АВГУСТ бавно приближава и коремчето ни проличава

  • 29 833
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 482
casablanka, да се оправяш бързо!  Hug А ти не си ли в 14-та г.с., предвид ФМ питам  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 57
Здравейте Simple Smile,
аз само минавам, Добре дошли на новопопълненията и мерси на Блонди за хубавото оформление Simple Smile
Блолничките - скорошно и безаварийно излекуване!  Hug
Имам бързо питане към по-опитните  Embarassed . Не е хубаво да се зачита много човек явно, ама... аз още не съм си правила кръвни изследвания (понеже ЖК ми от другата седмица и док. каза, че няма проблем да ги пуснем тогава, пък аз се доверих). Сега се притеснявам от това, че не си знам кръвната група (странно звучи, ама за добро или зло не ми се е налагало... ) и се замислих, хубаво другата седмица ще знам, ама дали ако не дай си Боже имаме различни резус фактори не сме пропуснали нещо, защото от утре съм в 14 г.с. Не, че мога да направя нещо... ама  newsm78

И така и така съм почнала, bi_bi ти като си си записала вече час за Марков, имаш ли идея как вървят часовете за края на март, че аз и за това мислех да изчакам консултацията при ЖК док., ама да не ги изпусна  Thinking

# 33
  • София
  • Мнения: 482
irony, аз се записах за края на март, когато ще съм в 19 г.с., но ще искаш при д-р Димитър Марков! Имат вече заети часове, така че можеш да се обадиш отсега. Кръвната група не е проблем, че не си знаеш, другите кръвни изследвания също могат да почакат 1 седмица. И бъди спокойна, не знам дали ми прочете, че снощи бях при моя си лекар и той каза, че резултатите от БХС-то са ми много добри, знам какви притеснения имаше и ти, и аз  Wink  Hug

# 34
  • Мнения: 577
Уж цял ден съм в нас, а чак сега се записвам...

Блонди,   bouquet

Аз току-що си записах час за 2.04 за д-р Д.Марков. Вече има график за април

# 35
  • Мнения: 57
Аз май хванах последния влак за март при д-р Марков  Whistling - 28.03 /20та г.с., ама май си е ок/ и на 29.03 живот и здраве, надявам се спокойни и с хубав снимков материал отиваме на гости на бъдещия чичо в Испания  Crazy Пу, пу, пу...  Praynig

# 36
  • Мнения: 334
От мен само запис засега, че съм на работа Embarassed

# 37
  • София
  • Мнения: 482
Аз май хванах последния влак за март при д-р Марков  Whistling - 28.03 /20та г.с., ама май си е ок/ и на 29.03 живот и здраве, надявам се спокойни и с хубав снимков материал отиваме на гости на бъдещия чичо в Испания  Crazy Пу, пу, пу...  Praynig
Идеално е!  Hug

# 38
  • Мнения: 57
Пак съм аз, пак за изследвания  Embarassed да питам: някой правил ли си е УЗИ за аномалии на неврална тръба в 15-16 г.с., че са ми го записали на картончето, пък още не съм записала час и не знам зависи ли по някакъв начин необходимостта от него от резултатите 1ва ФМ и БХС, че май нещо такова съм запомнила, ама ... newsm78 толкова и съм запомнила  Blush

# 39
  • Мнения: 5
Цоп Heart Eyes Браво Блонди за хубавата темичка Hug
И добре дошли на новите мамчета HugДано тази тема е изпълнена с хубави емоции само,и не само тази,а и всички останали темички WinkВиждам че опсъждате леглата,аз съм си харесала една кошара около 400 лв.  Naughtyно предимството при нея е че става и на легло за по голямо дете и мисля че ще я използваме много дълго време WhistlingКато намеря линка ще ви я покажа.Чао за сега от мен Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 482
И аз се интересувам, irony!

Ох току-що дойде мейл с покана за командировка до Лас Вегас, но през май и ще трябва да откажа, няма начин... Mr. Green

П.С. Леле аз съм през един пост...

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 614
Само запис от мен!
Нещо напоследък не ми се пише Embarassed
Спи ми се Whistling

# 42
  • Мнения: 844
Записче! Блонди  Hug , страхотно заглавие  Wink

# 43
  • София - град
  • Мнения: 141
Аз също на такова съм се спряла, леглото е и люлка, която може да се застопорява. Това което харесах обаче е 500лв на Бертони /по-голямо е/. Гледам че в момента в магазини "Темпо" има промоция на тези легла по 299лв. Една приятелка го има точно от Темпо и е много хубаво.

# 44
  • София
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен!
Блонди браво за темата.И снимката е страхотна.Аз да се похваля,че урината ми вече е чиста и нямам нужда от повече лечение.Личния ми доки даже се усъмни,че може да не е бил правилен резулата в болницата,защото наскоро си бях правила всякакви изследвания и ми нямаше нищо,а от болницата дори и епикриза за бактерията не ми дадоха,но както и да е.Доволна съм,че всичко мина добре  Simple Smile
Днес си взех едни витамини хип натал.Прочетох на няколко места,че били хубави.Дано ми понесат.
Иначе попитах доки за нещо за подсилване на имунната система,че около мене всички са болни и трябва да се пазим с бебо и ми изписа ''Антистенокардин'',което за мое учудване е за хора със сърдечни проблеми  Simple Smile Каза,че се оказа много добро лекарство за имунната система и е безвредно за нас.
Е,лек ден от мен засега  Hug

Общи условия

Активация на акаунт