да го питам ли

  • 15 182
  • 150
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 18 163
с риск да те  обидя, ама ти за какво още питаш другите

Сверява си часовника. Wink

# 106
  • Варна
  • Мнения: 289
Колкото по-резервирано се държиш, толкова повече ще предизвикаш интерес сега.За това си трай ако искаш да се случва нещо за напред.В противен случай е досадно, дори да е без значение, впечатлението е лошо.

# 107
  • Мнения: 6 929
Никога не бих питала някого, независимо мъж или жена, защо не се е обадил. Особено ако пък е някой случайно срещнат познат, с който прехвърчането на искри е само може би в моята глава на отчаяна съпруга.... толкова е смешно и унизително.....Виждала съм такова нещо и е доста смотано.
ТЯ: здравей, как си, ти не се обади вчера, а аз бях много изморена
ТОЙ: здрасти, извинявай ама моите чужденци заминават днес и ме побъркаха
ТЯ: ок, като си свободен ще се обадиш но ми свършва ергенството утре

А, пък да седя с телефон в ръка 45 минути това вече е за 6-Б  ooooh!

# 108
  • Мнения: 1 288
Теглиш му една и напред. Дори и за едното си е нужна коректност. Като не спазва правилата на играта - шут.

# 109
  • Мнения: 64
Жена на 39г. и задава такъв въпрос! Разбирам, защо не се е обадил. Simple Smile

# 110
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Какво стана - пита ли го?

# 111
  • Варна
  • Мнения: 2 270
няма никакво оправдание Sad
преди малко ми писа, че понеже бил зает до 22.10, а не до 22.00 както си мислел по-рано и бил уморен затова не се обадил
еми, прави сте. няма какво да се пита и да се мисли
оставям го да се оправя с умората си
имам и други ....занимания
незнам защо му отделих толкова време Grinning

Ето го обяснението му. На мен ми е интересно понататъшното развитие на историята. Дали ще ни я разкажат?  Party

# 112
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Ааа, домързяло го, според мен. Мисля, че много вероятно да има продължение. Grinning

# 113
  • Мнения: 75
всичко е наред Grinning изяснихме си нещата.
доста от потребителките са мнителни, но предполагам това е до характер.
всъщност ми беше сгрешил телефона -видях есемесите, които  ми е написал и затова по подобие на мнителните  ни съфорумки ми написа тези измишльотини на ел. пощата, че бил уморен.
сигурно и него го е посъветвал някой да си вири носа и да се държи резервирано за да предизвика интерес.
за всеки случай предпочитам прям разговор пред фасони. това е развитието. вече си имаме телефоните.   

# 114
  • Варна
  • Мнения: 2 270
Я пак ?  Grinning
Защо е трябвало да ти пише, че е уморен?

# 115
  • Мнения: 2 161
Я пак ?  Grinning
Защо е трябвало да ти пише, че е уморен?
Може да е правил 12 часов секс. Ти няма ли да объркаш номера след 12 часов секс?

# 116
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Видяхте ли, че ще има бамкане ...
Томки неверващи.

# 117
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
ако е мъж на място той сам ще ти каже и без да питаш.
Ако е л...о и да питаш пак ще те излъже.
Така че по-добре си спести питането
+1 Peace

# 118
  • Канада
  • Мнения: 264
всичко е наред Grinning изяснихме си нещата.
доста от потребителките са мнителни, но предполагам това е до характер.
всъщност ми беше сгрешил телефона -видях есемесите, които  ми е написал и затова по подобие на мнителните  ни съфорумки ми написа тези измишльотини на ел. пощата, че бил уморен.
сигурно и него го е посъветвал някой да си вири носа и да се държи резервирано за да предизвика интерес.
за всеки случай предпочитам прям разговор пред фасони. това е развитието. вече си имаме телефоните.   

Браво, дано да се окаже сполучлив избор.

# 119
  • Мнения: 3 447
Какъв сполучлив избор бе, да не си избира годеник? Дърта кобила без забележки към мъжа си се чуди къде да се начеше, щото "обичала да го прави и с други мъже". Аман от курви, както се казваше в един виц  Tired Интересно ако темата беше пусната от мъж дали пак щеше да има този палаво-насърчително-съзаклятнически тон.

Общи условия

Активация на акаунт