The Vampire Diaries - Welcome to Mystic Falls, Originals! (Тема 23)

  • 35 537
  • 723
  •   1
Отговори
# 540
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Когато ходехме на лекции, пишехме на ръка, това което преподавателят диктува или обясява. После си купуваш учебници и учиш от учебниците плюс лекциите. Като мине сесията си по цели нощи на дискотека и купони. Честно, изобщо не ми е липсвал интерета. Като мине сесията и можеш с дни да не се прибираш в квартирата, пък какво ли остава да се забия вкъщи пред компютър , вместо да изляза на дискотека с приятели или с някое готино гадже, ама истинско, а не виртуално .  

Аз правя абсолютно същото, с тази разлика, че всичко се пише на компютър. Не си представям как се вземат данни за рейтинги, как се правят проучвания за телевизии и медийни корпорации в САЩ без интернет и компютър. Иначе за писането, ученето и излизането няма особена разлика Simple Smile



Или вече е въпрос а навик и на времето , в което живеем. Преди години студентите като са учили тези специалности как са успявали и без интернет ?
За мен интернетът сега е само за забавление, след работа. И аз не мога да си представя сега да съм без мобилен телефон, но преди, когато нямаше такива телефони, явно може . Така сме свикали сега и всичко е за наше улеснение. Но лошото е , когато се стигне до вманиачаване и зависимост от компютъра. А то няма възрастова граница за това. #Crazy

Последна редакция: сб, 25 фев 2012, 00:36 от _Buffy_

# 541
  • Мнения: 2 919
Успявали са с книги и библиотеки, само че данните им вече са били остарели а и надали са писали в световен мащаб, както аз примерно сега. И светът е по-различен, много по-глобализиран.

# 542
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Безмислено е да спорим. Зависи кой каква специалност учи и на кой за какво му трябва нета.  За моята специалност най- много ми трябват книги, по- точно учебници и библиотеки и и не научиш ли основите от книгите, а тези неща ги няма в нета, нищо не става. Така че пак казвам - зависи кой какво учи. Ако учиш Комуникации или Информационни технологии много ясно , че не може без нет. Но за хуманитарните науки не е точно така.

# 543
  • Мнения: 2 919
Безмислено е да спорим. Зависи кой каква специалност учи и на кой за какво му трябва нета.  За моята специалност най- много ми трябват книги, по- точно учебници и библиотеки и и не научиш ли основите от книгите, а тези неща ги няма в нета, нищо не става. Така че пак казвам - зависи кой какво учи. Ако учиш Комуникации или Информационни технологии много ясно , че не може без нет. Но за хуманитарните науки не е точно така.

Масови комуникации, вече 3та година журналистика. Съгласна съм с теб, ако учиш икономика, финанси се справяш и без него, също филологии, стопански науки и др. Но аз просто не мога, така работим.

Иън и Нина пристигат в Ел Ей, от различни места, затова не са заедно - http://twifun-bg.com/?p=181958

Иън в Ел Ей http://twifun-bg.com/?p=182042

# 544
  • Мнения: 0
ЕЕЕЕЕ, А стига де,пак ли го изпуснах  Иън #Cussing out .... да взема да ида до хотела Sunset утре вечер, може да се вясне  newsm78 .

# 545
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Преди малко си подреждах дисковете и попаднах да 8 серия от 2 - ри сезон. Роуз каза на Елена, че Катрин е била първата двойница на Петрова, това го бях забравила. Илайджа не знаеше, че Катрин е имала дете преди да стане вампир и затова преди да види Елена каза, че Катрин не била последната от рода си . Сега Елена е втората двойница на Петрова, чиято кръв става за заклинанието . Чудя се защо точно трябва да е кръвта на Петрова ? И по- точно на оригиналната, най- първата Петрова ?  Каква е била тя ? Била ли е най- обикновен човек или е била нещо свръхестествено ? Този въпрос не би трябвало да остава неразгадан. Може би след 100 - 200 серии ако имаме късмет ще ни срещнат и с нея / поне кадър от миналото / . Ако спазят книгите и Елена стане вампир , то значи няма да има повече Петрови и двойници и Елена ще е последната от рода си . А би било интересно да оставят вратичка, ако след време решат да направят Spinn-off  или някакво продължение .

