Отговори
# 60
  • Мнения: 2 456
Здравейте. И ние днес хайманосвахме, че чак сега сядам.

Благодаря ви много за информацията относно санирането. Ще отида до общината и ще питам на място. За жалост, домоуправител нямаме, такъв тук е бил свекър ми, така че сигурно Слав ще се нагърби с тази задача.  ooooh!

Цвети, радвам се, че сте си изкарали добре. На Дани му става лошо по път ли? На мен също ми става лошо, а докато бях бременна всеки път. Когато карам не ми е лошо.

Къдрокоске, много се радвам, че си по-добре. Най-усмихнатата къдрокоска...  Hug


За бебоците спящи на тихо. Нико както заспи -така. Ако заспи на шум, не му пречи, но заспи ли на тихо и телевизора да пусна се буди.

Ставам, после ще дописвам.   bouquet

# 61
  • Мнения: 445
Здравейте пак Wink

Бейбилейди, имаше наистина много гърнета, но аз исках две неща - да има що годе нормална дупка, т.е да не е много малак, че моя синковец има бая дупе  Mr. Green и второ - да има по-висока предна стеничка, че да не пишка отвън. Не съм привърженичка на музикални гърнета, просто не ми харесват. Може би трябваше да е такова с капак, че много намирисва като се изака, но не съобразих. Здраве да е, доволна и съм и на това. Тук казвам, че явно нямаме проблем с акането, просто не му е удобно в памперса да го прави вече - колкото пъти го сложа на гърне, все ака  Laughing
Цвети, добре завърнала се, липсваше  Hug
Къдрокоске, браво за хубавия ден. Дано всички болести се махнат вече.
Ире, честно казано, не знам защо така пише телефона ти. Но ако ми пратиш снимка на йероглифите може да се сетя. Досега все съм успявала с настройките на всички телефони, може и сега да успея. Само трябва да видя за какво става въпрос. Ако ти се занимава де Wink
Шуши, аз имам папка с балади, имам и български, ще пробвам и ако не стане с тях ще ти пиша да пратиш вълшебните  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2
Здравейте tongue

Ихааа 5страници и 575 пъти прочитания на темата...струва ми се,че интересът е голям Simple Smile

*helen*, голям бонбон е твоето бебче...има красиви очи.Зелени ли са или пъстри?Между другото и ние ползваме същите памперси Wink
Шуши, това е любимецът ми txtloves  Peace
kadrokosa, Ани, мацки,хайде минавайте на ПЗ или ЗВБ че да обменяме опит Simple Smile
tzvetihc, хубаво е така..човек да се разнообрази и освежи и презареди батериите,особено ако има и натрупана умора..

Маги може да спи и на тихо и на шумно.Но най-бързо се приспива на абсорбатора-от новородена е така WinkДокато работи аз мога да си върша доста неща, и да тропам не се събужда-е съобразявам се,разбира се.На тихо и на телевизор също заспива, но пък по-лесно се разбужда..

Допълвам! chin, виж какво намирам аз в нета за санирането : http://econ.bg/%D0%9A%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0/%D0%9A%D0%B0%D0%B … .373027_at.9.html  , също и http://www.24chasa.bg/Keyword.asp?SearchId=63978405 ,

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 19:38 от baby lady

# 63
  • Мнения: 43
Здравейте,
благодаря ви момичета за подкрепата и стиснатите палчета -има ефект ! Ако всичко е наред занапред ММ ще допълва семейния бюджет с някое друго левче,а както знаете в това време всеки допълнителен приход е добре дошъл.
Ирето ,ами за съжаление ситуацията е такава ,че нито мама ,нито свеки може да помогне. Едната с 2ма болни на легло ,а другата на работа,защото не е все още пенсионерка. Sad
Цветич,супер звучиш,знам какво е дори за ден разнообразие да се заредиш.Радвам се ,че сте си изкарали супер. Hug
И ние имахме тази вечер неволи с тока -всичко угасна ,тук един контакт гърмя ,мислих ,че нещо от уредите е отишло,но не е.Добре че ММ си е вкъщи днес ,че не ми се мисли сама ако бях какво щях да правя .Но нали има златни ръчички той -справи се перфектно ,та всичко си е ОК.  Grinning
Освен това и вечерята той приготви и салатка -златен ми е той. Laughing
Хелънче,радвам се ,че Алексче така добре се справя с гърнето .Дара нещо се е позапекла 2 дни ,но в гърнето още не разбира съвсем и си мисли ,че е игра и се хили общо взето.

Иначе денят ни беше хубав-купихме подарък за това дете ,на чийто рожден ден ще ходим двете с Дара скоро ,малко на гости в кумовете ни ,посмяхме се с децата и така.

Хубава вечер момичета,ставам да хапваме !

# 64
  • Мнения: 40
Да се похваля за гърнето - преди 2 дена го сложихме за първи път и веднага пишка в него, а днес за втори път го сложихме и сравнително бързо имахме попадение! smile3508 Е, разбира се и аз знам кога да го слагам, де.

Днес имахме гости и следобяда и вечерта, та Камен направо се разби от впечатления - дано пак да спи така като предната тощ - 9 часа Wink

Хелънче, ще стане как няма да стане Simple Smile освен това аз имам една теория, че бебчето харесва музиката, която си слушала докато си била бременна - то е чувало и му е останало там някъде из мозъчето, така че това, което работи при нас може да е различно.

Ичка, браво на МТ, да ти е жив и здрав все така да те радва Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 13 236
Ваче,срещала ли си някъде нещо за зеления чай при кърмене или профилактично питаш Ани2? Аз пия от две седмици и повече всяка сутрин  Rolling Eyes ..

О! Ами зеления чай е като черния. Т.е. това е все едно и също растение, но е на различна фаза от ферментацията му. Черният е най-силен, после зеления, и после белия. Той е като кафето един вид. Затова питам колко може да се пие. За бременни не е добре да пият зелен чай, допускам, че и за кърмачки.
То и без това не мога да спя тия дни напоследък... нощем се въртя като луда. Ако не легна мога да издаяна денонощия  Confused

От днес Ралка вече е реално в зъбния вихър  Tired Цял ден рееев, ужас направо. Вечерта се позакроти когато отидох да купя Дентокинд, Ама ме достараша да го дам вечерта, че няма как да я наблюдавам. Тя пък се кротна. Опука цяло парче ябълков сладкиш с яйца и орехи и се успокои  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes После открадна на Саша една диадема и започна да ми я слага на мен. Беше голям смях. Надявам се да спи цялата нощ  Rolling Eyes


# 66
  • Мнения: 0
Три дни не намерих време да влеза във форума, и вие пак над 10 страници сте изписали... нямате изчитане, а ние стягаме багажа, че утре сутрин сняг не сняг заминаваме за Троянския Балкан...
Не съм чел от последните пет страници от старата тема, както и нищо от новата, като стигнем благополучно, ще наваксам.

През това време Катеринче се научи да се изправя в креватчето като по норматив, за секунди, намира си играчките в "джобчетата" от външна страна и си ги взима, след което си сяда да си играе.

# 67
  • Мнения: 9
Здравейте! Hug
Честита ни нова темичка,само хубави новини да си споделяме в нея! Simple Smile
Благодаря ви,че споделихте мнението си за легълцето Hug
Шуши ,аз чушчица дадох 2 пъти по мъничко в другите пюренца добавях,няма засега реакция :hugД
Нашета бебка,заспива два дни все в 00 часа,нямат умора децата!Да са ни здравички! Simple Smile

Цвети-радвам се ,че сте изкарали добре и си разпуснала малко Whistling Hug
Ичка,Къдрокоске-радвам се ,че нещата се нареждат при вас Hug
Чинче-с трудна задача се нагърбваш ,то сега всички съгласни,ама нали знаеш как е после всеки с претенциите си ,няма угодия. smile3511 Ама де да знам пък може да са всичките печени комшии newsm17 Hug
Хеленче-много хубав тоз Алекс, Hug малкото адашче,а освен това като каза моето ШОШИ  и аз се оцъклих Simple Smile И ние казваме така на нашата Алекс -при нас дойде от "чоче", а на количката й "ШОШИ МОБИЛА" Joy
Кити -аз и друг път мисля съм казвала за бадемоовото олио.Вземи чисто от аптеката, но олио и мажи,препоръчвам го и на всички мами за бебоците,със суха кожичка и за крустичките по главата също.Тук още в родилният дом им слагат олио във водичката и така ги къпеха бебоците,целите лъщяха Simple Smile
Ичка- златен ти е МТ Simple Smile
Момичета,аз май да лягам,че сутрин рано рано Алекс се набира на кревата и почва да наднича какво правим.Много е разговорлива Grinning
За всички Hug
Спокойна нощ!

# 68
  • Мнения: 3
Добро утро!Гледам нямаме кафенце,дано да значи че Ичката спинка  Praynig Simple Smile
Аз слагам едно,че днес сме ранобудни :

Ирето: много хубава темичка.  bouquet
Хубав ден за сега,че отивам да спася котката от Сами Laughing
 

# 69
  • Мнения: 43
Амиииии,спи Ичката-ха-ха Laughing Мисля,че мога да се кандитирам за най-неспяща мама в групата ни Laughing
От 5ч. сме будни ,това моето дете имам чувството ,че тези 2 дни се буди,защото не е акала -какво ли не й давам ииии не и не  Sad
Поне тази нощ малко повече сме поспали .Ноооо как ми се спи ,а диваненцето се е ококорило все едно 2 кафета е пила. Laughing
Бг-Тати -приятно изкараване и да си починете добре!
Самимами -мерси за кафенцето!  Hug
В памет на един уникален глас!


Много мъчно ми стана ,когато прочетох новината сутринта !За мен тя е един от най-красивите и силни черни гласове!
Почивай в мир! Cry

# 70
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добро утро, бандааа!  Grinning
Ичка, радвам се, че има развитие допълващият фин. бюджет проект! Все така да е!  Hug
Нека почива в мир, Уитни Хюстън! Велика наистина!  Flowers Rose Flowers Rose
Сами, мерси за кафето!  Wink
Тати, хубава почивка ви желая!  Peace
Алекс, пиши как сте!  Hug
Ваче, браво на Ралка за сладкиша.  Joy Дано днес е по-спокойна, ако ли не - пак ябълков сладкиш.  Wink Hug
Хелън, Шуши, имате попадения в гърнената, браво.  Peace Аз преди година и половина сигурно няма да го пробвам. После се надявам да стане бързо и лесно като при Борис.  Wink
Бейби, Вихче си хапва по ЗВБ и ПЗ, не му е ново. Смесвам яко методите.  Joy
Цветинце, много се радвам, че сте си изкарали суперско!  Hug Хайде, сега бързо да минат проблемите с парното и пак да ви е топличко!  Hug
Ани, Вихрен не яде от пюретата по много, така че не знам какво разнообразие внасям с тях. Хапне няколко пъжички и толкова. Ще пробвам така с манджи, пък да видим. Снощи от спагетите хапна мъничко отново. Аз гледам да ям що годе разнообразно и здравословно, че чрез кърмата поне да има и за него.  Laughing
Пао, чакам те да разкажеш за различния ден.  Wink Hug
Хубава неделя, момичета!  Hug

# 71
  • Мнения: 378
 Добро утро Hug

Самиимами, мерси за кафенцето  bouquet

Ичка, кофти че няма кой да помогне, поне някоя близка приятелка Confused Знам за какво става въпрос и ми е мъчно Confused Първия месец добре че не си бяхме в апартамента, иначе сигурно щях да скоча от терасата ooooh! Имах чувството че бебето никога няма да спре да реве Crazy
За Уитни - велика е! И на мен много мъчно ми стана, чух по ТВ, от другаде сигурно нямаше да повярвам Sad Дa почива в мир Flowers Rose Flowers Rose

Пао, аз глутен давам и по два пъти на ден понякога Peace

Красче, а овесени ядки пробва ли на закуска? Деси май казваше, че ги дава със сиренце, на мен ми звучи супер.

Цитат
А баба Пейка си мислех че е родена на пейка. Навремето нали като са ги раждали на нивите са ги кръщавали така - Друмка, Пътка.... Та за Телефонка си помислих че има доста новаторско име.  Wink
Ани, не знаех че така се получават интересните имен hahaha А баба Телефонка сигурно е правена по телефона Joy
Сетих се за един виц:
- Жоро, вчера защо не беше на училище?
- Майка ми роди, госпожо, вече си имам братче!
- Но как така, нали баща ти от две години е на работа в чужбина?
- Да, госпожо, но те си пишат!
- Егати дългата химикалка! - обажда се Иванчо.

Къдрокоса, браво за хубавия обяд Hug Чакаме и Пао да се отчете за различния ден Peace

Цвети и ти звучиш супер освежена Hug

Хелън, ето така изглежда заглавието Mr. Green
Цитат
.', =09-65;0=8OB ?>40@J: 70 5=O =0 ;N1>2B0 5 40 GCO <0<0 >B B2>OB0 CAB0!

# 72
  • София
  • Мнения: 545
Искам помощ за попарата. Не я иска мойто диване. Сиренце, масълце , хлебче, чай и не ще. Ръмжи, дави се направо ужас. Идеи ?
Николай предпочита да спи на тихо, може и да не е съвсем добре ама така се чувства добре.

# 73
  • Мнения: 4 370
Лори, ако толкова държиш да яде попарата, сложи няколко прашинки захар. Друго не се сещам!

Къдрокоске, как яде спагетите Вих - с ръчички ли?

# 74
  • Мнения: 43
Ейййй ,как може да има такива хора като тази ясновидка по Нова ТВ -каза ,че 2013 г. ще има силно земетресение в Пловдив с много жертви  #Cussing out
Добре ,колкото и да не вярваш в такива неща ,човек би се притеснил и това в ефир,еййй бясна съм #2gunfire
Ми криво ми е сега ....

Общи условия

Активация на акаунт