Отговори
# 675
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Само да кажа,че утре ще имаме превод от НОИ  Hug Hug Hug
После пак ще пиша/////

# 676
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Зелда и аз ще ходя на момолог.Никога досега не съм била  Embarassed.И моите гърди след второто раждане са много малки и едни увиснали.Ама какво да се прави,такива ще са,късно е за рекламации от страна на мъжа ми. Laughing
За спането да се изкаже.Малкия заспива към 21-21.30ч. и спи до 7-7.30 сутрин.Но през ноща се буди по някое време за биберон.Скоро мисля да махам бибата,че не е малък вече,а и си мисля че ще спи по спокойно. Peace

# 677
  • София
  • Мнения: 796
Янче ако стигне до 3 на ден ще направя международен купон с 300-400 гости  Crazy Сега се борим за 8-10 на ден с идеята да стигнем до 5-6...и е ужас #Cussing out
Йога помага почти за всичко-по-добре с йога, отколкото без  Wink За хемороиди друго много добре е да хвърлиш тоалетната хартия и да се миеш с хладка вода
Моят ММ беше на електронна цигара по едно време като реши да ги отказва и никак не му липсваха цигарите (нали има никотин вътре).  Peace Но после я загуби и пак си пропуши цигари. Казват, че намаляването било по-трудно и от отказване... Но знам ли! Аз си пуша за кеф и никога не съм била физически пристрастена (само психически - към ритуала) и мога винаги да спра (както беше при бременността или кърменето), та незнам какво им е на пристрастените... Sick
Това с водата и хемороидите е абсолютно вярно и помага много! И другото, което открих чак на втората бременност - да не се ходи с прашки!! Peace Също, да се пазиш от запек и напъване съответно, както и всякакви пикантни храни.
Да ви кажа, за гърдите на вашата възраст могат все пак и да помогнат упражнения за тези мускули, както и мазила за стягане на кожата на гърдите и деколтето. Peace Струва си да се опита! Wink
Али използва биба като сигнал, че е време за сън, както и ако се събуди през нощта. А ако много й се спи, не й давам, защото не се налага. Смятам да я ползвам бибата докато ми помага. Дария сама се отказа в един момент като реши, че е кака вече... Wink
А някой тук дали знае, ако са почнали да ти изплащат със закъснение майчинските (защото счетоводителката например е тъпа и бавна и обърква всичко Imp), дали ще ти ги изплатят накрая за колкото месеца ти се е полагало, или пак си спират от другия месец....?? newsm78

# 678
  • София
  • Мнения: 796
Аааа - забравих да кажа вчера - за красивите мъже... Ясно е, че не всеки знае кой е Васил Гюров, а и няма значение - аз само исках да видя кой какви харесва и затова реших да ви питам. Laughing
Айде, качвайте още каквито ви харесват! Много е забавно! Wink
Мария, как сте вие? (виждам те на балкона....) Peace

# 679
  • София, България
  • Мнения: 89
 Здравейте, надявам се, че ни помните Simple Smile Не сме се загубили в не дотам далечния изток hahaha   Времето все не ми достига, а като стане и по-топло съвсем няма да мога да смогвам да изчитам и тук и фейса. 

  Честит Първи Рожден Ден на всички сладки дечица! Да са много здрави и палави! С голямо удоволствие разглеждах всички снимки качени тук и във фейсбука. Всички са такива невероятни сладури  newsm03  Специално да спомена и малкия Габриел на Деси, който ми е слабост и хубаво ще го погушкам като се приберем в Загората  smile3508
 
Няколко думи за нас все пак да спомена, че покрай тези мъже дето са от вчера простнати си загубих мислите  hahaha hahaha. Малката ми Вики все още не ходи сама и яденето си е все такава мъка, както някои може би си спомнят Sad  Яде все още пасирано и всяка по-едра частица я кара да повръща ooooh! ooooh! ooooh!  Мисля си, че само тя остана от февруарчетата с манията си по гладките манджи  Crossing Arms Надявам се скоро да премине и този период  Praynig
  В къщи предпочита да пълзи и да обикаля по мебелите. Навън ако е в настроение ходим за ръчичка, но в повечето случаи е в ръцете ми и наблюдава със сериозно изражение какво става наоколо.  Свикнахме вече с живота в Баку а и се преместихме близо до две БГ семейства и излизаме често пред блоковете с децата.  Искрено съчувствам на всички мами в чужбина, които няма с кой да контактуват. Едва сега оценям какво е да живееш в позната обстановка с близки хора.
 
  Заспиването е към 21-21.30 с поне 3-4 ри събуждания, които се увеличиха напоследък заради напиращите зъбки. Макар, че не давам вода повече от веднъж нощем тя се върти и помрънква почти през половинн час и аз на сутринта съм ей така  Tired Tired Tired

 На преглед и цитонамазка ходих през октомври и всичко е ок. На мамолог мисля да отида като се приберем в БГ през март, че не съм ходила от 2 години Whistling

 За хемороидите ви чета с интерес, че и аз се сдобих с такъв и го боря с Пайлекс крем- хомеопатичен и бързо действащ.

  Накрая много благодаря за всички пожелания по повод рожденния ден на Вики  bouquet  bouquet 

 

# 680
  • Мнения: 110
Мария, как сте вие? (виждам те на балкона....) Peace

Привет   bouquet
 Да взема да се обадя.....
Ами как да сме....бива. Любо от утре го пращам на градина, че вече и той и аз сме на ръба. Малкия ще го водим утре на пулмолог да се изкаже по въпроса. И той е супер превъзбуден от Вентолина и не се трае. Иначе хърка и кашля на поразия  ooooh!
И най-накрая нещо хубаво - възстановиха ми парите!!! Не очаквах, определено.

Ами друго не се сещам....ужасно ми се спи....правя инхалации и през нощта....



Гледам нещо мъже проскате....явно пролетта наближава.... hahaha

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 14:40 от maria_m

# 681
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Мария,супер че са били коректни от банката и за кратко време.Сега и детето да се оправи ти пожелавам. Hug

# 682
  • Мнения: 186
Имам нужда от консултация - знам,че се обсъждаше, в неделя мисля да правя престъпулката, ама сега ме метнаха в трета глуха, че трябвало питката Задължителнио да е сладка, пък на мен тези козуначениете по-не ми харесват  newsm78

# 683
  • Мнения: 110
Миленка, направи си я обикновенна с една идея повече захар и като се изпече докато е още топла я намажи с мед. Другото е (което аз правих) при поднасянето на питката сложих на масата 2 купички с мед, всеки да си топи и маже колкото си иска. Иначе за самия прощъпулник правих тогава Болярската питка.

# 684
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Нашата питка не е била сладка.Сложихме купичка с мед отгоре и всеки си топеше залъчето.

# 685
  • Мнения: 115
Тинитам, напоследък се улавях, че мисля за теб, че скоро не си писала и изобщо как сте. Наде, добре сме, Росен е добре, всички сме добре де:) Кожата на мястото на изгоряното е много тъмно кафява и сякаш ще се обели. Благодаря, че ни мислиш Hug. Гледам мъже сте проснали... аз бих проснала;) ето този, любимец ми е

# 686
  • Мнения: 43
Привет, дружина!  Hug
Вчера исках да се включа, ама не можах. Голямо мрънкане пада, голямо нещо. Въобще не ми дава да седна на компа. Все иска да е в ръцете ми и оттам да бута и върлува. А снощи се сдобихме и със сополи и за съжаление няма да могат да ни сложат ваксината днес. Много ме е яд така като се проточи във времето  Close
Еспинозка, благодаря  Hug А как стои въпроса с отпуската. Трябва ли да се върнеш на работа за няколко дни, за да можеш да си я пуснеш. Помня, че предния път имаше такова нещо -работих 5 дни и после си пуснах цялата насъбрана отпуска.
Кама, и в ХИТ мелят месо  Peace
Честити ходещи крачета на Ради. Все напред да я водят Hug
Аз на гинеколог ходих към 40-тия ден след раждането, когато доктора каза, че добре са ме зашили  Mr. Green После каза като минат 2-3 цикъла, ама то още няма, та ще си почака... Grinning
Миленче, и нашата питка не беше сладка, ама то и при нас малко отбий номер стана.  И хвана флумастрите  да го правим художник, после молива, но го пусна и после вече нищо не искаше да вземе Laughing
До скоро момичета  Hug

