"Страхувам се от дрогата"

  • 13 071
  • 208
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 62 595
http://vbox7.com/play:0886ea92

на първо търсене излезе това за арестувани зад граница
Показват хора на различна възраст, повечето млади. Естествено, няма да покажат 13-годишни, против всички правила е.

# 166
  • София
  • Мнения: 2 437
Аризона, Акаша, питахте за филма и си казах мнението. Да, за мен пътят трябва да бъде показан от началото (особено важно е началото!), до края, с детайли и то преди 11-12г. Щом смятате, че това е най-добрият вариант да представите наркоманиите пред децата си- действайте Simple Smile Изобщо, ама изобщо не смятам да споря или да ви убеждавам. Всеки си има глава на раменете Laughing

# 167
  • София
  • Мнения: 62 595
В арестувани зад граница е показано точно началото - как нашият човек си живее мирно и кротко, обаче в един момент го хапе лудата муха, някой го зарибява. Някои от героитее става наркомани, други са само мулета. Но всеки от тях преди това е бил съвсем обикновен човек, с обикновен живот, а не пропадляк и престъпник.

# 168
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Аризона, Акаша, питахте за филма и си казах мнението. Да, за мен пътят трябва да бъде показан от началото (особено важно е началото!), до края, с детайли и то преди 11-12г. Щом смятате, че това е най-добрият вариант да представите наркоманиите пред децата си- действайте Simple Smile Изобщо, ама изобщо не смятам да споря или да ви убеждавам. Всеки си има глава на раменете Laughing

Ами ако беше прочела моите постове, щеше да знаеш, че по-скоро не бих позволила на детето си да гледа този филм. Стана въпрос за "травмиращо" представяне на наркоманията и една мама помоли да и се дадат линкове.

# 169
  • София
  • Мнения: 2 437
Аризона, Акаша, питахте за филма и си казах мнението. Да, за мен пътят трябва да бъде показан от началото (особено важно е началото!), до края, с детайли и то преди 11-12г. Щом смятате, че това е най-добрият вариант да представите наркоманиите пред децата си- действайте Simple Smile Изобщо, ама изобщо не смятам да споря или да ви убеждавам. Всеки си има глава на раменете Laughing

Ами ако беше прочела моите постове, щеше да знаеш, че по-скоро не бих позволила на детето си да гледа този филм. Стана въпрос за "травмиращо" представяне на наркоманията и една мама помоли да и се дадат линкове.

Акаша, чета, чета...нали от там реших да го гледам. Wink  Просто филм, който не е за деца, защото е безсмислено да го гледат (естествено: според мен )

# 170
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Аризона, Акаша, питахте за филма и си казах мнението. Да, за мен пътят трябва да бъде показан от началото (особено важно е началото!), до края, с детайли и то преди 11-12г. Щом смятате, че това е най-добрият вариант да представите наркоманиите пред децата си- действайте Simple Smile Изобщо, ама изобщо не смятам да споря или да ви убеждавам. Всеки си има глава на раменете Laughing

Ами ако беше прочела моите постове, щеше да знаеш, че по-скоро не бих позволила на детето си да гледа този филм. Стана въпрос за "травмиращо" представяне на наркоманията и една мама помоли да и се дадат линкове.

Акаша, чета, чета...нали от там реших да го гледам.

Ами тогава как ти хрумна, че смятам че това е най-добрия вариант да представя наркоманиите пред детето си? Laughing

Както и да е.

Направо не знам как ще я предпазвам. Силно се надявам да бъде по-разумна и сама да разбере, че трябва да се пази от тази "болест".

# 171
  • София
  • Мнения: 2 437
Аризона, Акаша, питахте за филма и си казах мнението. Да, за мен пътят трябва да бъде показан от началото (особено важно е началото!), до края, с детайли и то преди 11-12г. Щом смятате, че това е най-добрият вариант да представите наркоманиите пред децата си- действайте Simple Smile Изобщо, ама изобщо не смятам да споря или да ви убеждавам. Всеки си има глава на раменете Laughing

Ами ако беше прочела моите постове, щеше да знаеш, че по-скоро не бих позволила на детето си да гледа този филм. Стана въпрос за "травмиращо" представяне на наркоманията и една мама помоли да и се дадат линкове.

Акаша, чета, чета...нали от там реших да го гледам. Wink  Просто филм, който не е за деца, защото е безсмислено да го гледат (естествено: според мен )

Simple Smile да си вкарам и второто изречение в цитата, защото ми е важно Wink


Лично аз засега нямам планове, освен да обичам децата и да им отделям много внимание. Искам да се чустват разбрани.
За наркотици още не съм говорила, но за бонбонки, хапченца и т.н. неща, които са им познати, съм казвала. Когато четем приказката за Снежанка не пропускам да отбележа как не се взима от непознати. Засега това. Догодина- повече.

Лятото една майка в морската градина на Бс хлъцна, като видя как избухнах, когато малкото си взе бонбон, с който го почерпи. Баткото отказал, но дребното го отнесе. Жената първо се обиди, но после й се извиних и й обясних- отнесе се с разбиране. Това не е съзнателното взимане на опиати, но засега ми е важно.

# 172
  • Мнения: 1 547
Минавам набързо, за да постна Топ 10 на филмите, отнасящи се по един или друг начин към наркотици и зависимости, също така линк към проект на НВО, посветен изцяло на темата, а също и един много хубав сайт. Съжалявам, че всичко е на английски.

# 173
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Ха, моето предложение е на 1-во място. Crazy
Половината съм ги гледала. Мисля да прегледам и останалите.

# 174
  • Мнения: 3 034
Факт е, че в кино средите, поп музиката и в модния бизнес дрогата е норма. Смешно е да се твърди обратното. Който е имал работа в тези среди, и особено отвъд океана или в Русия, защото там се вихрят Холивуд и подобните му мащаби, го знае прекрасно. Факт е, че болшинството случаи се покриват, а не се рекламират! И това го твърдя от първа ръка! Факт е, че някои от споменатите в темата мега звезди с нарко минало никога не са преставали да взимат, независимо какъв имидж имат в момента, все пак и ние хляб ядем и това ни е работата.  Whistling Факт е, че на филмови сетове се вадят от караваните кокаинизирани свърх енергезирани личности, защото при снимки от 4 сутринта до среднощ в серии от дни, друг вариант просто няма. Същото важи за турнета от по сто концерта с полети от по десет часа и репетиции и саунд чек от по четири часа помежду им. Кокаинът е абсолютна норма, това е. Нито е новост, нито е тайна за всеки, който е работил вътре. Ние също сме взимали, защото да си там, означава да имаш приблизително същия график. Разбира се, че и на Уолстрийт е норма. Защото няма достатъчно часове денонощието. За модата пък е още по-трагично. Там за кокаин не дават пари ан всички или начинът на изкарване е по-трагичен и от кокаина.

Аз обаче бих подкрепила детето си, ако видя че има талант и желание. От една страна, защото знам какво е отвътре. От друга, защото не искам да го спирам и защото в крайна сметка мисля, че мога да го образовам достатъчно добре, че и лично да го запозная с озвездили се наркомани за нагледно обучение. И от трета, защото тая надеждата, че вълната която тръгна преди пет-шест години, може би, точно от Холивуд и която промотира един много по-чист начин на живот, ще се задържи и засили. Това обаче ще удари парите на студиата и на продуцентите. Битката никак няма да е кратка или лека, но тъй като знаменосци станаха звезди, имам надежда все още.

# 175
  • София
  • Мнения: 12 611
simplyaven на колко сета си била, та така смело твърдиш, че всички взимат кока по правило и "няма друг начин"?
Ако всички взимаха постоянно не кока, а каквато и да е дрога всички щяха да имат максимум по един филм. Но както и да е. Не приемай, че те заговарям, защото не ми се водят безсмислени спорове.

# 176
  • Мнения: 3 034
МИ като не ти се водят, не задавай въпроси. Възпитанието изисква да ти отговоря. На ужасно много сетове съм била, не бих се опитала да ги броя със задна дата, и десет години, а пардон, вече са единайсет годините, организирам концерти и турнета, покрай другото. И един от най-големите филмови фестивали можеш да включиш в бройката. Съвсем отговорно твърдя това, което твърдя. Независимо как ти ще приемеш факта, че някой може и да има по-различен или, не дай Боже, - по-обширен опит от теб. Може да не ми отговаряш, не бих си позволила иначе да пренебрегна задължението и аз да отговарям.

П.С. Между "норма" и "всички" все пак има известна разлика. Всички на сета включват и чистачките, те не съм забелязала да са сред кокаинизираните. Да четем, предлагам. Изрично съм написала за кои хора на сета става дума. Или в залата, или на турнето.

# 177
  • Мнения: 448
Все ми  е тая за тях, дано само децата ни да не посягат. Успокоява ме само това, че нашето поколение е по- запознато и няма да го допуснем. Знам какви са последиците, как се държи един употребяващ човек и няма да допусна моето дете да се въвлече в подобно нещо. Когато бях дете беше бум на дрогата и много познати се повлякоха. Нашите родители не бяха запознати, а ние сме. Дано опазим децата си.

# 178
  • София
  • Мнения: 12 611
Нашите родители не бяха запознати, а ние сме. Дано опазим децата си.
Това е най- важното и според мен, сега информация бол, тестове по аптеките, лекари и тн. Вече е по- лесно да разбереш какво става ако си познаваш детето и следиш какво се случва се него.

# 179
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Нашите родители не бяха запознати, а ние сме. Дано опазим децата си.
Това е най- важното и според мен, сега информация бол, тестове по аптеките, лекари и тн. Вече е по- лесно да разбереш какво става ако си познаваш детето и следиш какво се случва се него.
Съгласна съм. Няма начин да видя употребил каквото и да е и да не разбера. Разпознавам ги всичките видове "дрогари". А моите родители хал хабер си нямаха.

Общи условия

Активация на акаунт