ПЛЕВЕН - 150

  • 61 494
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Плевен
  • Мнения: 973
Привет!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИТКО! ЖИВ, ЗДРАВ, УМЕН И ВЕСЕЛ ДА РАСТЕ! МНОГО ХУБАВИ ИЗНЕНАДИ В ДНЕШНИЯ ПРАЗНИЧЕН ДЕН ДА ИМА!

Дикси честит празник и на теб    bouquet и честита придобивка. Аз съм фен на караваните, по - точно на къмпингуването. Веднъж ми се е случвало, но беше най-хубавата ми почивка на море. Валери с големи усилия ме накара да опитам, като ми обеща, че във всеки един момент можем да си вземем стая в хотел или да палнем колата и да си тръгнем, НО аз не пожелах. Не можех да си представя как ще почивам без комфорта на тоалетна, баня, климатик и т.н., но беше незабравимо, а и с каравана е супер по-комфортно. Желая ви приятни пътешествия, а ако случайно по някакъв начин се заимаме и ние с каравана, на драго сърце ще ви правим компания Simple Smile.

А Митко пак е показал завидни знания Simple Smile, у нас "онези" канали за заключени, дано скоро не разгадаят паролата  Laughing.

Честит Трифон Зарезан и Свети Валентин! Много вино и любов днес да има Simple Smile, весел празник !

# 46
  • София
  • Мнения: 9 879
Ооо, верно, че Митко си е избрал този хубав ден да се роди...точно като свекърва ми. Mr. Green

Да е жив и здрав Митко, да расте щастлив и безгрижен! Весел празник!

# 47
  • Мнения: 872
Дикси,Честит Рожден Ден на Митко!Жив и здрав да ви е и все така остроумен   bouquet Весело празнуване  newsm59

Честити  празници ,дами и Фтал ! Пожелавам ви да сте пияни от любов не само днешния ден !

# 48
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Честит рожден ден на Митко! Да е здрав и все така умничък!    ura
 Честит 14-ти февруари - на който какъвто празник му е на сърце!   bouquet

# 49
  • Мнения: 1 953
Много ви благодаря за пожеланията!  Hug
Да ми е здрав и умен, друго не искам от него  Laughing

Честито  на всички имащи повод за празнуване - влюбени, винопиещи, свекърви  Grinning

Малко ми е натоварена програмата днес, но няма начин, хубави емоции са това, макар и изморителни.


# 50
  • Мнения: 2 892
Честит рожден ден на Митко! Да расте здрав и щастлив! Дикси, весел празник!   bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 9 879
Дикси, чакаме снимки на хартиената торта...и хартиените пържоли Laughing!

# 52
  • Мнения: 2
Честит рожден ден на Митко! Много здраве и забавления!


Вчера като гледахме Легенда за Испания и Бели случайно беше в стаята. Една там почна да ражда и детето се притесни, че и имало нещо......какво и било станало.........накра я заяви "ооооооооооо ми дааа, тя едната леля като натисна другата по коремчето и то бебето се роди...........Татиии, и теб сега като те натисна по коремчето и твойто бебе ще се роди, нали?!"

Честит празник на влюбените и честито на тези, които празнуват празника на виното!

# 53
  • Мнения: 153
NellyBelly  оооо даааа ... друга интересна тема ...  hahaha

# 54
  • Мнения: 5 637
Честит празник на който каквото празнува! Честито и на Валенцето, Валка и другите именници, че ги пропуснах на 10-ти. Да ви е живо и здраво името!
Дикси, честит рожденик! Да ви е жив и здрав и все така да ви радва!


Аз така съм се скапала, че хич не ми е до празник, ама до довечера дано се поочовеча. Laughing

# 55
  • Мнения: 58
Честит Рожден ден на Митко! Здраве и щастие!

Честит 14 февруари.

назад писахте за някакви хотели,отивам да чета. В Албена all incluzive как е? Някой да е ходил миналото лято?

# 56
  • Мнения: 87
От клеева тинктура може да стане кафяв език.

Дикси честит ти рожденик, да ти е жив и здрав и все така духовит!  bouquet

Аз съм с уртикария, което ще рече цялата съм се подула и отекла като прасе на едни червени петна и всичко ме боли. Днес като някаква бабичка половин час не можех да отворя и затворя кутия с термос! Биха ми урбазон и ми изписаха някви хапове! Не е ясно обаче от какво, а аз имам подозрение че е от новата боя за коса на Гарние в едни цикламени кутии!

Пламси Киро лятото бе лепнал това с афтите и имаше чак на гърлото излезли, но се оказаха вирусна зараза и пихме някакъв специфичен антибиотик! Не помня име обаче, че то едно ли беше!

ffr нямам опит с плевенски адвокати, но можем да поразпитаме тук там на кой му се носи добра слава, обаче това "проблеми с роднини" е много общо. За делба на имоти ли става дума или попечителство?

# 57
  • Мнения: 428
Здравейте момичета,
аз писах много отдавна тук ,тъй като и аз съм родом от Плевен. За добро или лошо обаче,от 15год вече живея в Италия.

Имам големи проблеми с някои от роднините ми,живеещи в Плевен, и тъй като ще си идвам през април, искам да си намеря адвокат,специално по семейни проблеми .
Тъй като ще разполагам с малко време ,моля да ми помогнете, как и къде да го търся.
И тъй като предполагам сте много младички,за да имате опит в тези неща,ще ви помоля да попитате вашите по-възрастни близки.
За да не утежнявам темата ,може да ми пишете и на лични.

Предварително ви благодаря bowuu





Ами аз съм на 40г.,не знам колко съм младичка......работя от 10 години в Районен съд-Плевен.от 350 адвоката в града,мога да кажа,че работя поне с 250 от тях.Ако мислиш,че мога са съм ти полезна,пиши на лични.

Желая ви приятно изкарване и на двата днешни празника ! Wink Hug

# 58
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ми изписаха ми Изопринозин и Дактарин. Не ми се е случвало с Люси. Всъщност с Миша някви нови болести откривам. Laughing

# 59
  • София
  • Мнения: 9 879
Ох, Пламси, тая вечер и в на Мими устата открих едни неща бели, точици, две- това ли са афти? Тя нали пие АБ Клацид след грипа, може ли от това да е? И езика кафявия, и това, че от няколко дни казва, че и е много странно в устата и не може да се храни добре- това всичко го прочетох днес като странични ефекти на антибиотика гаден.

Общи условия

Активация на акаунт