Javari.co.uk / Javari.de / Javari.fr - 15

  • 37 588
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 216
Мерси, момичета   bouquet

Аз чинно си чакам поръчката, изпратена на 02.02. с дата за получаване: днес  Mr. Green Засега ни вест, ни кост. Пък за другата, изпратена на 06.02. изобщо и не мечтая все още  Twisted Evil Ама в тези метеорологични условия ще се почака явно.

# 17
  • Мнения: X
Получихме Камперките на мужа ми. Направо е влюбен в тези боти.  Peace

Сега си чакам моите и 2 чифта Кроксове - за мен и за детето.

# 18
  • Мнения: 3 154
krisiki, само до УК е безплатна, не и до БГ.

Аз ако не си бях взела вече кубинки от един друг сайт, бих си пуснала тези Rockport. Убедена съм, че са уникални.

Страхотни, че и доста елегантно изглеждат дори за кубинка, а как са с номерацията?
Досега се чудех между едни Feud Britannia и Norbrand, а сега и тези трябва да ги мисля  Laughing  
И да попитам, който знае Britannia, дали си отговарят, че за Лондон във файла пише - умалени ? Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 436
 Hug Има ли в момента код за отстъпка за немското Javari?
Ако няма, да попитам пазаруващите отдавна, пускат ли там кодове и стигат ли намаленията до 70%, както в акглийския сайт?

# 20
  • София
  • Мнения: 404
Звънях в DHL и в общи линии информацията за пратките от немското джавари е че тази седмица няма смисъл да ги очакваме,не са влезнали никакви сухопътни камиони.Горката ми майка ще си ходи още една седмица боса,лошото при нея е че е наистина е боса,ботушите й пропускат и си ходи с мокри краченца и така  Sick

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 553
За Camel A питаше някой в предната тема , та според мен са уголемени.
Имам две поръчки от 03.02 от Франция и от 04.02 от Англия , нито едната не е пристигнала и няма проследяване.

# 22
  • Мнения: 114
krisiki, само до УК е безплатна, не и до БГ.

Аз ако не си бях взела вече кубинки от един друг сайт, бих си пуснала тези Rockport. Убедена съм, че са уникални.

Страхотни, че и доста елегантно изглеждат дори за кубинка, а как са с номерацията?

Идеални като за кубинки!

# 23
  • Мнения: 1 114
Аз като нова тук,се чудех защо имам на два пъти блокирани по 1.49 лв. Сега като ви прочетох явно за двете ми поръчки са си блокирали тази сума.
Днес получих детските ботушки,които отдолу са гумени,а нагоре като апрески УК 12 ако някой иска да меря да каже?

# 24
  • София
  • Мнения: 943
Gabor, отговарят ли си? Снощи мернах едно мнение, че са леко умалени и си заръчах 4-ка вместо 3-ка от детската колекция и сега ме гложди.......

# 25
  • Бг
  • Мнения: 846
И аз като Ронка, без да искам преди малко "забърсах" тези  hahaha. Не можах да им устоя, имаше в бяло номер 38, а и на тази цена. Някой ги похвали, сега ако ми кажете, че си и отговарят, че поне да знам докато е време дали да ги отказвам.
Оффф, и аз съм болна  Joy. Помощ  Mr. Green, само от тук не бях пускала обувки, но "нагазих" и тук. Хич не е здравословно да надничам в темата, ама въобще. Добре че мъж ми не знае какви ги върша. Тези ги пуснах на името на мама, да не е толкова съмнително  Laughing.

# 26
  • Мнения: 8
И аз тук.


Dzuls   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 536
Отзиви за тези чанти?Или поне мнения за качествота на марката?
http://www.javari.co.uk/dp/B004YVO2FK?ie=UTF8&ie=UTF8    -  синята
и тази    -    
http://www.javari.co.uk/dp/B004YVO4KI?ie=UTF8&ie=UTF8

# 28
  • Мнения: 1 776
Dzuls,  bouquet


Gabor си отговарят!
и Feud също  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 54
Аз чинно си чакам поръчката, изпратена на 02.02. с дата за получаване: днес  Mr. Green Засега ни вест, ни кост. Пък за другата, изпратена на 06.02. изобщо и не мечтая все още  Twisted Evil Ама в тези метеорологични условия ще се почака явно.
[/quote]

На мен днес ми донесоха поръчка от 06.02, изпратена на 07.02 . Донесе ми я служител на БГ пощи - направо не е за вярване. За първи път ми се случва.  Peace Пощенския клон е 1632.

Общи условия

Активация на акаунт