Бяла зима вън вилнее,а НОЕМВРИйчето със глас се смее!

  • 32 908
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 72
добро утро мамчета Hug
явор с това лапане на ръце ще ме довърши ooooh! лошото е че аз го държа с ръкавици да не се драска и в следствие лапането от ръкавиците може да се изстиска вода Mr. Green сменям ги през час...
чудя се дали да не изпратя смс на фио да видя как са newsm78
някой да не и е звънял?

# 31
  • Мнения: 2
добро утро мамчета Hug
явор с това лапане на ръце ще ме довърши ooooh! лошото е че аз го държа с ръкавици да не се драска и в следствие лапането от ръкавиците може да се изстиска вода Mr. Green сменям ги през час...
чудя се дали да не изпратя смс на фио да видя как са newsm78
някой да не и е звънял?

Прати и, и аз се притесних за нея, вече стана няколко дни не се е разписвала...
И ние сме така с ръцете, само дето аз не слагам ръкавички, щото ме е страх да не ги лапне и да се задави с тях, оставям я да си лапа ръцете, вече се предадох, преди като я видя и и ги махах, ама вече- не Simple Smile

# 32
  • Мнения: 72
писах и сега ще чакам отговор Simple Smile
мойто дете напоследък спи много-нощем от 22 до 7 и през деня след всяко хранене поне по 4ас Mr. Green аз естественно се моля постоянно да е така Praynig

# 33
  • Мнения: 72
добре са Party писала е в фб и на мен ми отговори Grinning

# 34
  • Мнения: 12
момичета къде си пишете във фейсбук ? аз дали ще е удобно да се включа там при вас? ако не е удобно и тук съм съгласна да си стоя Simple Smile
а за моя мъник нямаме температура , но пък кашлицата е ужасна , целия е в ситен обрив май съм го претоплила от страх и новото е имаме запек с който снощи не можах да преборя нито със сапун нито с термометърче, а и овесените ядки не ни действат . някой да знае някакъв разхлабващ сироп подходящ за бебенца ? моля помагайте , че вече е супер нервен .
 

# 35
  • Мнения: 724
Здравейте. Аз съм за колажа и за картата, браво момичета че се захващате с такава трудоемка задача. Голям сняг, голям студ, взе да ми омръзва. И ние си стоим в къщи с двете момичета. Радвам се, че Фио е добре и децата и също, че нали бяха в бедствено положение!

# 36
  • Мнения: 72
момичета къде си пишете във фейсбук ? аз дали ще е удобно да се включа там при вас? ако не е удобно и тук съм съгласна да си стоя Simple Smile
а за моя мъник нямаме температура , но пък кашлицата е ужасна , целия е в ситен обрив май съм го претоплила от страх и новото е имаме запек с който снощи не можах да преборя нито със сапун нито с термометърче, а и овесените ядки не ни действат . някой да знае някакъв разхлабващ сироп подходящ за бебенца ? моля помагайте , че вече е супер нервен .
 
ами имаме група.напиши си имейла и ще те добавят,но не се сещам кой имаше право да добавя newsm78 ....май камелия ако не греша newsm78

# 37
  • Мнения: 122
Бебероника, Моята педиатърка ми препоръчва дуфалак, 5мл. с лъжичка. Давах няколко пъти сутрин, а ако не подейства, вечерта давам още 5мл. Но моето слънце всъщност няма запек, просто аз в началото се тревожех защо ака рядко (на три четири дни веднъж). Вече не и давам никакви сиропи. А този дуфалак ми го препоръчваха и докато бях бременна, та явно е сравнително безопасен.

# 38
  • Мнения: 12
yummymommy благодаря ти  Hug значи и твоето бебенце ака на толкова време , ние до сега бяхме максимум 2 дни да не е правил нищо , но вече са 3 . а и има запек понеже предното изхождане пак беше с моя помощ и сега виждам че се напъва но нищо не става и се дразни и плачка . уф ще взема да го пробвам този дуфалак . иначе докато бях бременна съм го ползвала и аз .
а за фб - veronik_nv@abv.bg

# 39
  • Мнения: 12
между veronik i nv има долна чертичка

# 40
  • Добрич
  • Мнения: 795
Момичета,искам да питам: Някой вземал ли е Памперс Премиум кеър 4-ка? Конкретно за тези ме интерисува и този размер! Докато ползвахме 3-ка от тях си бяха съвсем бели,а 4-ката са лилави,дали съм взела менте или са си такива по-големите?

# 41
  • Мнения: 490
Tedishte, за снимките е по-добре да са наистина по-едър план на личицата, за да се виждат. Ако трябва да се режат или смаляват, аз ще го направя. Имената според мен е по-добре да ги пишем, кажете вие как искате. Само че, може би, ще е добре освен имената на дечицата да пишем и имената на мамите, защото има адашчета....или пък да пишем датите на раждане...не зная....кажете вие как искате...Аз мисля да мина по по-лесния начин и да го направя през сайт за колажи, който сам си намества снимките, а ти само трябва да избереш кои и да зададеш фон и т.н. Ако някой има предпочитания пък към някоя програма да каже.
А за картата - може вместо карта да се напишат примерно по-големите градове, от които има повече мами...т.е. да стане нещо такова:
СОФИЯ
имената на мамите
ВАРНА
имената на мамите
.......
ДРУГИ ГРАДОВЕ
град-име на мама,.... и т..н.
Само предлагам, вие решете Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 19
Сникърс не се притеснявай, ние сме с този памперс, размер 4 и да - лилав е  Simple Smile

Мамите от София - да сте чували за някой хирург, който да се занимава с махане на липоми /мастни образувания/, че взе че ни излезе такова чудо на челцето Cry а педи не знае при кого да ни прати  Tired А ми обясняват, че хирургията в Пирогов била само за спешни случаи, т.е. там май не става.....

# 43
  • Мнения: 14
Хайде и аз де се разпиша в новата тема Simple Smile
Пратих снимка за колажа, така че съм ЗА  Hug

Та да взема и аз да помрънкам малко, докато мога де  Mr. Green

Излезнаха ми резултатите от цитонамазката и се оказа че имам някакво възпаление и сега глобули и след 10 дена пак на доктор. Нещо хич не ми върви след това раждане. Много ми докривя, а и малката е един кисел от няколко дни. Нощем става през два часа, спи неспокойно изобщо..... И много ми се спиии Sad

# 44

Общи условия

Активация на акаунт