Секцио или естествено раждане

  • 6 566
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 334
И аз след едно ненормално болезнено ужасно раждане, никога повече номално-ЗА секциото съм.Като се има в предвид, че след нормално раждане се възстановявах 1 месец, и все едно ме колят-аааа не мерси  Naughty

# 46
  • Мнения: 7 990
Е, то може и с упойка да се ражда нормално.

# 47
  • Мнения: 646
А защо си мислите, че след секцио няма да се възстановявате по един месец( та може и повече) и ,че няма да боли?  newsm78

# 48
  • Мнения: 3 283
А защо си мислите, че след секцио няма да се възстановявате по един месец( та може и повече) и ,че няма да боли?  newsm78
Моя случай е точно такъв първото ми секцио не беше планирано няколко дена не можах да се изправя болеше ме не можех да пазя равновесие просто отвратително.Второ секцио станах след няколко часа никакви проблеми чувствах се чудесно.Та от раждане до раждане винаги има разлика и не можеш да бъдеш сигурна как ще родиш по лесно и безболезнено

# 49
  • Мнения: 646
Да права си едно с едно еднакви раждания няма и за това ми стана чудно момичетата като споменаха,че след секцио няма да ги боли един месец, както след нормално раждане.

# 50
  • Мнения: X
Аз преди бях за секцио, уплашена от майка ми и болката.. след като забременях съм за естественото  Peace

# 51
  • Мнения: 7
Аз също съм за нормалното раждане  newsm10, след няколко  дни ще ви кажа мнението си  пак (живи и здрави)  Peace

# 52
  • Мнения: 11 880
Аз също съм за нормалното раждане  newsm10, след няколко  дни ще ви кажа мнението си  пак (живи и здрави)  Peace
Ще чакаме Simple Smile, успешно и възможно най-леко раждане  Peace

# 53
  • Мнения: 7
Аз също съм за нормалното раждане  newsm10, след няколко  дни ще ви кажа мнението си  пак (живи и здрави)  Peace
Ще чакаме Simple Smile, успешно и възможно най-леко раждане  Peace

Благодаря!   bouquet

# 54
  • Мнения: 15
Аз също съм за нормалното раждане Simple Smile Вярно е боли , но като мине и като минат няколко часа се едно не си раждала ( поне при мен беше така)

# 55
  • Мнения: 273
ЗА нормалното-ден след раждането си бях както преди,даже на мъжо казвах,че докато ме изпишат ще забравя,че съм раждала  Grinning а за секциото  Stop като си спомня как се мъчеха след като се събудят от упойка и как се мъчеха да станат от леглото,направо ужас.

# 56
  • Мнения: 2 231
Вече една седмица се гледаме с малкото ми съкровище, днес ставаме на 10 дни. На 15.02.12г. след предизвикано естествено раждане станах най-щастливата мама с 4.500кг. си дъщеричка.

Благодаря на всички за съветите, беше полезно за мен Simple Smile
 
Поздравления, обаче аз ти се възхищавам как удържа на решението си и как си го родила това макси бебе   bouquet
Аз бях в твоето положение, но родих втората си дъщеря секцио (първата нормално), но пък след дълго чудене от страна на лекаря и на мен, решихме да не рискуваме, защото имах много високо кръвно, дори след приема на хапчета, и избрахме по-малкото зло, да не ми стане нещо. Моята мацка както беше малка малка, последния месец беше наддала по ехограф почти 2 кг. И половин месец преди термина я извадиха 3.700  Laughing не мога да си представа как ще родя бебе 4.500  newsm78 ( и тъй като нямах никакви признаци да раждам скоро ако бях чакала сигурно и моята мацка щеше да е гигантка)
Браво  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 1 455
 Моят син към края на бременността също го виждаха като  4500 кг., но се роди 3850 кг. с естествено раждане. Свекърва ми родила сина си, моят мъж ,5400 кг. със силни болки за почти едно денонощие, акуширана от майка си  Heart Eyes.  Второто й дете се ражда около 3000 кг. пак дълго и много болезнено. 

# 58
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 889
Аз също съм се родила много голяма - 4.700, а майка ми ме е родила нормално и много бързо, почти по пътя за болницата.  Laughing Големината на бебето не е предпоставка за секцио сама по себе си.

# 59
  • Мнения: 1 972
ЗА нормалното-ден след раждането си бях както преди,даже на мъжо казвах,че докато ме изпишат ще забравя,че съм раждала  Grinning а за секциото  Stop като си спомня как се мъчеха след като се събудят от упойка и как се мъчеха да станат от леглото,направо ужас.

Това не е валидно за всички  Peace Аз станах още първия ден с рехабилитатор. Никакъв проблем няма и после. В една стая бях с една родилка на 4 килограмово бебе.Какъв заор бешееееее..... Много я болеше и шевовете й бяха много....
Упойката, ако е дозирана добре, няма проблем  Peace

Общи условия

Активация на акаунт