Харесва ли ви новата версия на форума?

  • 29 085
  • 798
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
Възможността, след като съм стигнала до края но страницата, да мина веднага на „ Отговори", ме зарадва най-много. Също и възможността директно да избера в кой подфорум да отида. То и преди го имаше, но сега ми харесва повече. Липсата на контраст ми е по-нежна и ... малко приспивна. Но може би е с цел да успокоява духовете.  Mr. Green

И преди я имаше първата опция.

# 16
  • Мнения: 4 068
Старата версия ми допадаше повече. Логото ми беше някак по-мило в старата версия. Това сега ми е доста стерилно някак.

# 17
  • Мнения: 1 318
Не, не ми харесва. Когато влязох в една тема, се наложи да се взирам дълго време, докато намеря линк...  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3 794
Ще свикна...Линковете не се виждат и това е дразнещо  Crossing Arms

Има опция за определяне времетраенето на сесията, не помня дали в предишната имаше подобна  newsm78

Менюто за навигация по-скоро ми допада - по-лесно могат да се сменят подфорумите  Peace

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Много ми харесва, много по-стегната е. Началната страница е по-компактна, логото е нежно и заоблено като бременно коремче Grinning

# 20
  • Мнения: 1 306
Старата версия ми допадаше повече. Логото ми беше някак по-мило в старата версия. Това сега ми е доста стерилно някак.
Peace
И това постоянно "изхвърляне" и логване, въпреки отметката "ЗАПОМНИ МЕ" е повече от дразнещо и изнервящо! Това си е мноето мнение! И не ми пука изобщо дали ще ми сложат етикет "ненапредничава", "закостеняла" и пр.
И не, не харесвам визията а ла "Фейсбук". Това си беше "нашата" БГ Мама Sad

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 647
само аз ли не съм забелязала, че е имало поздрав  Mr. Green

Харесва ми обновената версия, липсват ми стабилните букви.


Някой има ли представа дали в "Отговори" мога да отделя само по определени теми да ми излизат отговорите  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 547
Е стига де, къде го виждате това сходство с Фейсбук!? Гледах, пулих се, грам прилика не успях да открия. Новата версия ми харесва повече, по-стилна я намирам някак. Преди приличаше малко на селски стенвестник сайтът, а сега има едно такова... по-специално присъствие и не толкова инфантилно. С цветовете проблеми нямам, нито с линковете, мониторът ми демонстрира нещата доста прилично. Организацията също ми допада, а новото лого е около два милиарда пъти по-хубаво от старото. Единственото, което ме влудява и мен, е неуморното изтичане на сесии и това, че от време на време спира да ми функционира латиницата. Нямам идея какво и защо, но е глупаво и се случва само тук. Като цяло се радвам на новия облик и се чувствам облекчена, че очите ми вече ще виждат нещо модерно, ненатрапчиво, нещо по-2012, а не предишната крещяща...хм... айде, ще си го спестя  Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 223
Не, не ми харесва, ама и никой не ни пита. Тази версия е вече факт....

# 24
  • София
  • Мнения: 171
Страхотна е, много свежа   bouquet

# 25
  • Мнения: 779
мнооого бледо ми е ...направо се побърках да се взирам.. #Crazy

# 26
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не съм възхитена,наистина са бледи цветовете.С годините съвсем ще загубим чувството че сме си у дома,с всяка промяна се отчуждаваме все повече.Не съм против напредъка,просто трябваше да запази своята уникалност.

# 27
  • Germany
  • Мнения: 7 944
И на мен не ми харесва... Много бледи цветове, малки букви... заболяха ме очите от взиране  Confused

# 28
  • Мнения: 8 999
И това постоянно "изхвърляне" и логване, въпреки отметката "ЗАПОМНИ МЕ" е повече от дразнещо и изнервящо!
Ама наистина е страшно изнервящо. Чета си, чета си, а когато искам да напиша нещо, изведнъж виждам, че пак трябва да се "логна", защото съм изхвърлена, докато съм във форума. На път съм да се откажа изобщо да се занимавам с тази БГ-мамма.

# 29
  • Мнения: 2 716
Бг мама стана някакъв мулти-рекламен сайт.
Новата версия е..... да кажем, че не ми се влиза тук.

Честито!

Общи условия

Активация на акаунт