Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXX

  • 74 169
  • 735
  •   1
Отговори
# 480
# 481
  • Мнения: 419
Много благодаря. Последните три сайта не ги знаех  bouquet.

# 482
  • Мнения: 2 407
Има ли линк към филма Артистът?

# 483
  • Мнения: 1 352
Аз гледах Ние от бъдещето 2 и не останах очарована. Първо, защото не участваше Данила Козловски и второ - сюжетът беше почти същия като в първа част.

# 484
  • Мнения: 427
Има ли линк към филма Артистът?
   Има го в този тракер , но иска регистрация http://bgtorrent.do.am/load/1/1/artistt_the_artist/6-1-0-4335
Артистът / The Artist 2011

# 485
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Благодаря за предложенията.
lulumba, тъкмо ме нави и като стигнах до Скалата ми се отщя  Sick. Ще мисля, а трябва да видя и какво върви по кината в момента.

Да, Скалата доста трудно се преглъща.  hahaha То и сюжетът е нищо и половина, но за деца историята става. За възрастни - хич. Изтрайва се най-вече заради красивата визия и доста пищното 3D. Аз го гледах в IMAX, така че ако ще го гледате трябва да е там. През торенти просто не си заслужава тегленето, защото както казах единственото хубаво на този филм е визията. За деца обаче приключенската история става, без да блести с нищо разбира се. Филмът се води все още премиерен, така че със сигурност го има по кината.
Относно романтично-драматичен филм - мисля че през месец май трябва да излезе филмовата версия на последния роман на Никълъс Спаркс - "Талисманът". Книгата е типична за Спаркс, трейлърът изглежда доста прилично, предполагам, че филмът ще се е получил. Ще видим де. Thinking Който харесва такъв тип филми предполагам, че ще остане доволен. Thinking

# 486
  • Мнения: 58
За тези от вас със по -здрави нерви препоръчвам http://www.imdb.com/title/tt0798817/, брутална руска рулетка,която лично мен ме отврати до дъното на душата ми!

# 487
  • Мнения: 2 407
Мерси! За Кеш Бол дали има линк?

# 488
  • Мнения: 47
А СЛУЧАЙНО някой да е срещал в тракерите - Сбогом Мамо ( Мишел Бонев ) , убих се да го търся и не мога да го открия ?

# 489
  • Мнения: 496
А СЛУЧАЙНО някой да е срещал в тракерите - Сбогом Мамо ( Мишел Бонев ) , убих се да го търся и не мога да го открия ?
Ето темата
Търся филм, сериал.............  Peace

# 490
  • София
  • Мнения: 5
Няколко дена подред гледаме с дъщеря ми поредицата Resident Evil.
Тя е на вълна филми, в които апокалипсис /зараза, вулкан, земетресение .../ затрива цялото човечество и остават шепа оцеляващи.
В тази връзка моля да ми препоръчате подобни   Praynig

Ако през изминалите 20 дни на дъщеря ти още не й е минало, препоръчвам с две ръце The Stand (1994). Има го в Замунда. Минисериал по роман на Стивън Кинг е. Темата е повсеместна зараза и оцеляването на една шепа хора след нея, с вкаран свръхестествен елемент (борбата на Злото с Доброто на фона на тоя катаклизъм). Вместо на постоянна пукотевица и ритане на задници, се разчита на интересни сюжетни линии и добре развити герои.

Препоръчвам също Day of the Triffids, по романа на Джон Уиндъм. Пост-апокалиптичен, една шепа оцелели, пак минисериал. Не става дума за зараза или природни бедствия обаче - доста по-оригинална е идеята. Бидейки шедьовър в жанра, книгата е филмирана 3 пъти (през 2013 излиза четвъртият опит). Единият достъпен за сваляне вариант е от 1981-ва, а другият - от 2009-та. Този от 81-ва е по-точен, обаче не очаквам дъщеря ти да му издържи на по-мудното темпо. Новия го има в Замунда.

Ако са й харесали в Resident Evil зомбитата, сигурно вече е гледала 28 Days Later. Аз си дадох труда само заради Кристъфър Еклестън и съжалих, защото самият филм не ме впечатли, но по-малките прощават по-лесно.

Други пост-апокалиптични филми, които според мен си струва да се гледат (макар че не следват точно тая формула), са A Boy And His Dog, Mad Max, The Road и I Am Legend.

# 491
  • Мнения: 1 352
"Денят на трифидите" е една от любимите ми книги от поредицата Галактика. Гледах и филма от 2009-та, не е лош, но книгата е по-хубава.
За любителите на този вид фантастика препоръчвам също "Планетата на маймуните". Този филм също има няколко екранизации, гледала съм го много пъти и винаги ми е бил интересен. Срам ме е да го кажа, но книгата не съм я чела. Едно време я намерих на Славейков - втора употреба за 5 лв. Стори ми се доста скъпа, в сравнение с другите книги от тази поредица, които бяха по левче, и не я взех  Blush. Глупачка. Наскоро излезе и втора част на филма "Възходът на планетата на маймуните" , която всъщност разказва предисторията как е станало така, че маймуните да завладеят планетата. Втората част на филма дори ми беше по-интересна от първата.
Сещам се и за Щамът Андромеда, по романа на Майкъл Крайтън. Също много интересна история за масова зараза.

# 492
# 493
  • Мнения: 427
А СЛУЧАЙНО някой да е срещал в тракерите - Сбогом Мамо ( Мишел Бонев ) , убих се да го търся и не мога да го открия ?
  Преди време го видях в някой от бг тракерите , но не мога да се сетя къде точно  Tired
   Ако го открия , непременно ще дам линк  Peace
   За сега го откривам само тук http://www.general-files.com/download/gs2fa46a2h2i0/Goodbye%20Ma … 0ThaBull.sis.html

Последна редакция: пн, 27 фев 2012, 19:48 от shams u amar

# 494
  • София
  • Мнения: 4 299
Не знаех, че Денят на трифидите е филмиран. Ще го гледам в най-скоро време.
Приятен романтичен филм, който гледах наскоро отново  е Американско сватбено одеало - http://www.imdb.com/title/tt0113347/

Общи условия

Активация на акаунт