В месеца на любовта, разбрах, че аз ще ставам мама, а пък той баща - тема 92

  • 23 907
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
V_K аз съм човека .. такъв списък с книжлета мога да ти спретна, че ще имаш да четеш не до 9тия ами до 90тия месец Mr. Green

# 16
  • Мнения: 960


На всички по едно или две   Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 39 315
Рокси, слънце тука съм .
От време на време хвърлям по един белтък, но нямам много време за писане. Главата ми е пред ескплозия, а цифрите ми се размиват. Иде ми да се  #2gunfire, но няма да помогна на никой. Пък и още съм престъпно млада  Mr. Green .

ВК, пази бебето  Hug
Блонди, почти на 99 %  съм сигурна, че няма нищо. Мойта шефка на времето така я бяха подплашили че за малко да махне детето. А се роди една госпожица дет сега не можеш да и затвориш устата  Hug

# 18
  • Мнения: 4 864
я ДА СЕ ЗАПИшА И ПОСЛЕ щЕ чЕТА, чЕ ПОНЕДЕЛНИК Е УЖАС..

# 19
  • София
  • Мнения: 225
Честита нова темичка със страхотно заглавие, дано стане реалност... Меци  Hug
Блонди - аз нищо не разбирам мила но като ти чета поста ми се иска само да направя това...  Hugвероятно както казват момичетата няма причина за притеснение...
Ани Коко е голям красавец.... скоро ще спечели първият си конкурс  Hands Clap
Имам надежда ... колко много препятствия си преживяла покрай раждането.. важното е че сега сте вкъщи и се гушкате и гледкате живи и здрави (аз също бих погледнала снимчиците във фейсбук)

А аз лично имам едно чудене за себе си, не съм търсила инфо из мрежата, но все пак ще си опиша ситуацията тук и ако някой знае нещо моля да сподели  Blush
Скрит текст:
МЦ при мен първите два три дни си ми върви нормално-като под нормално имам в предвид обилен теч + съсираци от време на време. На четвъртият ден някъде спира и започва само да ми цапа като с течение на дните намалява и става все по кафеникаво. Така до към 7-ми, 8-ми ден. На мен не ми се вижда притеснително, но пък си мисля дали е нормално ... Знам ли  Confused

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Мецко, чакам ти списъка и запрятам ръкави  Hug
Яница, моят цикъл е така, ако искаш питай лекаря си, но според мен няма място за притеснение  Simple Smile

# 21
  • Варна
  • Мнения: 193
Аничка, Коко наистина е голям бонбон и аз гласувах току-що  newsm10 успех

# 22
  • Мнения: 2 802
Яничка ... и моя е така последните, повече от 7 години вече  Peace Първия ден, докато се накани, втория и третия вече по-усилено и след това го чакам да се до изкапе още 3-4 дена  Mr. Green
Аничка ... голям сладур и естествено гласувах за него с две ръце  Hug

# 23
  • Мнения: 55
записвам се  Simple Smile успех на всички  Hug Hug Hug

# 24
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
V_K пускам ти списъка Blush

Скрит текст:
1. Дж. Б. Уорд - Братството на черния кинжал /до тука има преведени 6 книги, написани има общо 11 /12тата трябва да излезе март месец/ и авторката продължава да пише/
2. Л. К. Хамилтън - Анита Блейк, ловец на вампири / до тук преведени 10 книги, общо са 20/
3. Ришел Мийд - Академия за вампири /всичките 6 са преведени, но има продължение на поредицата от още 6 книги, тях на български за жалост още ги няма/
4. Джанин Фрост - Нощен ловец / Оригиналното заглавие е Night Huntress, прави си сметката колко е тъп превода на заглавието, обаче пък книгите са леле мале, до тук има преведени 4, за сега написани има общо 5/
5. Шерилин Кениън - Мрачни ловци / за жалост има преведени само 2, от общо 21, за щастие се работи по преводите/
6. Аня Баст - Магьосници на елементите /в тази поредица няма кьорав вампир, но пък за сметка на това е бая фентъзи и е в категория 18+ Flutter /

в общи линии като ударя една бърза сметка общо книжките са към 30 брой, в зависимост от скоростта на четене, дали ти допада стила на автора, колко народ ти пречи да си четеш спокойно и т.н. от опит, бих казала, че би следвало да ти отнеме най-малко 10тина дни да ги прочетеш всичките, поне на мен толкова ми отне Blush .. ако не успееш да си изровиш файловете с книгите, свирни, пак аз съм човека

# 25
  • Мнения: 27 524
Ох, ето ме. Първо да ви гушна всички и да ви кажа, че наистина ви обичам, мърли такива  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мисля, че всичко ще е наред. Рискът е 1:350. Док препоръчва амнио, да сме сигурни и спокойни и мисля да я направя. Все пак съм си дъртуша, риск има. Нека се знае!

И си имаме пишкаааааааааа  Party Party Party Много съм щастлива. Силно ви стискам палци на всички за същото  Hug Heart Eyes Hug

П.С. За първи път видях наредени като бисери всички млечни зъбки на 15-сантиметров зародиш  hahaha

# 26
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Блондино, щом всички атрибути си имате, ще сте достойно продължение на мъжката част от човечеството  Shocked Ама и ще хапе  Naughty

# 27
  • Мнения: 2 802
Ето това се казват хубави новини  Hug и честити сини гащи  stork-boy

# 28
  • Мнения: 833
Страхотни новини Блонди Hug Hug Hug Само не казвай ,че сме дъртуши  Naughty много сме си готини  даже newsm03
И стискай наистина силно палци и на ръцете и на краката ,защото и аз искам да видя скоро пишкааа Embarassed Наистина много се радвам за теб Hug

# 29
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Блондиии ми хайде да са ви честити сините гащи .. малко мъжко царство си заформяш у вас, амааа ще си кралица сред мъжете .. тю да ти завиди човек Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт