Моля даите ми съвет

  • 6 672
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • на плажа
  • Мнения: 1 866

Не, не, просто Ковалска иска да изразим възмущението си от тази жена. Инак другите въпроси не я интересуват Mr. Green Как да кажа на жената курва, като не я познавам и не съм й светила Thinking
А как от две изречения прецени мъжа? Бонго се изказа по същество. Останалите го избихте на чувства. На мен това ми направи впечатление - включих се в разговора.
 
Пепина, авторът и аз не разбрах какво иска, но ме смути това, че повечето от вас започнаха да го обвиняват, че искал да направи мръсно, че не искал да плаща издръжка и т.н., а дума не обелиха за това, че всъщност не се знае чие е детето.
И как ще разбере чие е детето. С висше!
Не разбирам какво общо има висшето образование с узнаването на истината чие е детето. Може би си имала предвид свише т.е. от горе, от Господ?  newsm78

 Оффф, отказвам се! ooooh! Явно искате да си съскате срещу всичко, що е в панталони, а нещастната женичка, която си е отваряла краката е Дева Мария.

# 61
  • Мнения: 54 961
Аз пак да питам , как я определи като курва , сега пък нещастна женичка ?
 Thinking
Ти видя ли всичко , Ковалска ? Нещо лично ли виждаш в тази история ?

Ние до тук знаем само гледната точка на мъжа , който е едната страна .
Другата не сме я чули . Peace

И от неговите неагрументирани и неясни обяснения , си правим изводи . Peace

# 62
  • Мнения: 3 659
Ковалска, прецених мъжа на базата на това ,което пише.  Ти как определяш автора? Може би като човек, за когото на първо място са чувствата на детето. Дали ще си липсват Thinking Аз такова нещо не прочетох. Самият автор си казва, че не ще издръжка да плаща. Какъв извод да си направя според теб?

И ми се струва, че ти много съскаш Peace

# 63
  • Мнения: 2 510
Pani Kowalska, как искаш мъжа да разбере дали детето е негово или не.
Само чрез ДНК.

За мен отношенията с въпросната жена са приключили.
Има само един начин мъжа да се ориентира  за детето и тогава да си предявява претенциите и да си изпълнява задълженията.

Това е ДНК - тест.
При случай, че детето е негова е задължен да плаща издръжка на детето, ако дори майката да е спала с 20 човека наведнъж. Издръжката се плаща заради детето, не полагаща се на майката.
Като баща на детето има право да откаже подписване на декларация с мотиви "полза за детето".

С жената той вземане и даване няма. Няма закон да съди дали той или тя е спала с друг мъж по време на съвместното им съжителство. Ако, пък имаше...

# 64
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Joy Пепина, съскам си. Ти проблем ли имаш с това? Ти защо очакваш, че нормален човек ще плаща с радост на някаква жена, която му е изневерявала системно, която ражда дете, която му вменява, че детето е негово, а след това заявява, че не е сигурна чие е. Я, слез да земята! Това нормално ли е според теб?! Пази Боже от такива жени! Почти всеки в такава ситуация би потърсил изход да се отърве от нея, да и вгорчи живота и да и отмъсти за това, което му е причинила.
 Снеже, абсолютно съм съгласна с това. Вместо да разпитва - да направи ДНК тест и да приключи драмата.

# 65
  • Мнения: 3 659

Ковалска аз с твоето съскане нямам проблем, а ти що не ме оставиш да си съскам колкото си искам Thinking

И спри да четеш само твоите постове. Вземи прочети и моите и тогава пиши, защото последния ти пост е пълна простотия, която няма нищо общо с моите твърдения. Айде лек ден, че вместо да съскам, ще почна и да хапя Whistling

И като вгорчаваш живота на курвата, нима няма да вгорчиш и живота на детето, което пък може и да е твое, а не копеле Twisted Evil

# 66
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Пепина, разбирам позицията ви, но не разбирам защо се идентифицирате с тази жена и цялата ситуация. Ти примерно имаш дете, развеждаш се и очакваш от БНД да плаща полагаемата се издръжка. Тази жена ражда, човекът припознава детето, а след време му завява, че не знае дали е негово. Ти как би постъпила на негово място?! Аз лично няма да искам да имам нищо общо с нея и с детето, което ми напомня на изневярата ( или поне докато не получа доказателства, че е мое). Това е моето мнение.

Ако не иска да има нищо общо с тях, защо не им дава декларация за напускане на страната? За отмъщение ли? Яд го е на майката, добре, но защо трябва да страда детето от това, то с какво е виновно? Значи е допустимо да се прави мръсно, ако не знае дали е негово детето, независимо как ще се отрази това ня живота им? И да, избива на чувства като сме майки, възмущаваме се защото живота на детето е повлиян от това, че някой иска да си отмъщава, а то не е виновно с нищо, независимо с кой какво е правила майка му. И изобщо ми е необяснимо как някой може да мисли за отмъщение и правене на мръсно, когато от това страдат невинни хора.

И не, ни най-малко не се индентифицирам с никого, защо въобще не знам каква е историята всъщност, чули сме само едната гледна точка, което за мен е недостатъчно, за да нареча някого к*рва.  Peace

# 67
  • Мнения: 2 510
 Снеже, абсолютно съм съгласна с това. Вместо да разпитва - да направи ДНК тест и да приключи драмата.
Този човек трябва да знае, че детето му е наследник по закон.
Ако детето е негово, то ще трябва да помисли за него, независимо от отношенията си с майката.
Ако не е негово, то по закон ще носи само името му / такъв е закона/ и тук отново трябва да се консултира с адвокат за правата на детето.

