Моля даите ми съвет

  • 6 663
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 659
А така, права е Ройс, уж ние сме били предубедени, а какво се оказа... Ай Бонго в такъв случай спри да четеш лекции кой към кого е предубеден и да се жалваш hahaha

# 106
  • София
  • Мнения: 6 477
След всичко написано само Тошко се е покрил някъде и не мецва дори newsm78
Имам усещане, че нещата не са точно такива каквито ни ги представят. Може би жената има някаква изгода - да речем наследствена и иска детето да се води на Тошко? Обаче е много тъпо да му рече, че детето не е негово? Тук нещо логиката ми убягва newsm78
Ако пък е сигурно, че не е от Тошко - не може да направи нищо вече, за да докаже кой е биологичния баща? newsm78 Или като е казала така, смята, че Тошко по-лесно би дал пълномощно?
А и в крайна сметка, имаше вариант без да дава бащата пълномощно, чрез съда по някакъв начин? В адвокатската тема не може да няма нещо по въпроса...Т.е. майката може да си осигури заветния документ и без Тошко Wink

# 107
  • София
  • Мнения: 17 340
Може и без Тошко, да, вероятно и ще го направи, то с говедо наглава излиза ли се Simple Smile
Само че вместо за 1 час ще й трябва сигурно около година, ама ... да е мислила и тя навреме, не е хич безгрешна.

# 108
  • Мнения: 2 510
След като не могат да се разберат, то вероятно ще трябва намесата на друга "силова" мярка.
Не може, да имаш само права без задължения.
Ако не желаеш да имаш и двете, то търсиш начин да докажеш, че не са твой.

Общи условия

Активация на акаунт