ПЛЕВЕН - 150

  • 61 461
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 153
ооооо Дикси, как можа да излъжеш така децата ... операции.. друг път !!!  hahaha Joy hahaha Mr. Green



btw  някой да е чул нещо за удължаване на ваканцията за Плевен.. за София и Пловдив вече разбрах, че не е , ама за Плевен...  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 196

Тина, ама не се разписвай само на първа страница в темата, ами вземи пиши и по-редовно. )

Да пиша, ама нито имам какво, нито имам време  Tired

Не харесвам ОИ лятото на морето. Обичам да ям морски дарове тогава, а в ОИ ги няма.
 

За ваканцията разбрах, че приключва  Party

# 17
  • Мнения: 872
Само за Силистра остава ваканцията.


Не харесвам ОИ лятото на морето. Обичам да ям морски дарове тогава, а в ОИ ги няма.
 


Има,по-миналата година в Мирамар имаше всякакви риби.Сега им разгледах цените за лято 2012г. Може пък и да се класираме за септември  Whistling

# 18
  • Мнения: 428
Мерси за новата темичка!
И аз чакам лятото с голямо нетърпение!Само защото не е зима.Иначе ми е рано да мисля за почивки,не че вчера не разгледах сайта на хотела в който бяхме мивалото лято.До края на февруали резервациите са на по-ниски цени.Аз не съм любителка но ОИ,ноооооо там останах очарована.От всичко.От ОИ,от персонала,от аниматорите......чак до пиколата.Може би,защото хотела е добственост на чужденци,незнам.И сега се замислям за това лято.Май не ми се рискува на друго място......ще мисля до края на месеца и ще видим.

давам ви линк на хотела


http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=386

# 19
  • Мнения: 5 026
Цитат
"Калине, ние сме изакани!!! Мама ни е  излъгала"

 Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 87
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vMnKU3bjdls Мисля, че това е кратък и много поучителен материал по темата. Все пак преценете дали да го цензурирате пред децата! Twisted Evil Кирил за момента се интерсува в детайли само как са попаднали бемки по лицето ми, за секс още не се е сетил! Laughing
Ваканцията продължава само в Силистра, в нашето училище ще почнат от 9 с намалени часове. Разбрах от класната че вече имаме и електронен дневник, и подобни обявления ще могат да бъдат четени и там, но за сега както каза тя - "Добре, че е фейсбук та да пусна съобщение!". Simple Smile

Много ми се иска от сега да мога да си планирам море, че и да запазя даже места някъде, първо щото е по-евтино и после защото не сме с особени претенции. Обаче за сега няма как да се получи.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Диксиии Joy hahaha Joy
Като сте подхванали темата и аз да се изкажа.Една вечер  Михаела каза ,че големите правят секс. И ние с баща й се опулихме. Питах я какво е това, обясни ми, че било когато една жена се съблече и легне на леглото и мъжа, и той се съблече и легне върху нея ooooh!  Laughing Поне рабрах кой я е ограмотил.

# 22
  • Мнения: 22 438
В къщи още не е интересна темата. ) Но скоро очаквам включване. )

# 23
  • Мнения: 1 951
Нади, Митко веднъж по време на вечеря ни разказа как Ради гледал един филм, в който жената лапала пишката на мъжа си и той много охкал......извинете за описанието, но е дословно  Sick На Емо му мина апетита на секундата. Веднага се обадих на майка му да  питам кодирали ли са тези канали на Булсатком-а. Оказа се, че и тя не знае за случката, веднага ги кодираха и им секнахме образованието  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 87
Дикси тая работа става съмнителна, щото с Нади-Миши сте в една детска и имате такива истории...Нещо учителките да не са подранили в обучението! Laughing

Мира абе няма ли начин нещо да се уредим с вас при военните на море, ми хрумва да питам? Даже бих ти сготвила чудесни печени сандвичи на парти грила! Все някак ще се изтърпим щом е в името на децата и къпането! Laughing

Между другото попадали ли сте на тази статия - http://www.standartnews.com/lyubopitno-lyubopitno/misteriya_alla … tator-129222.html Голяма веселия!

# 25
  • Мнения: 872
О,Дикси,вие сте много напред в ограмотяването  Laughing  Като дават филм , в който мъж и жена се целуват,Мира си затваря очите и казва,че това са глупости.

# 26
  • Мнения: 1 951
Поне не го е гледал, само по разказ на очевидец кара  Laughing И даже ни го каза като "искате ли да ви кажа една голяма тайна?"  Crazy

# 27
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Дикси, честиита ви каравана! (завид, завид)
Много готина темичка сте подхванали:
Цитат
"Калине, ние сме изакани!!! Мама ни е  излъгала"

 Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy
У нас мина номера - Белослава ми разглежда редовно белега от операциите.  Joy

# 28
  • Мнения: 220
Ох,рано-рано ме разсмяхте  Joy.

Ние на море ще ходим импулсивно ,от днес за утре - ако ходим изобщо.
Дали са ми отпуска от 6 септември ,та ще решаваме на момента - ако е хубаво времето -тръгваме .

# 29
  • Мнения: 22 438
Дикси, хахаха, ужас, голямо ограмотяване е било.
Пак добре, че са уцелили само това. )

номадка, то със зор военните стигат до базите, не знам за външни лица. ) Могат да почиват в базите, но евентуално ако има места. И на цени доста по-различни от тези за военни. ))))
Иначе за сандвичите офертата е добра. ))))) Ще се изтърпим със сигурност. ))))

Хайде аз изчезвам на работа....а като гледам на вън какво е...не ми се мърда.

Общи условия

Активация на акаунт