# 68
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Joy Pepina, би могла да се захапеш отзад, ако искаш, мен това не ме вълнува. Нещо не ти издържат нервичките. Прочела съм не само твоите постове. Sunglasses Никого от туксписващите не съм обидила, че да заслужа подобно отношение. Изразявам учудването си от двойния аршин, с който се мери тук.

 Снеже,  Peace.

# 69
  • Мнения: 3 659
Не бе, Ковалска, кефиш ме просто. А най ги обичам тия дето се правят на ощипани, след като са се омазали, ако ме разбираш  hahaha С теб се забавлявам, не се изнервям, вервай ми Wink

А авторът ДНК тест няма да направи, щото е скъп Joy А както се разбра всеки лев му е ценен, щото аз ако съм на негово място първо това ще направя bowuu

# 70
  • София
  • Мнения: 17 398
Пани, газираме се и скачаме върху Тошко, защото всичко, което той прави, наранява детето.
Дреме ми на мен на шишарката кой с кой спал, кой на кого изневерил и кой е курва, кой нещо друго. Въпросът е, че имаме едно дете, което не получава издръжка и не получава право да отиде в чужбина, защото наш Тошко се е опнал напреко и света ще обърне, ама ще вгорчи живота на детето. И защо? Защото теста му бил много скъп. Щом е скъп - да плаща издръжка. Ако не иска да плаща издръжка - поне декларация да даде.
Ама не, наш Тошко е пич! Важното е той да е отгоре.
Ненавиждам, от душа и сърце ненавиждам, хора, които са готови да жертват едно детенце в името на това да наранят някой друг.

# 71
  • Мнения: 7 779
Ковалска, прецених мъжа на базата на това ,което пише.  Ти как определяш автора? Може би като човек, за когото на първо място са чувствата на детето. Дали ще си липсват Thinking Аз такова нещо не прочетох. Самият автор си казва, че не ще издръжка да плаща. Какъв извод да си направя според теб?самият автор казва ,че не иска да плаща издръжка ако детето не е негово. и това е съвсем нормално. и аз не бих плащал за чуждо дете. със сигурност и ти не би плащала.

И ми се струва, че ти много съскаш Peace

# 72
  • Мнения: 7 779
Pani Kowalska, как искаш мъжа да разбере дали детето е негово или не.
Само чрез ДНК.
вече разбрахме че за ДНК тест вече е късно . единствено тя ако се съгласи може да се направи такъв. но защо да се съгласява ??? тя при всички положения се знае че е майката и ще получи издръжка за детето. въпросът е от къде  newsm78 от единият мъж или от другия. а може и от държавата.  еее, защо тогава да се съгласява на такъв тест като може да получи издръжка и без него ? дреме и на шишарката дали някой мъж знае или не ,че е бащата на детето и. важното е че тя знае.

# 73
  • Мнения: 7 779
Ако не иска да има нищо общо с тях, защо не им дава декларация за напускане на страната? За отмъщение ли? Яд го е на майката, добре, но защо трябва да страда детето от това, то с какво е виновно? Значи е допустимо да се прави мръсно, ако не знае дали е негово детето, независимо как ще се отрази това ня живота им? И да, избива на чувства като сме майки, възмущаваме се защото живота на детето е повлиян от това, че някой иска да си отмъщава, а то не е виновно с нищо, независимо с кой какво е правила майка му. И изобщо ми е необяснимо как някой може да мисли за отмъщение и правене на мръсно, когато от това страдат невинни хора.
възможно е да не иска да подписва такава декларация защото все още не се знае 100 % баша или не е  на това дете. ако се окаже че е баща той има право да не е съгласен за извеждане на детето от страната. на теб ако ти вземат детето и искат да го изведат в чужбина ти също не би се съгласила. ако се окаже че детето те е негово тогава мисля ,че не би трябвало да има пречки за извеждането на детето от страната. предполагам че ще трябва да има дело и съда да "отпише" този мъж като биологичен баща на детето.

# 74
  • Мнения: 2 510
Pani Kowalska, как искаш мъжа да разбере дали детето е негово или не.
Само чрез ДНК.
вече разбрахме че за ДНК тест вече е късно . единствено тя ако се съгласи може да се направи такъв. но защо да се съгласява ??? тя при всички положения се знае че е майката и ще получи издръжка за детето. въпросът е от къде  newsm78 от единият мъж или от другия. а може и от държавата.  еее, защо тогава да се съгласява на такъв тест като може да получи издръжка и без него ? дреме и на шишарката дали някой мъж знае или не ,че е бащата на детето и. важното е че тя знае.

Държавата не дава издръжка за дете. Просто си в грешка.
Законът може да задължи бащата да дава издръжка на детето.
Защо майката да не се съгласи за ДНК тест. Той не пише, че е говорил с нея за това.
При случай, че тя го подведе под съд за издръжка / за което има право по закон/ тогава? Какво ще прави автора.
Вторият мъж не може да плаща издръжка при случай, че не е по закон баща на детето. Няма начин да се задължи.

Общи условия

Активация на акаунт