ПЛЕВЕН - 150

  • 61 526
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 22 523
velmar, по последно инфо само 2училища предлагат предучилищна за 5г. и то заедно с 6г.
А за туту, ще го използвам точно за 1час и за това не ми се даваха пари, а после да събира прахоляците в къщи...) ама ще видим...ако не се намери. )

# 706
  • София
  • Мнения: 9 903
А аз даже не зная какво е туту Blush.
Имаме си гостенче от Враца вече пети ден- племенничката ми, която е точно колкото Мими на възраст. Е няма такава игра просто.
Ани, ще намериш училище, не са много, но вече гледам има такива, които предлагат предучилищна отделно за 5 и 6 годишни. Но ти всъщност няма ли предучилищната в градина да си я карате?
Мира, успех в училищата, дано имате късмет, че  такава неразбория в това образование...

# 707
  • Мнения: 4 970
Вале, аз просто сверявам часовника Wink Дария ще  остане и тази година в градината, за да си отложа още малко  голямото тичане ooooh! И училището сме избрали- сега остава тази година да се спрем на учители и занимания та Wink Абе- кога се вълнувахме от  бебешките  теми, кога на училище  затръгваха.... Rolling Eyes

# 708
  • София
  • Мнения: 9 903
Така е, времето тече бързо, ама казват, че при щастливите хора било така Wink.
Да ти кажа, че по принцип от тази година уж отпадна избора на учител, ама дали навсякъде ще го спазят това не се знае.

# 709
  • Мнения: 135
Момичета, нахълтвам ви в темичката, за да питам - има ли частна детска кухня в Плн, ще сме на гости там известно време и се интересувам.

# 710
  • Мнения: 22 523
Момичета, нахълтвам ви в темичката, за да питам - има ли частна детска кухня в Плн, ще сме на гости там известно време и се интересувам.

Няма за съжаление.

# 711
  • Мнения: 5 308
Здравейте, момичета Simple Smile
Да попитам за някакви предложения за забавления за децата на 1 юни? Казаха ми че в Макси центъра ще имало нещо, но дали ще е само тората или и някакви занимания? В клубче не ми се ходи. Или пак ще е градската при Фидан  Rolling Eyes
Гледах сега за София някакъв пленер с различни занимания и ателиета за децата. Ех, иска ми се и тук да организират нещо подобно.

# 712
  • Мнения: 22 523
Джина, и в Диснимания ще има нещо си организирано, но предполагам ще е лудница.
Аз съм на работа, така че Калина ще е с баща си....където я заведе. )))

# 713
  • Мнения: 135
Мерси, Мирама   bouquet
Ето идея за бизнес в Плевен!

# 714
  • Мнения: 2
аз да се запиша, че все ме няма напоследък

последни новини......Бели и Калин на Дикси ще са в една група в детската градина  Grinning

Лора има 5 зъба и вече смуче биба........най - накрая се оттървах.

Утре е празника на детето....Бели си е поръчала куче.....е вече сме го купили, а Лорка милата пак с дрънкалка ще мине.

# 715
  • Мнения: 22 523
Мolly_y, тя идеята е добра, ама за хора с пари...))))

NellyBelly, добре си е поръчала куче...) А Калина иска ново бебе. ) ама мама да и го роди. )  Laughing

# 716
  • Мнения: 2
ааааааа, Мира, хахахахаххаааааааа

Честит ден на детето! Желая на всички деца да са здрави, щастливи и много обичани!

# 717
  • Мнения: 506
Честит 1-ви юни на всички деца!

# 718
  • Мнения: 2 222
Честито на всички дечица  Heart Eyes

Кари завърши предучилищната и е готова за 1 клас. Искам специално да похваля нашите госпожи - Йорданова и Христова от 10 ОДЗ Надежда. Тази година наесен ще поемат 1 група с 3-годишни дечица, който се падне там, няма да има никакви проблеми Peace Чудесни са и двете.

# 719
  • София
  • Мнения: 4 593
Момичета, влизам в темата ви с една молба - може ли да ми дадете координати на лекар-хематолог в Плевен?
Кръвните изследвания на свекърва ми не са добри...
Ако някой има инфо, може и на ЛС да ми пише, за да не се спами темата излишно.
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт