Моля даите ми съвет

  • 6 680
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 779
Бонго,  пълномощното нали можело да се прекрати? Та пак същата работа newsm78
незнам. не съм запознат с това.
но веднъж и го дай и после иди я търси на о.Хонолулу да и го прекратиш.  Laughing блаженни са вярващите.

# 91
  • Мнения: 2 510
Нито едното, нито другото пречи, но защо досега не е направен ДНК тест.
Аз мисля, че автора се страхува да не би детето да се окаже, че не е негово и по този начин губи контакта и с двамата.

# 92
  • Мнения: 7 779
Нито едното, нито другото пречи, но защо досега не е направен ДНК тест.
Аз мисля, че автора се страхува да не би детето да се окаже, че не е негово и по този начин губи контакта и с двамата.
това ти си го мислиш. аз бих се радвал , а не да се страхувам.  Laughing

# 93
  • Мнения: 2 510
Добре, по закон тя има право да го съди за издръжка и тогава какво ще прави автора?
Няма да плаща и държавата ще я вземе след това от него.
Не ми е известно, дали при такива случаи има и право да напуска страната.

# 94
  • Мнения: 2 510
Нито едното, нито другото пречи, но защо досега не е направен ДНК тест.
Аз мисля, че автора се страхува да не би детето да се окаже, че не е негово и по този начин губи контакта и с двамата.
това ти си го мислиш. аз бих се радвал , а не да се страхувам.  Laughing
Защо?  Мислиш ли, че е добре детето да се окаже, че не е негово.
Ако си е мислил така досега да е гледал да се "отърве" от него.
Мисля, че той мисли, че жената ще се върне при него било поради материални проблеми, било да размисли. Авторът държи на жената повече от това на детето. Може би и само заради наранено самочувствие.

# 95
  • Мнения: 7 779
Защо?  Мислиш ли, че е добре детето да се окаже, че не е негово.
Ако си е мислил така досега да е гледал да се "отърве" от него.
Мисля, че той мисли, че жената ще се върне при него било поради материални проблеми, било да размисли. Авторът държи на жената повече от това на детето. Може би и само заради наранено самочувствие.
май при теб надделява любопитството  Joy
помоли се на автора след време , след като приключи сагата , да ти докладва какво е станало.

# 96
  • Мнения: 2 510
Не Бонго.
Просто задавам риторични въпроси които имат голямо значение за мен и мисля, че и автора си ги задава.
В противен случай всички е нелогично.
На мен са ми казали, че детето може да не е от мен и какво? Аз стоя и чакам. Какво?
Изведнъж опират до мен за декларация и аз се сещам, че имам дете по закон и какво? Става ми мило и решавам да се погрижа за него. Откъде да зная майката какво може да му направи. Да се погрижа, но само психически. Виж, да плащам пари - не. Защо? Е, няма да храня чуждо дете, но психически ми е мило.

# 97
  • Мнения: 309
но веднъж и го дай и после иди я търси на о.Хонолулу да и го прекратиш.  Бонго Хонолулу е град, а островът е Оаху.

# 98
  • Мнения: 55 005
но веднъж и го дай и после иди я търси на о.Хонолулу да и го прекратиш.  Бонго Хонолулу е град, а островът е Оаху.

Ти пък сега ! hahaha Joy Joy

Бонго , аз изобщо не виждам майката да препира за издръжка . Thinking
Просто иска да изведе детето в чужбина , пълномощно й трябва . Peace
Не , че и Тошко не е в чужбина , ама не , той ще й прави сечено ! #Cussing out #Cussing out

# 99
  • Мнения: 7 779
но веднъж и го дай и после иди я търси на о.Хонолулу да и го прекратиш.  Бонго Хонолулу е град, а островът е Оаху.

Ти пък сега ! hahaha Joy Joy

Бонго , аз изобщо не виждам майката да препира за издръжка . Thinking
Просто иска да изведе детето в чужбина , пълномощно й трябва . Peace
Не , че и Тошко не е в чужбина , ама не , той ще й прави сечено ! #Cussing out #Cussing out
нали ти казвам - веднъж и подпиши за пълномощното , което зависи от другият родител и е по-трудно да стане , а след това тя много лесно може да си поиска пак издръжката. и ще я получи без много ядове. въпрос на желание от нейна страна.

пп. а щом става на въпрос за жена .... почти съм убеден ,че ще го направи  Joy

# 100
  • София
  • Мнения: 17 413
Че тя издръжката и с пълномощно и без може да си я получи.
Какъв му е кяра да не дава пълномощно? Освен да прави сечено, разбира се.

# 101
  • Мнения: 7 779
Че тя издръжката и с пълномощно и без може да си я получи.
Какъв му е кяра да не дава пълномощно? Освен да прави сечено, разбира се.
нали знаеш номера -  ти дай пълномощно и аз ще те оставя на мира. няма да ти искам нищо  и др. от този род.  и не след дълго .... хоп, искова молба за издръжка. ама вече  е късно. hahaha

# 102
  • Мнения: 3 659
Оффф, бе Бонго, тя ако искаше, досега да си е взела издръжката ooooh!

# 103
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016

пп. а щом става на въпрос за жена .... почти съм убеден ,че ще го направи  Joy

Бонго, никога не съм се съмнявала в предубедеността ти към цял един пол, искрено се радвам, че неволите ми с един мъж, не са развили в мен такова обобщаващо отношение към половината човечество.  Grinning

# 104
  • Мнения: 2 510
Че тя издръжката и с пълномощно и без може да си я получи.
Какъв му е кяра да не дава пълномощно? Освен да прави сечено, разбира се.
нали знаеш номера -  ти дай пълномощно и аз ще те оставя на мира. няма да ти искам нищо  и др. от този род.  и не след дълго .... хоп, искова молба за издръжка. ама вече  е късно. hahaha
А, обратното- издръжка, която е по закон и след това и пълномощно.
Като не подпише пълномощното, то издръжката няма как.

Общи условия

Активация на акаунт