# 687
  • Мнения: 991
Днес съм е така ...



... а в торбата:



Бобо е отвратителен, аз също ... писна ми!

# 688
  • Мнения: 4
Не съм писала от цяла вечност... И само последните две страници успях да прочета  Blush, та по никакви теми няма да се изказвам.
Какво ново при нас - изкарахме 10 ужасни дни, изпонатръшкахме се цялото семейство болни с 40 градуса Т - първо ММ, после децата и накрая и аз. От дете не съм вдигала толкова, дори не си спомнях колко е гадно... Два дни не бях в състояние да стана от леглото, добре че беше ММ да се грижи за всички ни. Децата не искаха нищичко да ядат, Рая 6 дена само на мляко, Дани и той - на кърма, един след друг и двамата по 6 дни с Т, която почти не успявахме да свалим. Но вече сме добре всички. Оправихме се, както обикновено - само с парацетамол (това по лекарско предписание)  Mr. Green.
Иначе аз ходя на работа вече на пълно работно време. На Дани му понася горе-долу, гледат се с бавачката. А, и ходи човекът от около две седмици, но питка майка му още не е замесила, ама то с тия вируси... В неделя, обещавам!
Честито на всички проходили, рожденици и на всички с поводи, които съм пропуснала (а те са много)   bouquet!

# 689
  • Мнения: 4
Юхуууууууу  wavey
Аз утре ще получа превод за цееееели 3 дена и вече се чудя дали ще смогна да ги похарча  Laughing ама много смешно се смее тази емотикона  Joy
Днес ни сложиха четвъртия прием на Синфлорикса. Да минават вече тези имунизации, че са ужас  Tired
Не ме питайте как се добрахме до болницата, тук отново положението е бедствено и за пореден път тази зима сме затрупани... аман вече  ooooh!
Бобчооооо стархотна ходеща кукла си имаш  Heart Eyes много е стабилна  Peace да са ѝ честити ходещите крачета и все напред да я водят  Hug
Мари  Hug бях сигурна, че ще ти върнат паричките  Peace а за Мърко толкова ме е жал  Tired горкото детенце, измъчи се с тази кашлица  Tired да минава вече, че всички да си отдъхнете  Hug
Еспиноза браво на Соня  Hug
Тинитам все едно за моето дете си писала, ама нали са ни астралчета мъниците  Crazy и за гладко пасираната храна си приличат. Гриза всякакви работи, но манджорето трябва да е гладко пасирано и всяко останало парченце се изплюва моментално  bowuu И това ще мине  Peace Аз ти казвах вече, но пак ще повторя, че като си дойдете в България март месец задължително пробвайте този сироп Апетон. При нас има невероятен ефект  Peace
За гинеколога и аз да се изкажа - ходих 40 дена след раждането на задължителния преглед и сега си чакам цикъла за да си направя изследвания. Гинеколожката тогава ми каза, че след 6 месеца ще ме чака да ми слага спирала, без изобщо да сме говорили за това и напоследък все по-често се замислям какво да предприема  Thinking Не помня дали сме го коментирали, но ще съм благодарна ако споделите методите ви за контрацепция  Crazy
Пчеличке не оздравя ли Бобо  newsm78 или сте подхванали мрънкаща серия  Tired
Светле честито прохождане на Дани! Да крачи смело напред  Hug ужасна гадост с тоя вирус, добре че вече е зад гърба ви  Hug

Упс, спирам до тук, че спящия красавец се събуди  Party

Общи условия

Активация на акаунт