# 546
  • Мнения: 2 919
yonova вчера са пристигнали, за Оскарите са там, ходи да дебнеш Simple Smile

Бъфи до сега няма нищо общо с книгите, там дори няма двойници, не знам за какво спазване говориш. Петровата не са казвали нищо за нея, просто с нейната кръв е направено проклятието и затова кръвта на нейните двойници го разваля. В този сезон няма да видим нищо за нея. Може би в другия Simple Smile

# 547
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Когато ходехме на лекции, пишехме на ръка, това което преподавателят диктува или обясява. После си купуваш учебници и учиш от учебниците плюс лекциите. Като мине сесията си по цели нощи на дискотека и купони. Честно, изобщо не ми е липсвал интерета. Като мине сесията и можеш с дни да не се прибираш в квартирата, пък какво ли остава да се забия вкъщи пред компютър , вместо да изляза на дискотека с приятели или с някое готино гадже, ама истинско, а не виртуално .  

Както ти е казала Йо,всичко си е така,както е било преде с тази разлика,че като ти стане нещо скучно,можеш да убиеш малко време в интернет Crazy Иначе,лекции,упражнения,излизания не са били проблем  Wink Peace Да не казвам,че трябваше да купувам, учебник за 70 лева,за да те пуснат на изпит...та да спечелят парички,едва ли скоро,ще минат на електронни такива Crazy Дори ще бъде някво странно да уча от компютъра,щото като седна и се забравям...та по-добре всичко на ръка и от учебник Simple Smile

# 548
  • Мнения: 74
Когато ходехме на лекции, пишехме на ръка, това което преподавателят диктува или обясява. После си купуваш учебници и учиш от учебниците плюс лекциите. Като мине сесията си по цели нощи на дискотека и купони. Честно, изобщо не ми е липсвал интерета. Като мине сесията и можеш с дни да не се прибираш в квартирата, пък какво ли остава да се забия вкъщи пред компютър , вместо да изляза на дискотека с приятели или с някое готино гадже, ама истинско, а не виртуално .  

Както ти е казала Йо,всичко си е така,както е било преде с тази разлика,че като ти стане нещо скучно,можеш да убиеш малко време в интернет Crazy Иначе,лекции,упражнения,излизания не са били проблем  Wink Peace Да не казвам,че трябваше да купувам, учебник за 70 лева,за да те пуснат на изпит...та да спечелят парички,едва ли скоро,ще минат на електронни такива Crazy Дори ще бъде някво странно да уча от компютъра,щото като седна и се забравям...та по-добре всичко на ръка и от учебник Simple Smile
Аз съм магистратура-дистанционно обучение и имам материали, които са качени в интернет и до тях достигаме с индивидуални профили, единствено след платен семестър. Много ми е трудно да уча от тях и затова ги ползвам само при решаването на тестовете и така уча най-важното от тях. За книга не ми пречи да чета от компютъра, но за учебника е друго. То не е ли да си подчератеш нещо да си водиш записки по страниците.
Май с това обучение доста се отдалечихме от темата за секси вампирите.

# 549
  • Мнения: 21 331
mili4ka88 Поздравления,момичета стискайте палци и на мен за утре,и аз имам изпит,да видим какво ще направи завзетата ми от Демон(и) глава  Mr. Green

Хмм... утре е събота.Тогава ли имаш изпит или в понеделник. newsm78
Утре,и другата събота и по-другата и така до 18-ти март

Малее ужас.Хич не ти блазя.Бог да ти е на помощ. Weary
Взех го,имам 6,секси Иън Heart Eyes  Mr. Green

Последна редакция: сб, 25 фев 2012, 18:24 от малката лисичка

# 550
  • Мнения: 2 919
На нас всичко ни е електронно. Цели учебници качени нямаме, но оценяване, материали от преподаватели, лекции, презентации, всичко.

# 551
  • Мнения: 442
yonova вчера са пристигнали, за Оскарите са там, ходи да дебнеш Simple Smile

Бъфи до сега няма нищо общо с книгите, там дори няма двойници, не знам за какво спазване говориш. Петровата не са казвали нищо за нея, просто с нейната кръв е направено проклятието и затова кръвта на нейните двойници го разваля. В този сезон няма да видим нищо за нея. Може би в другия Simple Smile

До колкото аз разбрах, са използвали първата Петрова, защото Илайджа и Клаус са били влюбени в нея, и Естер я е отвела, а после са пили нейната кръв, тоест я е убила, за да не се скарат двамата братя.

# 552
  • Мнения: 74
Малката лисичка, честито Simple Smile Дано и следващите да ги вземеш така Simple Smile.

# 553
  • Мнения: 21 331
Малката лисичка, честито Simple Smile Дано и следващите да ги вземеш така Simple Smile.
Благодаря   bouquet
Демончето ми носи късмет  Crazy

# 554
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да Ви попитам нещо: Как мога да си сложа мърдаща картинка в описанието? Цял ден се мъча, ама не става. HELP!  smile3518 Слагам картинката, но после тя замръзва, ако някой ми каже ще съм му много благодарна. newsm17

Общи условия

Активация на акаунт