Изпитани сайтове за парфюми-3

  • 124 870
  • 714
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 716
А още по-дразнещо е, че те посреща тлъст вирус на входа! Laughing
За качеството на ароматното изделие може само да се гадае.

# 691
  • Мнения: 276
А още по-дразнещо е, че те посреща тлъст вирус на входа! Laughing
За качеството на ароматното изделие може само да се гадае.

Абсолютно вярно за вируса.  Добре че антивирусната ми е читава.

# 692
  • Мнения: 992
Много искам да си взема Инсоленс. Досега съм поръчвала няколко пъти от парфюми-шоп и съм оставала доволна, но днес като се разрових видях, че Инсоленса го имат само във вариант Б.О. А на мен много ми харесва с капачката и искам този ми парфюм да си е с капачка и кутия. Та някой поръчвал ли го е Б.О. да каже без капачка ли е? Другият сайт от който поръчвам е parfum-bg.com , но там пък го нямат в никакъв вариант. Друг сигурен сайт от който да го поръчам?

# 693
  • Мнения: 116
В Мон Ами гледах тези дни,че го имат,освен в Парфюми-шоп.

# 694
# 695
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 514
Аз съм си вземала от Ензо и съм доволна, но имат доставка - 6 лв., но имат и код за отстъпка 5% при първоначална регистрация. Ето.

# 696
  • Козлодуй
  • Мнения: 779
Много искам да си взема Инсоленс. Досега съм поръчвала няколко пъти от парфюми-шоп и съм оставала доволна, но днес като се разрових видях, че Инсоленса го имат само във вариант Б.О. А на мен много ми харесва с капачката и искам този ми парфюм да си е с капачка и кутия. Та някой поръчвал ли го е Б.О. да каже без капачка ли е? Другият сайт от който поръчвам е parfum-bg.com , но там пък го нямат в никакъв вариант. Друг сигурен сайт от който да го поръчам?
Моят е от парфюми-шоп Б.О. и си има капачка-става дума за ЕДТ.Обади им се по телефона и ги питай Peace

# 697
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Много искам да си взема Инсоленс. Досега съм поръчвала няколко пъти от парфюми-шоп и съм оставала доволна, но днес като се разрових видях, че Инсоленса го имат само във вариант Б.О. А на мен много ми харесва с капачката и искам този ми парфюм да си е с капачка и кутия. Та някой поръчвал ли го е Б.О. да каже без капачка ли е? Другият сайт от който поръчвам е parfum-bg.com , но там пък го нямат в никакъв вариант. Друг сигурен сайт от който да го поръчам?
Моят е от парфюми-шоп Б.О. и си има капачка-става дума за ЕДТ.Обади им се по телефона и ги питай Peace
Същият преди време си поръчах от мегашоп - б.о., но си имаше капачка. Така че звънни и на двете места и виж цените.

# 698
  • Мнения: 9
От този онлайн магазин съм си поръчвала един път - http://www.parfumi.org/
хареса ми, но приятелка ми го препоръча....

Иначе никога не бих си купила парфюм от онлайн магаин Simple Smile

# 699
  • Мнения: 109
Здравейте - много рядко пиша, но съм редовна читателка...
Купих си от т.нар. нишови парфюми от parfumishopnet /или както там се пише/, тъй като се очертаваше един от надеждните сайтове според повечето мнения.  Първо проверих дали съвпадат кодовете на бутилката и опаковката - не. Но след това проверих парфюмите си, които са купени от Франция - там нямаше цифри на флакона или нещо съвсем различно - това го оставих. Но...баркодът започва със 7 в получения  парфюм. Ако може някой да ми помогне с инфо коя е тази държава...Френските ми парфюми до един започват с 3.
Както и да е,  пръснах си на китката, очаквайки развитието / началото беше доста термоядрено/. ХАресвам пачули, шипрови аромати, бях сигурна, че ше ми допадне. И ми допадна, но /може и да си внушавам, наистина/, не се разви - не и до пачулите..които очаквах като база. След 1 час /хайде, може би два/ на китката ми нямаше никой - а обонянието ми е доста добро. Не вярвах, че дубайците са метнали и нишовите  парфюми..ама защо не всъщност.../надявам се все пак да не е дубайски моя парфюм/
МОля някой, който притежава Мон Шери на Аник Гутал  да ми каже нещо повече. Не искам да обиждам и да плюя сайтове, просто споделям опита си. Яд ме е, защото моя приятелка доскоро беше в Париж, ама не посмях да й поръчам точно такова нешо.
Благодаря ви за изслушването  bouquet

# 700
  • Мнения: 276
Началните цифри на бардока.
70-709 Норвегия
729-Израел
73-739 Швеция
74-75-Гватемала, Салвадор, Хондурас и още няколко от сорта
746-Доиниканска република
750-Мексико
754-755-Канада
759-Венецуела
76-769 Швейцария
770-Колумбия
773-Уругвай
775-Перу
777-Боливия
779-Аржентина
780-Чили
784-Парагвай
786-Еквадор
789-790 Бразилия

В тази тема  и аз писах, че въпросният сайт ми изпрати менте, та се наложи да го връщам за моя сметка.

Последна редакция: пн, 24 сеп 2012, 23:15 от nellli

# 701
  • Мнения: 109
Благодаря за отговора. Тук баркодът започва със 711...ама хич го няма чак..
Да взема да го напиша целия - 711367513538
Нали имаше някакъв сайт за проверка, но сякаш не ми се иска съвсем да се отчайвам Simple Smile. Ще си пръскам 120 лв с досставката по няколко пъти на ден и ще си помисля сериозно дали да поръчвам така импулсивно повече.

# 702
  • Мнения: 276
Трябва да познаваш оригинала за да имаш база за сравнение. Иначе е трудно да се каже дали е менте, защото на всяка кожа по различен начин се развива и държи. Може да си е съвсем редовен.
Чукни кода в интернет да видиш какви препратки ще ти даде.

# 703
  • София
  • Мнения: 6 219
да ви призная, въпреки че съм доволна мисля точно от парфюми-шоп, не бих си купила нишов парфюм от сайт. не ми се струва, че по сайтовете им е мястото... ама това си е мое лично усещане. достатъчно аромати имам да опозная докато стигна до нишовите.

# 704
  • София
  • Мнения: 11 031
Благодаря за отговора. Тук баркодът започва със 711...ама хич го няма чак..
Да взема да го напиша целия - 711367513538
Нали имаше някакъв сайт за проверка, но сякаш не ми се иска съвсем да се отчайвам Simple Smile. Ще си пръскам 120 лв с досставката по няколко пъти на ден и ще си помисля сериозно дали да поръчвам така импулсивно повече.

Като напиша този баркод излиза това:http://www.flaconi.de/parfum/annick-goutal/mon-parfum-cheri/anni … mpaign=ad_id_2_27

Общи условия

Активация на акаунт