тестове за овулация *Б*

  • 13 968
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 147
и аз ще съм на тестове този месец........
надеждата никога не умира

# 16
  • Мнения: 4 212
Цитат на: mimitarnovo
На мен тия тестове никога не ми отчитат. Sad И аз спрях да ги правя.


хь.и аз така Sad
ина4е и аз акьли давам,да ги ползват....
абе индивидуално е май,но....
на който му от4ита,е доста хубаво понеже можеш да си правиш сметката,докато аз с мьжа ми я караме" по усмотрение" от моя страна.полу4ава се. Laughing  Embarassed

# 17
  • Мнения: 7 716
На мен ми показва много бледа втора чертичка. Пробвах два месеца и се отказах.

# 18
ами да взема и аз да ги пробвам тея тестове. само че с моя странен цикъл май трябва веднага като ми сварши да ги почна Confused: така ли е? кажете, моля ви...

# 19
  • Мнения: 7 716
Аз имам редовен цикъл - 28 дни и знам почти до часове кога е овуто, виждам тапичката, така че горе долу знам и кога да направя теста, така че не мога да ти помогна. Може би, ако си мериш температурата ще си по- ориентирана кога да започнеш. И разбира се всичко зависи от финансовата страна, ако можеш направи повече.

# 20
момичета ако аз никъде не ги откривам по аптеките тези тестове от 9.45 или там някъде.

моля ви кажете ми от коя аптека си ги взимате.работе на бул.Христо Ботев в София дп петте кьошета
искам и аз да се тествам този месец

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 7 242
Преди време правих от тези тестове, но чертичките все ми изглеждаха еднакви /може пък да не е имало ову/ Cry Сега искам да опитам с друг вид тест за ову - чух, че има такъв - не се сравняват чертички, а трябва да се появи фигурка, подобна на папрат /за съжаление други подробности не знам/. Някой правил ли е от тях Confused:

# 23
  • Мнения: 4 358
Момичета, купих си тестове за ову и ми изникна един въпрос - ако не ги правя всеки ден, а примерно през ден, може ли да пропусна ову-то?
Този месец овуто май ми беше на 9-ти ден (цикълът ми е 28 дни), а на тестовете пише да започна тестването на 11-ти ден.

# 24
  • Мнения: 3 154
Теди, аз един месец съм си правила тестове и ги правих през ден... точно когато щях да използвам последната лентичка и си виках "е сега вече ако не се покажат две черти ще умра!" и те взеха, че се появиха... ама тогава пък на мене ми беше закъсняло овуто... Та не знам какво да кажа... не знам случайност ли беше, че успях да си уцеля пика на LH като правх тестовете през ден или пък може по принцип да си отчете така... ама той пък пикът нали бил само един ден, та... уфф и аз не знам ooooh!
Колко теста си си взела?

# 25
  • Мнения: 4 358
Можех да се хвана на бас, че първо ти ще ми отговориш  Wink
Взела съм си 5 теста за ову + 1 за бременност. Досега не съм правила, бях се зарекла да чакам Новата година, а тя си дойде.
Малко ми е мъгливо с тези тестове, но ще пробвам. Изчетох темите за тестовете за ову и разбрах, че не винаги може да се разчита на тях, но ги предпочитам пред мерене на Т. Чакам да ми дойде и ги почвам... след цикъла де.
Май ще пробвам през ден, а ако не хвана ову, другият месец ще си купя повече.

# 26
  • Мнения: 1 680
Теди, аз почнах тестовете от 9 ден, защото предполагах ,че имам ранна овулация. Мисля, че не е проблем да ги караш през ден, защото на мен ми отчете овулация два поредни дни.
Успех и Весело изкарване довечера.

# 27
  • Мнения: 4 358
Мерси, Светле  Grinning
Прекрасна и незабравима Новогодишна нощ и на вас  Grinning  Close-mas:

# 28
  • Мнения: 315
Здравейте, момичета!

За много години!
 Close-mas:

Този месец започваме да работим по въпроса с бебето.
Чудя се дали и аз да не си взема такива тестове.... или да разчитам на случайността. Какво мислите?  Rolling Eyes

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Теди , не те съветвам да тестваш през ден .
Аз ползвах комлект - 5бр. тестове за ову  и разултатите бяха такива :
11 ден -  ,
12 ден -  ,
13 ден  - ,
14 ден + ,
15 ден  -  .
И тогава забременях .

Общи условия

Активация на акаунт