Трепнат нашите сърца, на 4 стават ОКТОМВРИйските деца

  • 68 746
  • 309
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 23 195
За много години и от нас!Всичко най-хубаво ви желая!!!
Ние сме ок,Саши ходи на детска до обяд,не иска да спи там.Но пак съм доволна,че общува с деца.
Нищо ново под слънцето,Децата не слушат,аз им се карам и така...))))

# 226
  • Deutschland
  • Мнения: 186
За много години!
При нас всичко е нормално.Виктор ходи на градина без желание,макар че ходи от 5 месечен ...
Малкия е болен със сополи и кашлица(Вики ги донесе от градината).Аз издивявам в къщи по цял ден.
Новото при нас е,че до юни трябва да се изместим от квартирата.Сега търсим къща да си купуваме.Малко ни е страх от такава стъпка в тези кризисни времена,но тук наемите хвърчат постоянно нагоре.Май ще ни е по-изгодно да изплащаме заем.

# 227
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте и от мен,

За много години, живи и здрави.

И моите са на градина, аз сега съм малко "майчини вълнения", покрай записването на каката за училище, та малкия ми е по- на заден план. Иначе от този месец почва да ходи на футбол, плуване и английски. И да си похваля порасналото момче - вече кара колело без помощни колела, неволята учи Simple Smile, след като му се изкриви едното помощно, и то от големите колела, не от малките.

диваненце,  успех с каквото и да сте решили да правите. Наистина е по-добре да се изплаща заем, отколкото наем, без нищо. Въпреки че аз сега изплащам нова кола на лизинг и сега зимата покрай останалите сметки доста нанагорно ми идва, ама като съм се хванала вече.

# 228
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Диваненце, разбирам те напълно. И ние сме на този хал, даже вече харесахме къща и направихме оферта. Но сега почва да ме е страх, че се заробвам с ипотека за 25 год  ooooh!

# 229
  • Мнения: 23 195
Диваненце, разбирам те напълно. И ние сме на този хал, даже вече харесахме къща и направихме оферта. Но сега почва да ме е страх, че се заробвам с ипотека за 25 год  ooooh!
Mdammmm...ипотеките са голямо дърво!Особено в България.

# 230
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Къщата, която купуваме (приеха ми офертата) е 250 000$, което е към 1000-1100 на месец. Като се има предвид, че наемът ми сега е 780, не е голяма разликата. Но си е камък на шията...

# 231
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Ние търсим нещо до 100 000 евро.Изплащането заедно с месечните разходи ще е около 1000 на месец .Това е с около 250 повече отколкото плащаме сега за наем.Доста ни е шубе защото тук не е като да имаш имот в България.Отговорността е доста голяма.Но мислим да рискуваме защото в близките години не мислим да се прибираме в родината.

# 232
  • Мнения: 50
Здравейте и то мен ,за много години ,живи и здрави всички .
 Късмет момичета в купуването на къщи ,много да сте щастливи Simple Smile
 При нас има нещо ново изкарахме шарка Варицела ,но вече сме добре ,е заразихме и племенницата и зет ми , с една дума всички които не бяха болни вече са Simple Smile.Но иначе ходим на градина и то с желание ,а аз на работа ,но да Ви призная май вече ми се иска да си имам още едно бебче ,това си пожелах за тази година дано да ми се сбъдне Simple Smile)))

# 233
  • Мнения: 23 195
Късмет ,момичета,в имотните действия. Hug
Мимииии,радвам се,че вече сте добре ,има бум на варицела тази година.Моя съсед се разболя и едва оцеля,вкараха го в болница.Аз пазя много Саши  от варицела заради асмата.Говорихме с пулмолола му,че не е добре на този етап да боледува от болестта,след 5-6г. ще е по-укрепнал, и дано и астмата да е в затишие.
При нас нищо ново.Малкият ходи на градина,но до обяд.Доволен е така,а и на мен ми е ок.Общува с деца,после си играе и почива у дома.Все още спи с памперс нощем,денем успява да стиска.Не иска да заспива сам или в неговата стая.Баща му има голяма вина за това.)))Иначе бърбори,не може да му затвориш устата.Всичко знае,разбира и е голям хитрец,никога не се минава.)))

# 234
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Деси дано не се разболявате повече от нищо.
Мими,ваксина слагахте ли против шарка.Тук слагат на годинката,но аз я отказах заради многото странични ефекти.Сега бебето изобщо не съм го ваксинирала за нищо.

# 235
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
нещо много замряла темичката, та да я раздвижа малко.
Да си похваля юначето, че вече прави първи опити за самостоятелно каране на ски. Няма търпение пак да ходи на планината. На моменти завива сам, иначе ако не успее се свлича по дупе, но пък се спуска смело надолу по пистата. Явно подобно на кака си ще бъде спортна натура. Иначе в градината за момента ходи на футбол, чакаме отново да разрешат плуването и почва и това.
Целувки на всички октомврийчета  Hug

# 236
  • Мнения: 23 195
Ето ни и нас,пак болни,От едни сополи и леко червено гърло,та до нов астматичен пристъп.Аз,нали съм 1/2 лекар вече,та го хванах веднага и лекаря ни каза,че сме овладяли нещата.Но все още правим инхалации,вече 5 ден,дробчетата не са се изчистили,кашля отхрачващо и се надявам до няколко дни да спрем с тях.
Иначе нищо ново при нас.
Софи,аз също мисля да кача малкия на ски този месец,дано му хареса,както на вашия Вие ли го учите или учител?

# 237
  • София
  • Мнения: 969
Ето ни и нас,пак болни,От едни сополи и леко червено гърло,та до нов астматичен пристъп.Аз,нали съм 1/2 лекар вече,та го хванах веднага и лекаря ни каза,че сме овладяли нещата.Но все още правим инхалации,вече 5 ден,дробчетата не са се изчистили,кашля отхрачващо и се надявам до няколко дни да спрем с тях.
Иначе нищо ново при нас.
Софи,аз също мисля да кача малкия на ски този месец,дано му хареса,както на вашия Вие ли го учите или учител?
Деси,аз се опитах да го уча. Ама той предпочита сам да се учи Simple Smile Догодина мисля да го запиша на ски училище, малък ми се вижда още за 5 часа в планината без следобеден сън. Иначе дребосъци като нашите имаше много, ама на мен сърце не ми дава да го пусна толкоз дребен.
Бързо оздравяване на вас  Hug

# 238
  • Русе
  • Мнения: 511
Привет, момичета!  Hug

Влизаме да се похвалим, че Мони ще става батко Laughing Този път ще си имаме септемврийче, а като нищо може и октомврийче да се окаже Laughing

Sofy, браво на юнака! И аз си мечтая да караме ски семейно, но уви и тази зима няма да е... В детската градина има само танци и той ходи на народни, а на лято мисля да го запиша на плуване. Това е най-хубавия спорт за мъже според мен.

Деси, дано Саши вече е оздравял! И Мони е болен, като и баща му и дядо му... Въобще страшен грип върлува в Русе. Днес говорих с учителката и каза, че имало само 3 деца от нашата група тази седмица. Съответно са сборни и така и другата седмица ще я пропуснем. Въпреки че ми се искаше да се подготвя за баба Марта и за 8-ми март.

Ще идваме в София на 04.03 - ще ходя на ФМ при доц. Томова. Лични отзиви за нея някой има ли?
Много ще се радвам и да се видим, с който може. Ще останем най-малко 5 дни.   Hug

# 239
  • Мнения: 23 195
Привет ,момичета.
Онли,честито,много се радвам за вас.Лек бременност и здраво бебе накрая!!!  bouquet Обади ми се като дойдете в София,аз те имам на Вайбър,драсни ми и там ,ако прецениш.
Ние сме в Чепеларе,малко на планина.Малкото не го качихме на ски,че беше сложно,но догодина ще го бъде.)))
Да ви почерпя виртуално за моя Дани-днес става на 10г.!!!))))
Чакам ги сега да се върнат от ски и да празнуваме.

Общи условия

Активация на акаунт