Какво би казало детето, което бяхте на човека, който сте днес?

  • 9 763
  • 138
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 022
Би задавало въпроси Simple Smile

"Защо не ходиш всеки ден на плаж лятото и да не излизаш от водата, когато не ти се забранява?"
"Ходила ли си вече на Марс?"
"Болеше ли много раждането?"
"Мислех, че през 2012 ще си лелка на тази възраст, а пък ти Wink?"
"Защо се отказа от физиката?"
"На какви игри играят децата в бъдещето и с какви играчки? По-добри ли са хората? Как изглеждат градовете?"

темата е страхотна, поздравления, макар, че моето малко аз знае твърде малко

П.П. Освен това определено е от голямо значение, колко години са минали от малкото до голямото аз, едно е да са 10, друго е да са 30-40 Wink

Последна редакция: сб, 25 фев 2012, 22:07 от Cygnus

# 106
  • София
  • Мнения: 88
Бих си казала - браво! Била си много повече от това, за което те мислех..и си красива.. Heart Eyes

Чудех се как да формулирам мнението на 12-13 годишното ми аз, по-точна от това не бих могла да бъда Simple Smile

А 3-4 годишната щеше да зададе хиляди въпроси: "ЗАЩО ти е червена косата, какво работиш, къде работиш, ЗАЩО това работиш, имаш ли мъж, ЗАЩО нямаш мъж, какво работи мъжът ти, ЗАЩО го харесваш, ЗАЩО така си лакираш ноктите, къде ще ходиш после, какво ще ми донесеш..." ... и така още поне 2 седмици Grinning

# 107
  • Мнения: 359
"А какво стана с околостветското пътешествие?!" Mr. Green
"А нали щеше да си кино-звезда?!" Mr. Green Mr. Green
"Ура, имаме куче!!!! И три котки! Егати кефа!"
"А защо искаш да спиш следобед като никой не те кара?"
"Не ядеш сладолед нонстоп?!?!" Shocked
"Значи вЕрно срещна Принца?"

# 108
  • Мнения: 984
Кучеееееее - черен кокер! Точно каквото исках!  newsm44
Може ли да ядем сладолед с баткото  Mr. Green
Може ли да гушна бебето  Heart Eyes
Еха, какви неща си се научила да правиш  Shocked
Той защо се държи така? Защо плачеш вечер?

# 109
  • Мнения: 7 009
Станала си фотограф? Значи верно имам някакъв талант, както казват?!
Защо спря да пишеш?
Защо не роди на 20, както искам?Айде бе, не съществували принцове!
Защо имаш заек, а не хъски, не живееш с наш'те вече, можеш да си вземеш куче  Crossing Arms

# 110
  • гр.София
  • Мнения: 380
"Ама че досадна лелка!" Simple Smile

# 111
  • на село
  • Мнения: 1 028
"Отврат! Ега ти скуката!"

# 112
  • España
  • Мнения: 342
"Егати скучната лелка.
Не си нито учителка, нито журналистка, нито археолог...
И домашният ти любимец не е тигър."

И после би ми измислило някакъв не особено мил прякор.

# 113
  • Мнения: 7 006
Хм..значи и големите мъже се страхуват? Shocked

# 114
  • Мнения: 0
"Нали щеше да танцуваш цял живот? Защо спря? Защо се отказа? И не се оправдавай!"
"Не трябваше да даваш всичко и да вярваш прекалено много. Не видя ли, че не си струва?!"
"Коя ти е сега най-добрата приятелка?"
"Леле, не мога да те позная. Толкова си различна с дългата коса."
"Мама беше права, въпреки че не признаваш на глас."
"Хаха! А ти си мислеше, че след многото учене задължително идва голямото успех и то точно, заради него. А то идвало с опита. Жалко, че нямаше кой да ти каже по-рано."
"Моля те не плачи."
"Този ми харесва най-много."
"Пак искаш същите неща. Ще ги имаме някой ден. Обещавам."
"Защо не стана майстор на кънки?"
"Къде ще ходиш тази година?"
"Защо нямаш колело?"
"Защо не снимаш всеки ден? Нали си имаш хубав фотоапарат, както искаше."
"Искаш и момиче? Каква промяна! Нали си мечтаеше за 2 момчета?"
"Той има сини очи! Хахаха! Нали каза, че сините очи са клише! Нали каза, че не харесваш момчета със сини очи."
"Радвам се, че се сдобрихте с тях. Знаех си, че не можеш да им се сърдиш дълго. Нали ги обичаш."
"Запази ме. После може да ме покажеш и на него и на малките. Скрий ме при теб. Аз те обичам."

# 115
  • Мнения: 238
Сигурно детето ще се изуми: "И за какво бяха всичките тези шестици?"

# 116
  • Варна
  • Мнения: 616
Темата ти ме накара да се замисля и ме натъжи  Confused
Добре, че моето малко АЗ не може да ме види сега, защото щеше да ми зададе въпроси, които със сигурност няма да ми харесат
"Защо си толкова строга с децата, нали си обеща че само ще ги гушкаш и целуваш и ще правиш всичко само и единствено за тях?"
"Защо си изгубила дяволитите пламъчета в очите ни - вече не тичаш боса по тревата, страх те е да се катериш по дърветата, страх те е да не паднеш с кънките и колелото..."
"Защо не си станала художник или писател, а имаш някаква скучна работа в офис? "
"Защо този мъж не прилича на татко? "
това е на прима виста, но всъщност ме налегнаха доста дълбоки размисли. Може би не е късно да променя някои от нещата  Rolling Eyes
Благодаря за темичката  Hug

# 117
  • Мнения: 758
"Гледам, че не си станала космонафт, що така!?"
"Обаче си имаш куче, урааа!"
"С Париж-Дакар какво стана? Нали щеше да участваш?"
"И околосветското пътешествие не ти се е получило, но не губи надежда!"
"Мислех, че на 25 ще се обличаш като готина мадама, пък ти вече си на 30+ и все така се носиш."
"Обаче едно ти признавам - ами ти си почти като Индиана Джоунс, щом си археолог  bowuu."
"Какво стана с най-добрата ти приятелка? Нали щяхте да сте заедно завинаги".
"О, имаш дъщеря. Нали все момче си представяше?"

Също интерсна тема ще "Какво бихте искали да кажете на човека, който ще бъдете след 20 години."

# 118
  • София
  • Мнения: 171
Много ме натъжи темата.......та моето малко Аз не съм го чувала тоооооооолкова отдавна
Така успешно заглушавам нежното му гласче толкова години, че дори съм забравила за съществуването му. Колко променен е светът и аз самата - плашещо е. Заменила съм сияйните сутрешни усмивки с изкривена сериозност в претъпкания трамвай. И тананикането с дуднене. Приключенските романи със "сериозна" литература. Цветната палитра с черната клавиатура /леле откога не съм рисувала/! А приятелите ми от детството, как ли са, къде ли са?!? Пазя спомени от най-красивото детство, а все по-рядко се връщам към тях.......но знаете ли, всъщност най-важното е, че обичам още като онова малко русо момиченце с големите панделки

# 119
  • Мнения: 718
"Мдам... току-що чух за диетата Секс и ябълки. Ябълката виждам как жадно я ръбаш, а къде ти е сексът, сестро!??" newsm78

Общи условия

Активация на акаунт