ПЛЕВЕН - 150

  • 61 521
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 026
Честит рожден ден на Митаче - здрав, веселяк и все такъв умник  Heart Eyes
Дикси,   bouquet

Валетата, да сте живи и здрави и вие   bouquet

# 61
  • Мнения: 22 518
Дикси, честит рожден ден на Митко. ) Всичко най-хубаво му пожелавам. )

Уффф, аз започнах 90дневната, днес ми е плодов ден. ) До края на април трябва да съм се вталила, дала съм си срок тази година и никакво мърдане. )

# 62
  • Мнения: 5 026


Да почерпя Simple Smile - Бужи днес става на 6 години  Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 9 892
Миленка, да расте здрав, щастлив и безгрижен Бужи и много да ви радва!  bouquet Hug

# 64
  • Мнения: 506
Atrakcia жив и здрав да е Божидар.Весел празник.

# 65
  • Плевен
  • Мнения: 239
Миленка, Честит Рожден Ден на Бужи!
Да ви е жив и здрав!  bouquet
 Вие с Дикси тази ли година ще ги пускате в първи клас или другата?

# 66
  • Мнения: 87
Да е жив и здрав Бужи! До порасте силе и умен мъж!  bouquet ЧРД Миленка!

Валенце афтите или поне нашите не бяха бели, а червеникави петънца с размера на леща. Бели петна са по-скоро налепи разни.

# 67
  • София
  • Мнения: 9 892
Номадка, не са налепи, намират се от вътрешната страна до ъгълчетата на устата, та ги виждам добре. Точно афтички са, като прехапано стои. От антибиотика е, пише го като страничен ефект. Но след малко имаме час за УНГ поради други мои притеснения за странични  ефекти от тоя Клацид и докторката ще каже.

# 68
  • Мнения: 4 390
Честит рожден ден на Бужи! Hug
Честит ви празник, Миленко!

Валенце, пиши после какво е станало на прегледа!
Дано всичко е наред!

# 69
  • Мнения: 153
Търся си меки клечки, с които да си държа клепачите отворени .. на работа съм все пак   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
пък може и да си нарисувам очички отгоре ...  Laughing

Снощната програма беше много приятна, но и много до късно и ако не съм се припознала с Тес май бяхме на едно събитие  Grinning ...

# 70
  • Мнения: 1 955
Честит ден ден на Бужи!
Да е здрав и щастлив!
Миленка, честит ви празник!   bouquet

Виксън, ако събитието е било обществено, а не частно, не би ли било редно да ги съобщавате няколко дни предварително тези събития, бре? За такива като мен, дето сме извън обсега на социалния плевенски живот. Ни афиши гледам, ни програми. Само счупени крайници напоследък  Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 872
Миленче,Честит Рожден ден на порастналото ти момче   bouquet Жив и здрав да ти е Бужи  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 153
Дикси,  музикалната вечер беше в клуб "Мохито" /в синия комплекс с/у малките фонтани/

и за интересуващите се - следващото събитие е в Петък - 18.02.2012 в клуб Ла БУм след 22 часа..

страхотни парчета от световния и български рок и не само ..  Laughing Laughing  направих реклама, ще им кажа, па белким почерпят   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

....за коктейлите споменах ли ...

# 73
  • Мнения: 5 651
Виксън, добре сте си изкарали. Ние една събота ходихме в Ла Бум, ама беше затворено. Трябва да го пробваме някой път. Иначе и ние сме фенове на тоя тип музика и хубаво си изкарваме в Механа "Хъшове". Последния път ни бяха оставили компа и си пускахме музиката сами. Кухнята е нелоша, а цените са повече от добри. Simple Smile


На 18.02.2012 г. от 14,00 ч. в зала "Катя Попова" ще има благотворително представление "Предградие".

https://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/events/336322946408586/

Честит рожден ден на Бужи!

# 74
  • София
  • Мнения: 9 892


Валенце, пиши после какво е станало на прегледа!
Дано всичко е наред!
Всичко ни е наред! Проблема на Мими с гълтането наистина ще се окаже психически заради залепения преди дни на небцето желиран бонбон. На кой ли се е метнала.... BlushНищо и няма на гърлото. Тези две бели точки не са афти, а нещо на слюнчените жлези, папили ли или каквото там, което е нормално след прекаран вирус с темп да се уголемява леко. Да не го мажа с нищо. Езика и е кафяв или от антибиотика, но по вероятно от това, че яде основна меки и течни храни откакто беше болна. Като започне да яде твърдо ще отмине.
Категорично си самозабранявам повече да мисля за болести!
  Дикси, моля пусни снимки на тортата от картон, също и Атракция! Hug

Общи условия

Активация на акаунт