Моля даите ми съвет

  • 6 661
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 510
О, повечето гледат да не се минат и да не настинат.
Ти  пък издръжка на чуждо дете ще плаща. Ограничава се човека само до правата си - няма да подпише декларация за напускане на страната. И защо?
Защото не знае дали детето не е негово. Няма да плаща издръжка, пак по същата причина.
И какво?
Ако се окаже негово, то майката си го е заслужила, ако не също.
Тук въобще няма задължения на баща, а само права.
Човекът си мисли, че да си родител е само право и то другия родител трябва да го е заслужил.
Не оправдавам жената...
Няма да допълня последното си изречение.

# 31
  • Мнения: 54 682
Дори и 1% вероятност да има детето да е негово, ако е мъж на място, ще плаща издръжка.
Не мога да му съчувствам и за стотна от секундата.

Само ще добавя , че ако е мъж на място ще си изясни въпроса ! Peace

# 32
  • Мнения: 4
как да стане номера с пълномощно след като и аз съм в чужбина ами тоя тест не струва 100 лев трябват пари

# 33
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Дори и 1% вероятност да има детето да е негово, ако е мъж на място, ще плаща издръжка.
Не мога да му съчувствам и за стотна от секундата.

Абсолютно споделям мнението. От това кой е наранен и обиден в цялата история, ще пострада детенцето, което Тошко е готов да обича, само ако е биологично негово. Пак питам - с някакво натискане на бутон ли ще стане тази поява на чувства или загубата им. А и ти си в чужбина, но държиш те да си стоят в България, така ли? Кажи ми наистина какъв е мотива ти да не ги пуснеш в чужбина, след като и ти не си в БГ, не го разбирам.

Не оправдавам майката, разбира се, но случилото се е вече факт, изяснете си нещата, за да не страда детето.

# 34
  • София
  • Мнения: 17 338
как да стане номера с пълномощно след като и аз съм в чужбина ами тоя тест не струва 100 лев трябват пари

Не знаеш как се пише пълномощно ли, неграмотен ли си, какво?

# 35
  • Мнения: 80
Аз бих поискала ДНК тест при такава ситуация Peace

# 36
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Само не разбирам защо наскачахте срещу Тошко? Дали историята е истинска или измислена няма значение. Наскочихте срещу него, че не искал да плаща издръжка, че не се интересувал от детето и т.н. Пфууу, добре, че мъжете не са длъжни да изплащат издръжка на всяка курва, с която се ч.кат. Тази к..ва не знае чие е детето, ама го е излъгала да го припознае. Защо той трябва да прави каквото и да било, за да я улесни?! Само защото е родила дете ли и се нарича майка? Вие защо се идентифицирате с тази жена?! Нека първо разбере чие е детето пък тогава да иска издръжка, да иска пълномощно и всичко останало.

# 37
  • Мнения: 2 510
Доколкото разбирам детето е на майката и тя проблеми с това няма.
Всъщност не се знае дали не е и на бащата, а нещата да са коренно различни.
Защо вторият мъж не е направил ДНК?
Защо този човек не е завел дело за оспорване на бащинство?
Значи има съмнения, че детето не е негово и не прави ДНК.
Всеки средно грамотен знае, че това е начина за доказване дали си баща/ майка на едно дете, независимо дали е знаел, че срока за оспорване на бащинство е да 1 година.
Защо? Защо отказва декларация за напускане на страната?

# 38
  • Мнения: 7 779
Доколкото разбирам детето е на майката и тя проблеми с това няма.
Всъщност не се знае дали не е и на бащата, а нещата да са коренно различни.
Защо вторият мъж не е направил ДНК? защото няма право да иска ДНК. той е никакъв на детето след като има баща който го е припознал.
Защо този човек не е завел дело за оспорване на бащинство? (в това е проблема)
Значи има съмнения, че детето не е негово и не прави ДНК.
Всеки средно грамотен знае, че това е начина за доказване дали си баща/ майка на едно дете, независимо дали е знаел, че срока за оспорване на бащинство е да 1 година.от мнозина бащи не се знае, че срока за оспорване на бащинството е до 1 год от узнаването на раждането. възможно е и този случай да е един от тях.
Защо? Защо отказва декларация за напускане на страната?

# 39
  • Мнения: 54 682
Само не разбирам защо наскачахте срещу Тошко? Дали историята е истинска или измислена няма значение. Наскочихте срещу него, че не искал да плаща издръжка, че не се интересувал от детето и т.н. Пфууу, добре, че мъжете не са длъжни да изплащат издръжка на всяка курва, с която се ч.кат. Тази к..ва не знае чие е детето, ама го е излъгала да го припознае. Защо той трябва да прави каквото и да било, за да я улесни?! Само защото е родила дете ли и се нарича майка? Вие защо се идентифицирате с тази жена?! Нека първо разбере чие е детето пък тогава да иска издръжка, да иска пълномощно и всичко останало.

Как пък ги определяте като курви жените без да ги познавате ? Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 2 510
Защо вторият мъж не е направил ДНК? защото няма право да иска ДНК. той е никакъв на детето след като има баща който го е припознал.

Няма право да иска, но при споразумение с жената може да се направи такова. Просто се заплаща.
Не се знае, че до една година имаш право на оспорване, но не се ли знае, че когато някой ти каже, че има съмнение за произхода на детето, че трябва да се направи ДНК.
Какво е очаквал? Че едната верига на ДНК ще се промени?
Просто за този човек детето не е важно. Той така е засегнат, че би жертвал и него да си отмъсти.

# 41
  • Мнения: 2 510
  Пфууу, добре, че мъжете не са длъжни да изплащат издръжка на всяка курва, с която се ч.кат. Тази к..ва не знае чие е детето, ама го е излъгала да го припознае. Защо той трябва да прави каквото и да било, за да я улесни?! Само защото е родила дете ли и се нарича майка?
Не трябва да правят деца на всяка с която спят.
Майка се нарича защото не само го е родила, но и го гледа.
Баща не се нарича всеки който е донор на сперма.
Ако трябва да съм честна, бих казала, че въобще не е сбъркала. Не й трябва такъв баща независимо дали е биологичен или не на детето.

# 42
  • Мнения: 7 779
Няма право да иска, но при споразумение с жената може да се направи такова. Просто се заплаща.
ако тя се съгласи е ясно. проблемът е ако не се съгласи ,което е възможно. а и не е длъжна да се съгласява.

# 43
  • Мнения: 2 510
Няма право да иска, но при споразумение с жената може да се направи такова. Просто се заплаща.
ако тя се съгласи е ясно. проблемът е ако не се съгласи ,което е възможно. а и не е длъжна да се съгласява.
Прав си, но защо имам усещането, че това положение не може да я устройва.
Майката знае от кого е детето.

# 44
  • Мнения: 7 779
да не го гадаем.
на човека ,предполагам, му се изясни може или не да направи ДНК. как ще действа си е негова работа. само да не се окаже ,че докато двама спорят (бащите) трети може да спечели.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт