В месеца на любовта, разбрах, че аз ще ставам мама, а пък той баща - тема 92

  • 23 909
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 888
Ponyo, Честит Рожден Ден! Много здраве, хармония и сбъднати мечти!

  party023 hbday

# 736
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Ponyo честит рожден ден! бъди жива и здрава, и скоро мама!  bouquet

хайде милички, дойде време и за новата тема

# 737
  • Мнения: 20
V_K пускам ти списъка Blush

Скрит текст:
1. Дж. Б. Уорд - Братството на черния кинжал /до тука има преведени 6 книги, написани има общо 11 /12тата трябва да излезе март месец/ и авторката продължава да пише/
2. Л. К. Хамилтън - Анита Блейк, ловец на вампири / до тук преведени 10 книги, общо са 20/
3. Ришел Мийд - Академия за вампири /всичките 6 са преведени, но има продължение на поредицата от още 6 книги, тях на български за жалост още ги няма/
4. Джанин Фрост - Нощен ловец / Оригиналното заглавие е Night Huntress, прави си сметката колко е тъп превода на заглавието, обаче пък книгите са леле мале, до тук има преведени 4, за сега написани има общо 5/
5. Шерилин Кениън - Мрачни ловци / за жалост има преведени само 2, от общо 21, за щастие се работи по преводите/
6. Аня Баст - Магьосници на елементите /в тази поредица няма кьорав вампир, но пък за сметка на това е бая фентъзи и е в категория 18+ Flutter /

в общи линии като ударя една бърза сметка общо книжките са към 30 брой, в зависимост от скоростта на четене, дали ти допада стила на автора, колко народ ти пречи да си четеш спокойно и т.н. от опит, бих казала, че би следвало да ти отнеме най-малко 10тина дни да ги прочетеш всичките, поне на мен толкова ми отне Blush .. ако не успееш да си изровиш файловете с книгите, свирни, пак аз съм човека
Здравей, можеш ли да ми пратиш линковете към книгите от  Братството на черния кинжал??

# 738
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Темата вече не е активна, най-добре попитай в литературния клуб, там би трябвало да могат да ти помогнат:
http://www.bg-mamma.com/?board=83.0

Общи условия

Активация на акаунт