Бяла зима вън вилнее,а НОЕМВРИйчето със глас се смее!

  • 32 903
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 48
Мерси и аз за новата темичка! Браво, момичета, както и за идеята за колаж!   bouquet

Jylturche, какви да са параметри за снимките - най-вече размер (физически за самата снимка и за обем на файла)? Ако идеята е да се ползва само за екран, то ясно за обема, но в какви физически размери? Изборът на подходяща снимка зависи все пак и от това Simple Smile

Имената на бебоците ще ги има ли записани на самите снимки или не? Бих могла да се включа в обработването им, ако има нужда. Така че брой и мен като доброволка Simple Smile

Аз си мислех преди време да направя карта на Бг с броя родени бебета и разпределние по градове и пол (бебетата, родени извън Бг щях по друг начин да изобразя Simple Smile. Поне на мен ми е интересно откъде сме, но нещо се оплетох с информацията  не за всички е ясно откъде са и спрях с мислите. Ако смятате, че ще е интересно, мога да го направя Simple Smile
 

# 16
  • Мнения: 2 719
Ето ни и нас с малкото мрънкалце Нийчо(днес ми е много кисело детето и наистина само ще се запиша).

И аз съм "за" колажа, започвам да избирам снимка:)

# 17
  • Мнения: 72
а има ли някакъв краен срок?питам за да не закъснеем,че нещо избора е труден Blush

# 18
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
хайде и аз да се запиша след като цял ден следя да пуснете новата тем пак закъснях.   Знаех си че не трябва да излизаме  ooooh!

По колко снимки се праща??!?!? една ли?

# 19
  • София
  • Мнения: 4 035
За краен срок не знам, но предагам да ползваме снимки с едър план на лицето, че иначе като се смалят няма да се вижда нищо. Имената ще пишем ли?

# 20
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2
Tedishte много хубава идея имаш
аз съм ЗА двете идеи - колажа и картата Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 279
само запис, утре ще чета  Hug

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 8
Ех, че сте бързи наистина. Бубче, браво за новата темичка.
И двете идеи наистина са добри.  Картата май ще е доста трудоемка.  Rolling Eyes
Поздравления за доброволките.  Hug

# 23
  • Мнения: 14
И двете идеи са много готини и съм за тях.

# 24
  • Мнения: 21
Привет и от мен!
Картата може да я направим във ФБ - там си има специално карта и към нея може да се добавят снимки. Може би ще е по-лесно. Трябва само да се види дали има опция за карта в групата.

 Simple Smile

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 973
Привет!

Бубче Благодаря за темата   bouquet!

Жълтурче и Тедище и на вас Благодаря за хубавите идеи и започване на осъществяването им. С 2 ръце съм ЗА.

Фио обозначи се да не те мислим  Hug.

При нас нищо ново - зима е , стоим си на топло с двете щерки и ... така Simple Smile

Приятен уикенд на всички!

# 26
  • София
  • Мнения: 165
Привет и от мен.

Бубче   bouquet.
И аз съм за Картата и колажа, само сега да ви видим Варненките как ще се поберете Wink, кат сте толкова много  Flutter. Шегувам се, но идеята е страхотна!

Малко тежка ми се видя тази седмица. Върнах се предната събота на работа...та до днес . По-малко, но тичането и задачите ме изтощиха. Хубавата новина, е че позаслабнах близо 3 кг  Laughing. Сега чакам другия петък да излезе програмата за втория семестър за да видя кога ще се върна пак - края на месеца или края на април...Свеки гледа НИкича и се държа добре - мир и тишина и НИКАКВИ забележки... Naughty

# 27
  • Мнения: 122
я, колко сте бързи!  Laughing запис

# 28
  • София
  • Мнения: 1 638
elita82, да не детето да ака по-често от това, че му слагаш термометър в дупето Simple Smile
Ако сте след ваксина, погледни дали няма и разстройство в страничните реакции.


За сплескването на главата  - получава се от спане на една и съща страна и се оправя като си завърти главичката на другата или с времето. Сложете някаква интересна играчка на обратната посока или обърнете посоката на лежане в леглото. Педиатърката каза, че с времето се оправя. Моят син започна вече да се извърта и в другата посока.

# 29
  • Мнения: 21
    Запис и от мен. Laughing
  • Бубче,Доди,благодарско за темичката и прекрасното заглавие!  bouquet
  • На другите доброволци,браво,страхотни идеи!  bouquet
И моята мишка много си лапа ръцете,преди го правеше,за да покаже,че е гладна,а сега почти винаги когато е будна. baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт