Нова тема, нов късмет, ЯНУАРЧЕТА навред! Тема 33

  • 33 970
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 496
Стела пък си даде заявка за тортата: иска да е с Пинко Розовата Пантера(това добре) и неговият "хапещ стол" с дистанционно newsm78 newsm78 newsm78 Crazy
Идеи?......[/color]

 Joy Joy Joy

Еления, на това му викам аз предизвикателство!  hahaha  Радвам се, че си по-добре.  Hug

Междувременно аз се чух с док, разбрахме се да изчакаме до утре. Зори кашля по-рядко, но пък се наложи да й дам Ентерол, понеже последното ако започна съвсем традиционно, но завърши по-редичко и реших да предприема мерки, джъст ин кейс.
В този ред на мисли направо се втрещих от разликите на цените на лекарствата в аптеки Марешки и останалите. Пример - във Фрамар Ентерол прахчета са 0,95ст/бр, а в Марешки ги купих 0,64ст/бр. И всичко е много, много по-евтино...  Shocked

# 706
  • Мнения: 192
...........
Стела пък си даде заявка за тортата: иска да е с Пинко Розовата Пантера(това добре) и неговият "хапещ стол" с дистанционно newsm78 newsm78 newsm78 Crazy
Идеи?......


 Whistling Whistling Whistling Crazy Crazy Crazy Joy Май само тя би могла да ти обясни какво точно иска Crazy Joy

# 707
  • Мнения: 2 590
В този ред на мисли направо се втрещих от разликите на цените на лекарствата в аптеки Марешки и останалите. Пример - във Фрамар Ентерол прахчета са 0,95ст/бр, а в Марешки ги купих 0,64ст/бр. И всичко е много, много по-евтино...  Shocked
Наистина е доста по-евтино в Марешки.
Как ти се струва Колийф за 24 лв в Марешки и за 32 лв в друга аптека и 29 лв в Санита!

# 708
  • Мнения: 180
...........
Стела пък си даде заявка за тортата: иска да е с Пинко Розовата Пантера(това добре) и неговият "хапещ стол" с дистанционно newsm78 newsm78 newsm78 Crazy
Идеи?......


 Whistling Whistling Whistling Crazy Crazy Crazy Joy Май само тя би могла да ти обясни какво точно иска Crazy Joy
Ми тя всеки ден ми обяснява и  показва как хапел стола,но аз още не мога да вдяна. Mr. GreenЯвно гледат някакво детско на DVD в детската градина.
Интересното е ,че ме срещат майки,чиито деца са в нейната група и ме питат каква ще е тази торта за която говори щерка ми. Mr. GreenАз мигам на парцали и си мисля как да отговоря.
Та така,нищо ,че е зодия риба,асцедентът и Водолей е ясно изразен. Mr. Green

# 709
  • Мнения: 260
...........
Стела пък си даде заявка за тортата: иска да е с Пинко Розовата Пантера(това добре) и неговият "хапещ стол" с дистанционно newsm78 newsm78 newsm78 Crazy
Идеи?......


 Whistling Whistling Whistling Crazy Crazy Crazy Joy Май само тя би могла да ти обясни какво точно иска Crazy Joy
Ми тя всеки ден ми обяснява и  показва как хапел стола,но аз още не мога да вдяна. Mr. GreenЯвно гледат някакво детско на DVD в детската градина.
Интересното е ,че ме срещат майки,чиито деца са в нейната група и ме питат каква ще е тази торта за която говори щерка ми. Mr. GreenАз мигам на парцали и си мисля как да отговоря.
Та така,нищо ,че е зодия риба,асцедентът и Водолей е ясно изразен. Mr. Green




Мисля че по Cartoon Network съм го гледала това. То е като реклама /ама сигурно е част от филмчето/ и е един фотьойл, който нещо оживя и се ядоса и гони Пинко да го хапе. Нашата кака и тя много я харесва тая реклама, даже вчера ми викаше "Мамоооо, ела да гледаш за фотьойла на Пинко!", също си нямам друга работа и си умирам да гледам Пинко  Mr. Green.
Ама от къде да намериш такава снимка за тортата, не знам, не мога да помогна за съжаление.

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 16:43 от kakadaka

# 710
  • Мнения: 1 687
Та така,нищо ,че е зодия риба,асцедентът и Водолей е ясно изразен. Mr. Green
[/color]
ахаха ама наистина мирише много на водолей Simple Smile)))

ей, пооправи се времето и всички хуканха навън Simple Smile
и дара днес изкара един сън ан хлад, голям кеф.

аз пък най-после се престраших да си сменя прическата. окълцаха ми половината коса - от почти равна стана цялата на етажи. снимам се аз възторжена, показвам се на мм, а той вика "ми аз да ти кажа особена разлика не виждам...." мъжка му работа! ама аз все пак съм възторжена  Laughing Laughing Laughing

буби, дано зоринката задържи подобрението!

# 711
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Добре де, в тая кал и киша къде ходите. Приятно ли ви е? Аз чакам да стане сухо, гадно ми е да подскачам около локвите.

Бебеш, как сте, звъня ли в София?
Ноеми, ти пак скитосваш ми се струва?
Мишел, Жужи, работата няма да избяга, еййййй къде сте бе хора?

Ще се карам вече, искам отчет сутрин, или вечер, избирайте.

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 77
БЛАГОДАРЯ ВИ за прекрасните пожелания  Hug
купона беше много весел - всички изглеждаха доволни, танцуваха  и се забавляваха, а децата си рисуваха, танцуваха, пяха, гониха се..... Снимки по късно в ФБ.
Аз и Ти честито и на ТМ - много здраве и късмет.
Вчера виждам във ФБ, че едната госпожа на Виолета също има рожден ден на моята дата и днес и пратих един букет, но сега мъжа ми като я взел разбрал че и другата също имала РД, та си разделили цветята  Laughing

# 713
  • Мнения: 186
Еления, това ли е фотьойла

# 714
  • Мнения: 192
Преди малко установих че фонтанелата на малката още не се е затворила. Confused Знам,че по принцип до около 1г. се затваря /разбира се + -/ама се чудя трябва ли нещо да правя /като например да давам вит-Д/ или просто да чакам да се затвори newsm78

# 715
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Нашия педи казва, че до 18 м се затваря, на Лия е на 99% затворена, но не на 100%, това за успокоение

# 716
  • Мнения: 192
Пък нашия педи каза,че й била затворена Thinking /преди два месеца на последната консултация/
Да,ама аз днес си напипах отвора отгоре на главата й Rolling Eyes Е,сега вече се надявам до 18 м. да се затвори Crazy Laughing

# 717
  • София
  • Мнения: 598
ral,  и нашта фонтанела не е затворена. Док каза да давам вит Д до края на февруари.

# 718
  • Мнения: 192
ral,  и нашта фонтанела не е затворена. Док каза да давам вит Д до края на февруари.

Да си призная аз съвсем малко време съм й давала вит.Д Embarassed-миналата година около 1 месец когато беше на 2 или 3 месеца. Та се чудя сега дали пък да не взема да й давам  newsm78

# 719
  • Мнения: 180
Еления, това ли е фотьойла

Пепи,показах и го.Не бил този. Mr. Green
Ралче,и нашата фонтанела не е затворена 100% още.Вит Д не давам вече.

Общи условия

Активация на акаунт