Нова тема, нов късмет, ЯНУАРЧЕТА навред! Тема 33

  • 33 971
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 493
Да помрънкам  Mr. Green

Скрит текст:
Честно казано вече взе да ми писва, ама много  Crazy
Всеки път като реша да седна да ям /случва се веднъж на ден/ в момента в който съм си приготвила всичко и ще сядам да ям, майка цъфва на вратата с Тея , следвана от припкащ Явор. съответно се нагълтвам за минута и край. Когато Тея беше по-малка този номер по-вървеше, защото тогава Тея като ме видеше и почваше да реве и аз или ядях докато тя реве, или я взимах и ядях с нея в ръце, на гърда и тн.

Всеки път като приспивам Тея или точно като съм я приспала Явор започва да реве истерично  Close направо ми писна вече честно.

За капак явор се дере като разпран почти по цял ден, или иска да гледа филмчета или иска да се качва на колелото на дядо си. Вчера си стоим с мм и Тея в стаята а в другата стая са Явор и баща ми, тишина, изведнъж се чува силно дум. Отиваме, и двамата на земята . Та умния ми баща какво направил, внесъл тренажора от терасата /тренажора представлява 3 желязни ролки на които се слага велосипеда и се кара / та баща ми сложим колелото на тренажора , отгоре одеяло и явор върху него. Решил да се качи да върти педалите, изведнъж столчето за което се държал се разклатило и паднали  smile3511 и днеска иска да го качва пак  #Cussing out


За капак от 2 седмици Тея се буди всяка сутрин в 4 и цока до 8, като не ме оставя да спя.
И за капак мм днес ходи да остави колата за ремонт. И разбира се майчинството ми замина.
Знам че всичко ще мине и няма да е все така  Mr. Green
Мм си намери халката Simple Smile))

Аз и ти, честит рожден ден на ТМ  Hug Много послушен и обичлив съпруг ти пожелавам.

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 20:32 от Бебешондел

# 721
  • Мнения: 411
Нашето ЛЛ каза, че имало деца на които фонтанелата се затваряла и на 2 години чак.  Peace
Нашата фонтанела също не е затворена. Вит Д не съм давала никога.

Бебеш, не знам какво да ти кажа  newsm78, освен да пийнеш една малка биричка  Crazy и да се надяваме да ви унеса в бажен сън теб и Тея.  Hug

# 722
  • Мнения: 493
Биричка не пия  Mr. Green Една друга съфорумка предложи винце  Mr. Green ама ме е яд цяло да отварям заради една чашка  Laughing
Шегата на страна, наистина явно не и стигат вече млечни залежи... иначе спи спокойно и дълбоко, но легна ли си явно и замирисва на мляко и е едно въртене и търсене  ooooh!

И нашата фонтанела не е затворена и аз не съм давала вит д.

Искам съвет, какво да я правя маята сладуранка? Нощта преди операцията не трябва да се храни. Кажете нещо супер засищащо което да и дам следобеда преди това и явно цяла нощ ще се люшкаме  newsm78 то май друг вариант няма.

# 723
  • Сандански
  • Мнения: 72
Здравейте!
Ние се позагубихме малко,но нали се оправи времето та сме повече навън Embarassed

Аз и ти честит празник на ТМ.Да е жив и здрав и да те прави много щастлива!

Еления бързо да се оправяш,а Стелка е голяма скица Laughing

какорала как е Кличко,спадна ли отока и синините?

Буби в Марешки наистина е по-евтино,но при нас такива бабета работят,че единствения път,когато влязох чаках 40 минути на опашка от 1 човек #Cussing out Повече не влязох там Confused

kakadaka добре завърнала се Hug Пиши по-честичко Peace

Антоанета на Влади като по-малък му се белеха така пръстчетата - доки го отдаде на липса на витамини Peace

Бебеш  Hug Само да кажа,че и Божидар като ме усети,че лягам се присеща да цока.Хем не спи на спалнята как усеща и аз не знам Crazy За храненето - каквото и да и дадеш тя пак ще иска да цока по някое време - въоръжи се с търпение и бъди с нагласата,че ще трябва да я успокояваш Peace Hug

Ноеми,Ети къде сте бе девойки?
Ети Ивка свикна ли с яслата?

мамо зайке страхотна снимка на малък зайо Hug Heart Eyes А вие с Калинчо как сте?Мина ли зъбобола?

# 724
  • Мнения: 633
Времето днес беше супер за разходка.
Люба, в нашият квартал не е почистено, малък ад, топящ се сняг, киша, локви...С количката се дотътрихме до една почистено каре, за да полудува Манчи.
От три дни не кърмя, смятам че Анчи-Манчи вече не е кърНаче Mr. Green
Бебеш, не мога да те посъветвам ooooh!, мойто знаеш не яде.
Зайке, направо подскачам от кеф като гледам зайче нъмбър 2-залагам на мома Hug
Вал, да си здрава  bouquet
Аз и ти, здраве и за твоята половинка Hug
Фонтанелата на дребната не е затворена.
Елч, честита прическа!
Аз ще правя прощъпулник в събота......и рожден ден на малката втора серия Heart Eyes
какарала, направо ми спира сърцето от екшъни като вашия. Бързо да се оправяте Hugкакарала от какалара ли иде?Simple Smile

# 725
  • Мнения: 411
Бебеш, хапването си мисля някоя глутенова каша да засити. Има едни каши на Хумана "Лека нощ", не знам дали са по-различни от другите им каша, че са кръстени така или е някакъв рекламен трик. Разгледай им съдържанието.

# 726
  • Мнения: 496
Елч, качи ли вече някоя снимка на прическата? Искам да видя! Честито и не се връзвай на тм, те не ги разбират тези неща.  Wink

Бебеш, нещо по-засищащо...  newsm78 Може би някоя манджичка с картофчета и мръвчица (като от кухнята) или овесени ядки с кисело мляко и плодове, макар че те май не са подходяща храна за вечеря... Или нишестяно кремче, то бая засища.. За това се сещам. Но най-вероятно ще си мрънка детето така или иначе, все пак си има изграден навик...

И на Зори не й е съвсем докрай затворена фонтанелата, все още давам вит. Д по съвет на док, но мисля, че е нормално.

Хайде, лека от мен!  Sleeping

# 727
  • Мнения: 180
Скрит текст:
Бебеш,ням а да е все така! Mr. Green
Ама да не те отчайвам у нас си е все така. Mr. Green
Въпреки всичко трябва да вярваме ,че няма да е все така. Crazy
.....и у нас е така с яденето,даже по-зле. ooooh!Виктор се качва и пълзи върху масата,взима вилици и блъска с тях по масата и по чинии пълни с храна.Бърка с вилица в яденето и после се мъчи да си нацели устата. Crazy
С едната си мозъчна половина дъвча и внимавам да не се задавя,а с другата дърпам Вико (октопада)за някой от  крайниците за да предотвратя поредното домашно бедствие,или поне да се опитам да го смекча.Всичко се случва на фона на строги забележки викане,писъци,квичене...
Иде ми да хвана гората (и без това ми е наблизо hahaha)

# 728
  • Мнения: 119
Вал - Честит Рожден Ден - бъди все така прекрасна и обичана. Ти си ми гордост да знаеш - гледаш 2 дребосъчковчета, учиш, работиш, торти въртиш....браво на тебе. Все така упорита и да се възнагращава щедро.
Адис - ти добре ме успокои  LaughingАз уж исках момиченце, за да е по-кротичка, а ударих джакпота с хала и половина. Прави ме луда хора, ако щете вярвайте. Днес в мола бяга от мене и се крие, а аз реших да я оставя да видя докъде ще стигне като си мислех, че няма да ме изгуби от поглед, а тя  като се шмугна в магазина м/у закачалките и не мога да я открия (ще побелея без време) и за капак я носих 3 км и бутах количката.
За ревността - Рая е наобратно, ако има други познати хора, ходи и се гушка при тях, иска да я носят, мен директно ме бута и гони и вика не-не-не и ние с баща и се възползваме и си ходим гушнати като влюбени. Добре, че има мераклии да и обръщат внимание  Joy И други деца гушкам - хич не и дреме.
Гуш за Зори и да оздравява много бързо.
И на Рая фонтанелата не е затворена, но и аз като Калифорния витамин Д никога не съм давала.
О Еления, Бебеш  сега прочетох и вашите постове - ами то и аз не съм седнала да се наям като хората - добре, че Рая не яде и изяждам нейното ядене  Mr. Green Майтапа настрана, но и ние сме така - с едната ръка я държа да не се пребие докато скача по леглото, с другата бърша обърнатото кис. мляко от себе си и м/у временно с крака правя бариера да не се претрепе в ръба на масата, докато тича с пълна уста права по леглото. Само за първите три лъжици успява да седи седнала. Останалото е екшън. И да изяде нещо, вече го е изразходила предварително.
Гора нямам наблизо, но ще се хвърлям в океана.

# 729
  • София
  • Мнения: 28
Хайде и ние в отбора на болничките  Tired

Вчера бяхме навън 2 часа, след като се прибрахме ми се стори кисела, от следобяда започна с температурата, стигна до 38, възможно ли е да е зъб? Долния десен венец е като буца подут, мазах я 4 пъти и с пръст го напипвам, иначе не ми разрешава да погледна  newsm78
За целия ден е на 50 гр. АМ, половин портокал и 100 гр айран... ooooh! Иначе тази нощ спа като къпана, не се е събудила нито веднъж, спокойно и сладко, ако знам вече какво става  Shocked

Нейната фонтанела преди 2 месеца мислех, че е затворена, не я напипвах, ама вчера Рал като попита, и й я открих отново  Shocked явно нещо не съм уцелила къде да напипам, та и нейната не е затворена, ама ми се стори доста големичка, вит. Д съм  давала само първите месеци, но от днес пак започвам  Peace

Мацки чухте ли за вит. Ц от Испания, аз мисля, че е този детския с вкус на ягода и касис, друг испански някой знае ли да има? Навзела съм й 4 опаковки от по 10 бр., най-много да си го изпие като сокче, а аз да си мисля, че й засилвам имунитета  #Cussing out

Бебеш - мляко с ориз?

За яденето, малката от доста време се старае да се храни сама, поради което си купихме парочистачка, и почти всяка вечер минавам килима, иначе не му се виждат цветовете  Crazy

# 730
  • Пазарджик
  • Мнения: 169


Бебеш,Еления
HugНяма да е все така Praynig
Бебеш,Нелката най много е засищат инстантните кашите,има и едни течни на Nestle,ама Тейка нали не пие от шише.
Елч,честита ти прическа,за мъжо все ще си една и съща,ако ще и гола глава да се подстрижеш,това от една страна си е хубаво Grinning
Пепинака ,като описваш малка,сладка Рая,все едно за Таня ми говориш.Страшна беше,аз и отпусках 2м.преднина ,иначе нямаше стигане,такъв старт не съм имала даже и като тренирах.Но момиченцата все се кротват,около 5-6г.разбрах,че имам такова. Grinning

Нашата фонтанела също не е затворена напълно.

# 731
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ние вече се храним на бара, защото иначе не е ядене, само се пазят чаши и чинии. Нооо като ви чета, Лия е ангелче, Етииииии видя ли и по-диви от Ива има.

Аз днес може би ще направя опит да излезнем,  но с колата до някоя площадка.

# 732
  • Мнения: 192
Здравейте  Hug

Добре,че написах за тая фонтанела,да прочета че има и други с незатворена като нас,че аз така спокойно си живеех до вчера докато не я напипах отново /а доки преди два месеца ми каза - затворила се е Shocked/ и направо се притесних Embarassed Е,ще почакаме още малко - ще се затвори Peace Laughing /макар,че вчера в нета прочетох че имало и големи хора които си живеели с отворена фонтанела ooooh! ама айде да не се вкарвам допълнително в разни филми/ ей,не е хубаво да много информиран човек Tired

lyuba84
След като почти месец не я бях изкарвала навън Embarassed в неделя я взех на ръце и излязохме замалко пред блока. Вчера пак - ама тежи като гюле - това не си е работа ooooh! И днес съм решила - докъдето стигна,но вече с количката Peace /дано само не счупя някое от колелата,че наште са сравнително малки Praynig/ Ако искаш пробвай замалко пред къщи да я изведеш,със сигурност ще й се отрази добре Peace /спомням си че беше писала че и вие отдавна не сте излизали/

Бебеш,Еления
- то след ваште постове човек да не смее да се оплаче Mr. Green Laughing Майтапя се, ще си го спомняте това време някой ден,ама за съжаление ....сега няма начин да не ви е трудно...с две малки деца.. Hug

Меги Дано да е от зъбките Praynig Следи я днес - вдига ли, не вдига ли темп.,някакви други признаци,обикновено болното дете си личи,че е болно Peace А за витамин Ц - и аз бях взела една такава опаковка от тези които описваш с вкус на ягода,обаче след като на малката веднъж успях само няколко капки да й набутам в устата и категорично повече отказваше да поеме,каката ги доизпи Tired Сега се надявам вътре наистина вода да е имало....уф, и си мислим,че им даваме нещо полезно на децата,а то какво излиза... #2gunfire

Бебеш - може би ти най-добре знаеш от каква храна най-трудно огладнява. Всички например казват,че кашата засища и дебелеят бебетата от нея пък при мойта не съм забелязала такъв ефект Rolling Eyes И все пак си мисля - или каша,или манджа Peace

# 733
  • Мнения: 251
Добро утро!

И днес се очертава супер време  Party само дето наистина кишата и локвите са много неприятни...

Тути, те по принцип децата към 5год. възраст вече преминават към един по-осъзнат и уравновесен, ако мога така да се изразя етап от развитието си, вече са достатъчно самостоятелни, по-разумни и целенасочени, по-социални, не че не са социални и по-рано, но на тази възраст започват да се проявяват предпочитанията към приятелчета с които да общуват. Аз не  вярвах, но се убедих в това и по мартин. Пепинка,  Hug ние май съвсем те успокоихме  Laughing

Еления, Бебеш, всичко ще си дойде по местата някой ден  Hug

Елч, и аз миналата седмица бях на фризьор и бая я подкъсих и ме етажира жената, и като дължина и като обем има промяна, а мм дори нямаше да забележи, ако не му бях казала... Simple Smile
 
Рал, за фонтанелата и аз знам, че се затваря до към 18мес., а при някои деца и към 2год. нашата пък се затвори много рано, аз пък за това се бях притеснила...и заради това упорито отказвам да й давам вит. Д, въпреки че лл каза през зимата по една капка през ден.




# 734
  • Мнения: 1 687
и нашият педиатър казва да даваме витамин д до края на зимата. не съм много стриктна, но когато се сетя давам.

много се забавлявам с малкото сладко райче и дивото викче!
то на чужд гръб и 100 тояги са малко Laughing Laughing Laughing

аз вчера видях какво е да имаш гладно детенце. по принцип дара никога не е плакала за ядене - колкото дам - толкова или колкото й се яде. като понякога това е и 30 гр. та, вчера й давам за първи път една от кашичките за лека нощ на хип. излапа я и аз й викам "бравооо", с което ознаменуваме края на яденето. е, такъв въмутен поглед не съм вярвала, че може да докара малко детенце, за миг ме стрелна, в следващия миг изхвърли с яд играчката, която държеше и изпадна в истеричен рев, какъвто не бях виждала. през цялото време, през което обелих една ябълка пищеше. след като я омете си попляска и даде усмивка Laughing

за прическата вчера като се прибра мм каза, че било супер. така съм изглеждала много по-млада Crazy
от мъж комплименти да чакаш! Mr. Green а моят е от галантните Laughing
абе важното е, че аз съм доволна Simple Smile

мацки, утре потеглям към естонско. да не забравите да стискате палци! Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт