ПЛЕВЕН - 150

  • 61 493
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 637
Дикси, честита придобивка! Със здраве да си я ползвате! Много ми е романтична идеята за къмпинг, ама нещо не виждам как ще ми се осъществи в скоро време. Ние летуваме на квартира и съм доволна, особено като се има предвид, че последните години решаваме инцидентно, че тръгваме на море и се вдигаме.

Валенце, мисля, че Бронховаксома е по-удачен вариант от Респивакс. Доколкото знам са подобни, но първото е по-изчистено. Имам си едни съмнения, че респивакса отключи алергията на Димитър, затова последните години давах бронховаксом. Тая година не съм давала нищо, но /да не чуе зло/ не е боледувал досега. За сметка на това аз вече втори път боледувам, но имам чувството, че отдавна не съм карала толкова тежко настинка - с главоболие, световъртеж и тем подобни екстри. ooooh!

# 31
  • Мнения: 153
Номадка, статията е страотна  Joy  мерси за смеха. Даже имаш благодалности и от колежките в офиса, че я прочетох на глас  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 892
Дикси, забавно е при вас!  Joy
Viksun, ако не си си намерила гумени ботуши - срещу Здравкомерс (до Биллата) има един магазин за ботуши и чанти. Там има по 22 лв. Китайски са, ама са с подплата, която се сваля.  Peace

# 33
  • Мнения: 2
Ди, аз имам опит с 4 месечно на море - това е най - спокойното ми море. То си спи, събужда се, кърмя го, разходки и спане и така. Не ходи, не прави бели, не тичаш по него, не мислиш за разтройства и др. Абе общо взето върха е. Имахме маничко надуваемо басейнче. Вътре сложихме една пластмасова стойка за къпане, понеже бебето още не можеше да сяда и така я плисках от време на време под чадъра. Не се замисляй за възрастта на детето. Ще ти е много гот. И по кръчми можеш да ходиш с бебето, защото лятото ползваш лятната градина, бебето все още спи на всякакви шумове и след това пък като се приберете в хотела можеш да си го оставиш да си спи в количката до сутринта.

Дикси, скъсах се от смях с теорията на Митко за това как са родени двамата с Калин.  Joy А за тайната с филма, който е гледал Ради..............срам ме хвана, а Асен падна от смях. Лелеее тия деца.

Нади, дъщеря ти е доста близко до истината.  Laughing

Да ви се оплача, провали ми се изненадата за утрешния празник на влюбените........заради снега не са пристигнали още дисковете. Но пък ще купя едни шок. бонбонки във формата на сърце, ще ги придружа с една картичка, пък дисковете като дойдат ще ги подаря и толкоз.

# 34
  • Мнения: 506
NellyBelly не съжалявай.То в това време всичко със закъснение пристига но и идеята ти с шоколадовите бонбони е хубава.Важното е да си обичана и да обичаш и да те обичат истински.Важно е децата да те обичат и мъжът ти да е винаги до теб в добро и лошо.

# 35
  • София
  • Мнения: 9 879
На мен не ми е до никакви подаръци и изненади, а и на Ангел с това ушно възпаление, дето го мъчи. Днес Мими прояви желание , та направихме една картичка, изряза детето сърчица и ги залепи, нарисува  мен и баща си като сърца, аз съм по-кръглото Laughing, хванати за ръце. Това ще му е подаръка на Ангел.

# 36
  • Мнения: 2
хахаха, браво на детето........на мен ако ми подарят такава картичка ще бъда много щастлива

Айс, мерси.

Днес в 21:00 ч. по БТВ ще дават "Легендата за Испания", нямам търпение. Стискайте палци децата да са заспали.

# 37
  • Мнения: 22 473
И аз май ще се замисля за гумени ботуши....че като почне да се топи...А като знам пред ПИБ какви реки текат, а ще има да минавам по 2-3пъти на ден по пешеходната пътека там.

Какво ще кажете за една срещичка другата седмица? Или като се постопли?

# 38
  • Мнения: 87
Виксън как бе фенове сме!  Joy
Айс не си права - най-хубавите моменти на мир, любов и взаимност са когато мъж и деца се къпят! Twisted Evil
Мира не бива така! Да не им тече наобратно кръвта на военните!

Гумени ботуши има на много места, важното е да се купят евтино. Днес видях едни много фенски на една мадама - целите черни и с едни нежни панделки на горния ръб...Само си се представих с тях какво прасе със звънче бих била! Joy

Аз ще си подаря утре 5 литра червено вино!

# 39
  • Мнения: 2
 За утре     Heart Eyes 1dating Laughing Heart Eyes + децата..............представете си само

# 40
  • Мнения: 402
Здравейте момичета,
аз писах много отдавна тук ,тъй като и аз съм родом от Плевен. За добро или лошо обаче,от 15год вече живея в Италия.

Имам големи проблеми с някои от роднините ми,живеещи в Плевен, и тъй като ще си идвам през април, искам да си намеря адвокат,специално по семейни проблеми .
Тъй като ще разполагам с малко време ,моля да ми помогнете, как и къде да го търся.
И тъй като предполагам сте много младички,за да имате опит в тези неща,ще ви помоля да попитате вашите по-възрастни близки.
За да не утежнявам темата ,може да ми пишете и на лични.

Предварително ви благодаря bowuu

Желая ви приятно изкарване и на двата днешни празника ! Wink Hug

# 41
  • Мнения: 506
 luvbed
Честит св.Валентин и Трифон зарезан!
Наздраве на всички които ще празнуват днес 1dating cheers
Дикси честит рожден ден на Митко!Да ти е жив и здрав.

Последна редакция: вт, 14 фев 2012, 11:02 от ice_

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 239
Честити ви празници днес!  Laughing
Дикси,айде да ти е живо и здраво порастналото момче. newsm59
 И да му записваш бисерите. Един ден ще се спука от смях. Joy
 На Миша цялата долна устна е в афти. Дали се продава още гранофорин? newsm78

# 43
  • Мнения: 4 390
Не се продава от години, Пламси.
Аз моря афти и стоматит с Орофар спрей или Дактарин орал гел. От Орофара като че ли съм по-доволна.
Много са болезнени и мъчителни афтите, дано скоро и минат. Hug

Честит Св.Валентин и Трифон Зарезан!
Честит рожден ден на Митко! Heart Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 9 879
Честити ви празници! Много вино и любов!
Някой може ли да ми каже от клеевата тинктура може ли да стане кафяв езикът на Мими? Ще ме побърка това дете. Онзи ден като яла желиран бонбон и залепнал за гърлото. И сега я било страх да гълта. Дъвче всичко по два часа, някои неща, по твърди, не иска да ги гълта, а плюе. Казва, че нищо не я боли, нито гърло, нито нищо, ами я било страх да гълта. В чудо се видях. и тоя кафяв език.

Общи условия

Активация на акаунт