да го питам ли

  • 15 183
  • 150
  •   1
Отговори
# 120
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
хахахахах щеше да е оплют, пребит, кастриран и пратен да се обеси естествено.

# 121
  • Мнения: 2 448
Интересно ако темата беше пусната от мъж дали пак щеше да има този палаво-насърчително-съзаклятнически тон.
Разбираше, че щеше, защото нямаше да е пусната в този женски форум.  Laughing

що се ядосваш, Дона, не виждаш ли че се пързаляме, за да не ни ръждясат кънките

# 122
  • Мнения: 3 447

що се ядосваш, Дона, не виждаш ли че се пързаляме, за да не ни ръждясат кънките
Ми щото не ми е смешно, долнопробно и гнусно ми е  Rolling Eyes

# 123
  • Мнения: 21 756
  ти пък намери къде да питаш такова нещо, тука всички са светици.

# 124
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 743
Какъв сполучлив избор бе, да не си избира годеник? Дърта кобила без забележки към мъжа си се чуди къде да се начеше, щото "обичала да го прави и с други мъже". Аман от курви, както се казваше в един виц  Tired Интересно ако темата беше пусната от мъж дали пак щеше да има този палаво-насърчително-съзаклятнически тон.

Е просто няма как по-добре да го кажа  Grinning

Не Iris04, аз не си мисля, че са светици, даже собствения си ореол свалям отвреме-навреме, за проветрение на мозъка. Ама това що да пречи да смятам, че такъв тип поведение е гнусно и долнопробно?

# 125
  • Канада
  • Мнения: 264
Темата си беше забавна отвсякъде.

Според мен е излишно да се дават личностни характеристики...

# 126
  • Мнения: 571
Аз чакам "ох" "ах" и лавини да се образуват,а те наШте още се разбират.Егати.За 2 седмици си размениха телефоните.А уж щеше да е само чук и чао newsm78
Никого не обвинявам-като е решила да си прави вЕтер с нов вентилатор си е нейна работа.Но пък Дона е казала това,което аз не смеех,че да ми скочите,че съм консерва.До сега нико друг освен нея не написа ясно какво мисли-а според мен голяяяма част от форумките мислят същото Peace

# 127
  • Канада
  • Мнения: 264
Аз не мисля така.
Избягвам да коментирам нечии поведение, без да съм запозната с детайлите.
Дори и да съм запозната с детайлите, не ми се коментира. Губене на време е.

Откакто 35 годишната ми приятелка заряза готиния си мъж, за да си ляга с 68 годишен дърт евреин , и взе че й му роди дете,  спрях да давам характеристики.Дори и да си помисля нещо за някого, налагам си контрол и спирам.
 Twisted Evil

# 128
  • Мнения: 1 288
Аман от нравоучителни слова и хора, дето знаят как другите да си живеят живота.
Никой не ви пита какво смятате за поведението на авторката, има си зададена тема, ще се придържате към нея и ще си запазите критичното мнение и коментари за себе си.

Една и съща всеки път.

# 129
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 743
Карате ли ми се нещо, госпожо  Grinning
Аман от такива, дето ще ми казват дали да напиша това, което мисля  Grinning
След като на жената не й пука да изтипоса личната си информация, едва ли ще й дреме от нашите коментари.
А и си е съвсем по темата - най-вероятно и на въпросния несериозник нещо в нея не му е било по вкуса, щом я е отрязал по тоя тъпашки начин.

# 130
  • Мнения: 1 288
Не съм "госпожа" и на никого не се карам.
Личната информация е "изтипосана" по съвсем друга причина (и май имаме различно тълкувание на "лична информация") и не е приемлив довод, за да се изкаже мнение от такъв характер.
Дали си по вкуса на някого няма отношение по това, дали си к*рва и с леко поведение. Ако си направиш труда да прочетеш назад, ще разбереш, че не се е случило точно това. Но явно се дават и мнения, окачествяващи нечие поведение на база оскъдна информация, което още повече компрометира източника им. Wink

# 131
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 743
Нужно ли беше всички да знаят, че е омъжена?
Иначе донякъде имаш право, първосигнално е да се говори така,
още повече, че може би най-вероятно ако моя близка е в тази роля, ще се помъча да й намеря някакво оправдание... Ще прочета пък, за да видя какво имаш предвид, от това което разбрах си е просто една най-плоска заигравка.

# 132
  • Мнения: 1 288
Не ме разбирай погрешно, нямам против личното мнение, но съм далеч от това да бъда обществен съдник, нито целомъдрен изобличител на нечии брачни грехове. Не се имам достатъчно идеална за това, даже хич.

# 133
  • София
  • Мнения: 672
Вече няма смисъл да се отговаря на зададеният въпрос. Имам въпрос към авторката на темата: помни ли, че има публикувани снимки на себе си и децата си в предишни теми? Необяснимо за мен е да афишира публично какво и с кого иска да го прави, а от предишните и постове да става ясно от къде е и коя е всъщност, как се казват децата, кога са родени... Не давам оценки за нечие поведение, но този мъж и деца ги познават...

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 15:48 от aYnaT

# 134
  • Мнения: 21 756
  Ееее, айде сега ще я разследвате коя е и морална ли е... Ама хак и е - пускат ли се такива теми във форум за майки с деца, стожер на моралните устои на българката Laughing

Общи условия

Активация на акаунт