да го питам ли

  • 15 185
  • 150
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 571
Щом като е пуснала темата не и пука,разбира се Peace
А пък ако и мъжа и е наясно с някои нейни забежки какво лошо да има.Нека пита жената Peace

# 136
  • Мнения: 1 288
Колкото има вероятност да бъде разпозната, толкова има вероятност и да не бъде.

# 137
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 743
  Ееее, айде сега ще я разследвате коя е и морална ли е... Ама хак и е - пускат ли се такива теми във форум за майки с деца, стожер на моралните устои на българката Laughing

Това вече стана от банално по-банално  Grinning

Наистина вероятността е 50 на 50, обаче - винаги съм си го мислила - четат много хора, не е опасно само мъжа ти да попадне - съседки, братовчедки... не знам, за мен това е излишна показност.
Логично е, че нито ми дреме, нито имам право да определям моралните устои на някой, просто първосигнално отчитам за тъпо да изпляскаш нещо от този сорт, както някоя би обсъждала покупките или новата си прическа. Все едно някой наистина може да знае каквво му е на онзи в главата, и какви са въобще съпътстващите обстоятелства. Просто прекалено позьорско ми се струва.

# 138
  • Мнения: 21 765
  В интерес на истината и аз го считам за тъпо,  главно поради факта, че жена на тази възраст определено знае да се обади ли, или не, а не задава въпрос, по-скоро подходящ за тийн форум на място, озаглавено "Съпруга и майка" Laughing
  Но може пък да е искала да се похвали жената, или пък да се представи за особено разкрепостена, а пък ние , тоест вие, я наричате каква ли не, и сега няма да разберем края на историята.

# 139
  • Мнения: 2 457

  Но може пък да е искала да се похвали жената, или пък да се представи за особено разкрепостена, а пък ние , тоест вие, я наричате каква ли не, и сега няма да разберем края на историята.
За кое да се похвали, че някой не иска да си направи труда дори да я изчука? Та това за хвалба ли е... Whistling

# 140
  • Мнения: 1 288
Явно си нямате на идея колко на някои хора са им по-важните малките мръсни игрички, отколкото изчукването.

# 141
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Никаква.
Разкажи.

# 142
  • Мнения: 1 288
Някои хора така обичат - да ги търсиш, да демонстрираш, че имаш нужда от тях, да те оставят да висиш. Опияняват се от това.

# 143
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Разбирам.
Май е типично е за нежния пол.
Затова е била объркана дамата.

# 144
  • Мнения: 2 592

  Но може пък да е искала да се похвали жената, или пък да се представи за особено разкрепостена, а пък ние , тоест вие, я наричате каква ли не, и сега няма да разберем края на историята.
За кое да се похвали, че някой не иска да си направи труда дори да я изчука? Та това за хвалба ли е... Whistling

 Joy Joy Joy

# 145
  • Мнения: 2 448
Какви игрички, нали стана ясно, че е просто недоразумение заради сгрешен телефонен номер.

# 146
  • Мнения: 1 288
Какви игрички, нали стана ясно, че е просто недоразумение заради сгрешен телефонен номер.

Да, да, извинетИ, улисах се в частни случаи. Mr. Green

Лабрадор, и за мъжката част не е чуждо такова поведение.

# 147
  • Мнения: 571
И в крайна сметка направиха ли и шпионката попски ръкав или още се разбират Thinking

# 148
  • Варна
  • Мнения: 2 271
В крайна сметка.... едва ли ще ти отговорят.   
Мен ако питаш, вече са консумирали страстта, нищо че е курвенско.  Grinning

# 149
  • Мнения: 571
Абе да има лИбоФ.Курвенско,курварско....дреме ти на шмайзера.Важното е кеф да пада на парцали Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт