Трепнат нашите сърца, на 4 стават ОКТОМВРИйските деца

  • 68 829
  • 309
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 2 082
Там събираме миниатюрните колички, с които играе в момента. Но те са с големината на  капачка  Mr. Green

Останалите са в ето такава етажерка, по вид:

# 211
  • Мнения: 23 460
Aз ги прибирам в пластмасови големи кутии, в Айко гледах доста красиви на приемливи цени.По принцип има много хубави твърди текстилни кутии на различна тематика:

http://www.mytoys.de/catalog/search?query=sitzhocker&submit. … 40&sugg=false

Meн тези Икейските органайзери много ме кефят:

http://images.fanpop.com/images/image_uploads/ikea-children-s-ro … 53438_350_450.jpg

Последна редакция: чт, 29 ное 2012, 20:33 от ДХ3

# 212
  • Мнения: 123
Здравейте , момичета. Аз съм от тези мами , които нямат навика  да следа в сайта какво се случва, просто време не ми остава . Всички сте пораснали , вече сме по на 3 години и кусур. Големи ,бърборещи, не млъкващи, пеещи и т.н.  Само нерви и търпение да има човек, но си заслужава, като го гушнеш  е толкова мило, нежно и невинно .  Видях , че има въпрос относно тоалетната и справянето с проблема, нежеланието да ходи там. Моя син(това е баткото)имаше такъв проблем, по 2-3 дни не ходеше , а накрая се изнервяше и казваше , че го боли, той и късно проговори, че да го разбера какво  го притеснява. В случа ми помогна госпожата в градината частично, обясни на детето какво имаме вътре, храната влиза през устата, предвижва се по едно тунелче и през стомахчето остава на- полезното и всичко друго излиза през друго тунелче от дупето. Та основния проблем  при някои деца(по често момчета) ,е че смятат че това нещо си е тяхно и не си го дават, само трябва да им обясним по детски , достъпно какво става в нас Simple Smile. Хубаво е да има някои който да даде ръка в такива моменти. Друго нещо, което  опитах , но то беше за имунитета, а помогна и за раздвижва перисталтиката,  Медицинска дъвка, казва се още и "Мастикс" . Не вреди, може само да помогне, същото помага и за нощни напикавания. Повтарям , не вреди.
Не съм изчела всички постове, мога дам предложение за подарък за малчовците, комплект спално бельо(чаршафи) с Маккуин.  На децата им е кеф  да спят в тях, когато са им фенове, разбира се;) !
 Хубав ден от мен

# 213
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Здравейте и от нас със Сами, отдавна не съм писала, че от работа няма време, но пък ви чета.
Сами е добре, расте, бърбори, сега сме на тема книжки, постоянно четем.
За Коледа купихме това:
http://www.toysrus.ca/product/index.jsp?productId=11322665
защото той обича компютри и игри, а за детската градина - радиоуправляема кола, защото там не може да се носи какво да е, а каквото ти кажат: тази година е кола за момчета, барби за момичета.
Надявам се да прекарате една вълшенба Коледа и всички да са здрави  Praynig

# 214
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Ние още сме в чуденка за подарък
игра не може да го плени, та той играе на xbox360 на 42'' плазма
коли имаме колкото са средно голям магазин
лего с коли също
голямо мислене му пада

Ендира, страхотна етажерка откъде и колко струва?

Онли, мерси за съвета, с пробиотиците проблема се реши за 2 дена!


# 215
  • София
  • Мнения: 2 082
Ендира, страхотна етажерка откъде и колко струва?

От Лидл. Но я взех миналата година, мисля че няма вече такива. Струваше около 30 лв.

# 216
  • Мнения: 76
Здравейте,
аз за подарък взе детски фотоапрат - ето този http://www.elc.co.uk/Digi-Cool-Plus-Camera/131383,default,pd.html, защото Мия сега се изживява като фотографка и вече изпочупи нашия фотоапарат. Мисля, че много ще се зарадва. Другото е раницата на Дора Изследователката, самата Дора и Буутс. Тя им е страшна фенка.
За органайзерите аз си купих от Икеа  кошовете от плат и висящите от тавана - едни мрежести и съм много доволна и децата също всичко слагат и вадят от там.
Весели празници и да сте много здрави и щастливи.

# 217
  • Мнения: 23 460
  Медицинска дъвка, казва се още и "Мастикс" . Не вреди, може само да помогне, същото помага и за нощни напикавания. Повтарям , не вреди.
 
Калиии,добре завърнала се.
Ние пак сме болни и затова не остава време да вляза.
Каква е тази дъвка и как точно помага за напикаването?Саши още не може да се стиска,докато спи и сме си с памперс. ooooh!

# 218
  • София
  • Мнения: 969
Весели празници на вас и вашите семейства  Hug
Всички дечица ще получат най-хубавите подаръци тази Коледа.
Много целувки и прегръдки от нас  Hug

# 219
  • Русе
  • Мнения: 511
Честита нова година, мили майчета и дечица!

Желая ви много здраве, топлина и любов в семейството, безгрижни дни, щастливи мигове, успехи и много усмивки!!! Hug

# 220
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
честита нова година!
нека 2013 бъде изпълнена с повече щастливи мигове и по-малко болести и грижи!

# 221
  • София
  • Мнения: 969
Честита Нова година и от нас
Нека тя ни донесе много здраве, повече щастливи мигове с мъниците, много любов и разбирателство в семействата.

# 222
  • Мнения: 1
За много години, мамчета и дечица! Желая ви една прекрасна година, изпълнена с много радост, щастие и любов; да има по-малко болести и притеснения и повече усмивки!

# 223
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Здрава и щастлива нова година на всички октомврийчета и техните семейства!

# 224
  • София
  • Мнения: 1 197
Здравейте и за много години  bouquet
как са децата? как изкарахте празниците? дядо Коледа зарадва ли всички?
ние попътувахме като по обичай за празниците. Яна празнува първия си рожден ден леко болна и в кола Crazy
Дядо Коледа донесе пак една камара играчки - чаветата са доволни, а ние имаме нужда от още една стая само за играчките. безсмислено много са Rolling Eyes Ого преди Коледа много ни затрудни с подаръците, каквото и да го питаме всичко си имал ... което от една страна е така, от друга не съвсем. скромен е това много ме радва, дано не успеем да го развалим Praynig ходи на градина, мъкне болести в къщи и като се занижем всички докато последния се оправи вече имаме нова Crazy важното е че му харесва, имаме и плюсове от там. няма как всичко е така с хубави и лоши страни.
желая Ви една щастлива, слънчева и усмихната година, пълна със здраве, късмет и успехи, сбъднати мечти и много нови и само и много хубави новини Peace Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт