Любители на кучета-26

  • 49 905
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 522
Черно чау-чау Simple Smile Вече е на две години, а ето една снимка като по малък Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 11 130
Мече  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 36
Невероятен сладур!Само за гушкане. Laughing

# 33
  • Варна
  • Мнения: 141
Ерота, благодаря! Чудно ново оформление. Винаги търся нашата снимка в колажите и винаги си ги обновила. Благодаря отново!

Моите кучета стават все по-големи приятели. Всяка вечер си играят поне час в дневната. Игрите са им два вида - на въже и на зъболекар. Първата се играе с някоя от играчките на Бъди. Хващат я от двете страни със зъби и се дърпат. От време навреме Майки е във въздуха и Бъдко го върти около главата си, но малкото не пуска. Когато си играят на зъболекар - бъди зяпа, а малкият мишак си е пъхнал главата в устата му и му проверява зъбния статус.

От няколко дни играчките на Бъди останаха на двора и са затрупани под снега. Топките са наврени под шкафовете и скука. Пинчерченцето си имаше бебешка играчка пингвин. Донесе я да си играят двамата. Къс беше живота на пингвина.... Но важното е че той я сподели с големия куч.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 136
Прекрасна нова темичка,Благодаря Ерота,И какви пухчовци са показани тук  Hug Hug само за гушкане,И Джесика с тези бели зъби  Mr. Green /защо ли ми е позната тази ,,усмивка,,/ Деси страхотна е,Относно храната нашия зъбльо яде всичко/в смисъл и домашна храна/а гранули яде само вечер преди заспиване,След като е свършила борбата с мъжа ми почва другата програма,Взима въжения кокал  играй малко и съответно яде малко, ,после взема една кожена обувка от тези от пресована кожа ,след нея същия кожен кокал и от него дъвчи яде и капака са гранулите слиза хапва и се скрива под одеалото и спи,Ей това е режим  Mr. GreenЛек ден на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 372
tutune, голям красавец е. Много ми прилича на Ая.   Heart Eyes
Имате ли оферти за женски? Напоследък доста често ме питат дали сме намерили мъжки за Ая, но аз все се измъквам.   Laughing

# 36
  • Мнения: 1 983
Малко ми е криво, от няколко дни усилено търся приличен морски хотел, в който можем да идем с кучинката. Не искам вила или къща под нае, защото по цяла година слугинствам у нас, искам поне на морето да си почина.
Познайте, ако харесам нещо, отсреща ме отрязват. ooooh!
Не можело с куче! А може децата де си вършат нуждите в храстите до мастите навън. Sick
Извинете, ама съм разстроена. Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 1 677
Чудесна нова тема   bouquet

Дребните кучета са много лоши към деца:) Но е въпрос на свикване с един конкретен обект.
Нашата дребосъчка много обича деца, вече няколко пъти идва с мен да вземем децата от училище и иска да се радва на всички деца, които види, а когато вкъщи има и други деца освен моите - тя трябва да играе на равно с тях, не иска изобщо да се отдели от тях.

Snarky Chimpfanny, дано намериш подходящо местенце за почивка!

# 38
  • Мнения: 5 710
Виж тук за почивка : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=500878.0

и тук http://forum.dog.bg/topic/1044-с-куче-на-море-и-планина/

и  тук http://forum.lubimci.bg/viewtopic.php?f=24&t=430


изобщо търси "Къде с куче на море" в Гугъл , дано излезе нещо подходящо Grinning

# 39
  • Мнения: 72
привет, банда, в новата тема. Много хубави снимки сте показали, страхотни кучовци.
За просенето и аз да кажа - на Чери нищо не даваме от масата, за да не се учи така и тя действително не проси. Ако намери вариант обаче, се опитва да си крадне по нещо - с това още се борим.

# 40
  • Мнения: 27 524
Все се каня да питам - Ерота има ли куче или само ни глези с теми?  Simple Smile

tutune, направо ме побъркваш с тоя шоколадов подпис   chef

Снарки, аз знам, че кучкарите ходят все на Градина, и мойта ротвайлерка там водех. Ама с хотелите вероятно ще е доста сложно, дано намериш  Confused

Аз като цяло не съм фен на дребните кученца  Crazy като ще е куче, да е куче - голямо, солидно. Ама мъж ми отказа категорично, а и предвидихме евентуално да може да се взима с нас, ако пътуваме (въпреки, че съседката е влюбена в Чери и я взима тя). Но и предвидихме това, което 10 цента е написала за ревността и малко по-серт характера на ситнежите  hahaha, та избирахме порода, с която да няма такива притеснения, предвид малкия вкъщи. Сега я тормози с игри, мачкане, досажда й често, тя ръмжи, като много й писне, но никога няма да посегне.

# 41
  • Мнения: 5 710
Ние не сме избирали. Роди се в съседния двор и отидохме да си я вземем
Иначе сме фенове на мързеливи кучета с много смешни муцуни Grinning


# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 989
От 25 години гледаме куче-два добермана един след друг. Първият го взехме, когато децата бяха ученици, вторият /след като умря първия/, преди да се ожени дъщерята. Те не живеят в Бургас, но идват често. Малката внучка дълго време след като проходи , не искаше да разбере, че кучето не е жива играчка -мяткаше ръката с бисквита, боцкаше кучето с пръстче в ребрата , пипаше му ноктите и то след поредното ръмжене я хапваше по малко. Детето писваше, наставаше паника сред младите, упреци от вида: " какво е това куче, ? Ще изяде децата ! Как може куче в къщи ?..." Всичко това беше шумно, за кратко и повтарящо се. Докато един ден на вилата историята се развихри толкова бързо, че първото нещо което чух беше:" като не ви харесва-отивайте си.Кучето е в къщи преди вас!"-беше мъжът ми. Докато завърша миенето на чиниите, всички се бяха изпокрили по стаите, мислех че си стягат багажа.На следобедното кафе присъствахме всички, но никой не говореше за кучета, за деца и бъдещи изяждания. И така-до сега, 2 години след въпросната случка. Сега всеки път, когато някой пътува в една от посоките    носи хладилна чанта-в едната посока е пълна със замразени рибешки глави, за кучето. Голямата внучка гледа гостите в ръцете и не позволява да се изхвърли нищо, което може да бъде запазено за кучето. Малката внучка просто е наясно с реакциите на кучето, а може би просто порастна.

Все пак това не биха го го разбрали хора, които нямат кучета.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 136
tutune , направо ме побъркваш с тоя шоколадов подпис  

  Много е вкусен,нали? Mr. Green Joy

# 44
  • Мнения: 39
armeria,благодаря ти за поста.Приемам всякакви съвети относно бъдещето бебо и кучо.Зная,че няма да ми е лесно,но не мога да се откажа от песито си.

Общи условия

Активация на акаунт