Вино- какво да изберем?

  • 24 460
  • 113
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 039
Българско вино, изба Меди валей  Peace

# 76
# 77
  • Мнения: 3 242
Eдно от любимите ми вина е Chocolate block, Южноафриканско вино микс от Grenache, Syrah, Cinsault, Cabernet Sauvignon и  Viognier.

# 78
  • Мнения: 106
Хубави вина са Амароне и всички на Катаржина. Още по-евтини добри има на Старосел.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 010

Напомням, че говорим само за "първо вино".
И за български изби.

П.П. Както казва един мой приятел, няма причина да купуваме чуждо вино, когато ние сме тези, дето измислили виното... Simple Smile

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Задължително ли е да е българско? Rolling Eyes

# 81
  • София
  • Мнения: 1 010

Simple Smile Аз лично предпочитам да е българско.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Тогава аз съм дотук.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 010

Кофти патриотизъм ме е обзел...

А и ми харесват някои български вина.
За разлика от средно скъпи в Париж (на почерпки, не помня етикети).

# 84
  • Мнения: 3 242

Напомням, че говорим само за "първо вино".
И за български изби.

П.П. Както казва един мой приятел, няма причина да купуваме чуждо вино, когато ние сме тези, дето измислили виното... Simple Smile

Няколко пъти купувам български вина и не останах очарована Wink за домашното съм съгласна, но купешкото е киселоч...
Предпочитам австралийски или южноафрикански вина. Ненадминати са ! Wink

# 85
  • София
  • Мнения: 1 010

Домашно - само русенско съм опитвала хубаво.

# 86
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ей това бг. Шато Коларово - Мерло 2009

# 87
  • София
  • Мнения: 4 878

В момента пия Каберне Магура и много ми харесва, а не го бях дегустирала досега.

# 88
  • София
  • Мнения: 11 736
Сега си ще си сипя чаша Cabernet Sauvignon TT 2009 изба  Харманли. Много от червени вина не разбирам, но това е хубаво. Но ми харесват белите и  по точно Vinho Verde Portugal, намира се и по нашите магазини. Много е приятно.

# 89
  • Мнения: X
Я да питам аз разбирачите, че аз съм консуматор с някакви претенции и ценител, но не повече от това.
Лятоска собственичката на Queens Winery house ми подари ето това:

без да ме познава, щото ми хареса червените обувки и каза, че това било вино за кокетки и трябвало да си го отворя на сладки приказки с приятелки.
Още чакам този момент, но докато се върнат тези приятелки, които чакам, има много време. Сега ме гложди някакво любопитсво дали наистина е добра тази комбинация на вино с мед. Някой пробвал ли е вината на тази изба и как ги намира?

Общи условия

Активация на акаунт