време . Пожелавам ти и едно здраво бебче да си си гушкаш, след колко се падат... осем месеца мисля  Hug Praynig Praynig
  Витлиемче-  spoko , дано това е последната перипетия и след нейното отстраняване от раз да станат нещата. Най - хубавите неща се случват бавно, така , че очаквайте най- прекрасното бебче  Heart Eyes
 Имам надежда - радвам се , че страшното вече е  минало, сега вече идва ред да се радваш и грижиш за бебона   bouquet
 Аника_Б - ами как няма да го подкрепя Коко, пупу , направо е бонбон  Heart Eyes
 Тони- честита годишнина , все така влюбени  kiss  и скоро да си поднесете най- хубавият подарък  smile3504
 Аз очаквам следобед да излезе СГ - лабораторна или не, напрежение си има  wait , после почвам да я разгадавам  smile3529
 Хубав ден , не спирайте с добрите новини дотук  Hug Hug Hug
 Блонди- вярвам , че е фалшива тревогата.Този риск се завишава с възрастта нормално, както казва Ла ви има и други фактори  преди амниоцентеза  Hug

Последна редакция: пн, 13 фев 2012, 12:27 от ponyo

# 732
  • Мнения: 2 802
Блонди ... изчакай да видиш всички резултати ... не бързай със заключението  Praynig Hug

# 733
  • Варна
  • Мнения: 193
Блонди,   spoko стискам палци всичко да е наред , кога си на преглед ?

# 734
  • Мнения: 731
Имам Надежда  Hug добре завърнали се!Слушка ли малката кукличка?
Аника имаш и от мен едно гласче!Ама наистина много хубав тоз Коко!  Hug  Heart Eyes
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 3 нови отговора.

Общи условия

Активация на акаунт