Javari.co.uk / Javari.de / Javari.fr - 15

  • 37 587
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Не е тук мястото да питам, но пък тук са събрани всички компетентни дами!  Wink

Как са ботушите Lee Cooper? Като качество, изработка? Отговарят ли си на номерата?

# 31
  • Мнения: 1 776
Мимита,имахме само кецове(всъщност брат ми още има) - добре са(поне от това,което ни имаме сме доволни и отговарят Peace Виж за женските не знам Thinking

# 32
  • Мнения: 0
Айде и аз при вас!  Hug Толкова ми се иска да съм активна с коментарите и да споделям находки, но при мен нещата винаги пристигат с 1 или 2 месеца закъснение. Причината-доставят се при сестра ми в София, след това ги взимам с големите торби от нея. А ироничното в случая е, че обикновено ги изпращат с куриер при нея, мда...ужас !  
Иначе чакам Miss Sixty ,белите кикерси за малката, ботуши Тимбърленд  http://www.javari.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_i_0_1/275-0803061-3725841 … 67%26pageCode%3Dd и други...

# 33
  • София
  • Мнения: 943
Dzuls,   bouquet


Gabor си отговарят!
и Feud също  Peace
Оффф, значи ще са ми големи  Tired. Ако им пиша дали ще ми ги подменят с по-малък номер?
Още не са тръгнали....

# 34
  • Мнения: 1 776
Dzuls,  bouquet


Gabor си отговарят!
и Feud също  Peace
Оффф, значи ще са ми големи  Tired.


Покажи какво си взела ,аз съм 4-ка може да те отърва Wink

# 35
  • Мнения: 1 536
Dzuls,  bouquet


Gabor си отговарят!
и Feud също  Peace
Аз пак ще  добавя,че не винаги си отговарят Габор,има изключения явно.
Един път си поръчах от амазон и бяха с номер по-малки.За дамски става въпрос.
Просто го имайте в предвид

# 36
  • София
  • Мнения: 943
Dzuls,   bouquet


Gabor си отговарят!
и Feud също  Peace
Оффф, значи ще са ми големи  Tired.


Покажи какво си взела ,аз съм 4-ка може да те отърва Wink

Ей ги

# 37
  • Мнения: 1 776
magina ,  пиши ми като дойдат да видим кво ша праим Wink Към 20 лири ли ти излезнаха,да знам да се приготвя,ако нещо  Mr. Green


Пиши им  първо ако искаш,може да ги сменят или откажи поръчката и ги поръчай отново!по-лесно ще ти е!

# 38
  • София
  • Мнения: 943
magina ,  пиши ми като дойдат да видим кво ша праим Wink Към 20 лири ли ти излезнаха,да знам да се приготвя,ако нещо  Mr. Green
Толкова, аз ги метнах към превозвач. Да взема да си заръчам по-малките.

# 39
  • Мнения: 52
да ви следя  Wink

# 40
  • Мнения: 211
Ей тук едни доста намалени балеринки, само 38 номер, от 95 на 19 евро.
http://www.javari.fr/Couleur-Pourpre-Coquelicot-Ballerines-femme … p;nodes=344089031

Нещо все към по-пролетно, летни ме тегли...

# 41
  • Мнения: 1 536
И детските ли Скечерси са уголемени или те си отговарят?Тези са готини и на добра цена
http://www.javari.co.uk/dp/B003AU4JOA?ie=UTF8&ie=UTF8

# 42
  • София
  • Мнения: 943
Пиши им  първо ако искаш,може да ги сменят или откажи поръчката и ги поръчай отново!по-лесно ще ти е!
Писах. Бързичко ли отговарят?

# 43
  • Мнения: 3 154
krisiki, само до УК е безплатна, не и до БГ.

Аз ако не си бях взела вече кубинки от един друг сайт, бих си пуснала тези Rockport. Убедена съм, че са уникални.

Страхотни, че и доста елегантно изглеждат дори за кубинка, а как са с номерацията?

Идеални като за кубинки!

Теб пък те дебна от доста време да попитам за твоите Мартенси.  Mr. Green
Има един модел, който ме интересува, но не се престраших, защото съм чувала какво ли не за тяхната номерация...  Ето тези - те са малко шантави, че и мъжки на всичко отгоре, а и това "F" на по-големите номера не съм сигурна какво би трябвало да значи -  че са за широк крак май?  Thinking

Благодаря sparkiling eyes   bouquet

# 44
  • Мнения: 125
Момичета, ботушите на Cubanas отговарят ли си на номера?

Общи условия

Активация на акаунт